Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, от известно време имам проблем с FileZilla-ата. При качване и сваляне на файлове .. по някое време FileZilla-та преминава в Passive Mode и качването/свалянето прекъсва. С Windows 10 съм, нямам антивирусна освен Windows Defender. Някой някаква идея как да оправя проблема, че е доста дразнещ :) Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дава ли някаква грешка. С кабел или безжично използваш машината, на която е filezilla.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвам предимно wi-fi. При трансфер на файлове (качване/сваляне) на хостинг, в един момент изписва

Цитат

Response:    227 Entering Passive Mode (185,45,67,21,239,152)

и прекъсва връзката. При опит  за възстановяване на връзката изписва

Цитат

Error:    Disconnected from server: ECONNABORTED - Connection aborted
Error:    File transfer failed

Трябва да изчакам известно време или за затворя и отворя отново FileZilla, за да мога да продължа с трансфера на файловете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, RumenGeorgieff написа:

Използвам предимно wi-fi. При трансфер на файлове (качване/сваляне) на хостинг, в един момент изписва

и прекъсва връзката. При опит  за възстановяване на връзката изписва

Трябва да изчакам известно време или за затворя и отворя отново FileZilla, за да мога да продължа с трансфера на файловете.

Като гледам коментарите за тази грешка излиза следното. Проблем с рутер, проблем с firewall или проблем от страна на сървъра, който използваш за да качваш файловете. Как идва интернет свързаността до твоя компютър (, рутер, модем, медия конвертор, директен кабел)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвам рутер. Имам и кабел, мога да пробвам известно време директно с кабел от рутера към лаптопа, за да видя дали ще го има този проблем. Имам и друг лаптоп (с Windows 7), ще пробвам и през него, защото не помня преди (когато ползвах него) да е имало такъв проблем. Възможно е Windows 10 да прави проблем, но нямам инсталирана антивирусна, освен default-ския Windows Defender.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 4 минути, RumenGeorgieff написа:

Използвам рутер. Имам и кабел, мога да пробвам известно време директно с кабел от рутера към лаптопа, за да видя дали ще го има този проблем. Имам и друг лаптоп (с Windows 7), ще пробвам и през него, защото не помня преди (когато ползвах него) да е имало такъв проблем. Възможно е Windows 10 да прави проблем, но нямам инсталирана антивирусна, освен default-ския Windows Defender.

Ами пробвай ги тези работи и кажи резулата!! Преди ползвах Filezilla, но в момента работя с Wordpress и тук не е нужна подобна програма.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключих Windows Defender-а и трансферирах 40 000 файла без проблем. Иначе при трансфер на 1000 - 1500 файла и прекъсваше. Явно проблемът е в Windows Defender-a :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...