Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, предварително се извинявам за неправилното използване на термини и обърканото обяснение, темата ми е много далечна. 

Направих ресет на настройките на рутера ми и сега нямам интернет.Проблема е ,че не знам какво трябва да направя ,защото адреса през който влизам ,за да настроя рутера (192.168.1.1) говоря за това е изцяло на немски и няма вариант, в който да сменя езика на какъвто и да било. Единственото което успях да направя е да въведа MAC адреса от лаптопа ми и да ги синхронизирам, но отново не помогна. Някой има ли представа какво още трябва да се направи? Ако е от значение съм на bulsatcom , а рутера е linksys 2.4GHz.

Благодаря !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Jaklin Dimitrova написа:

Здравейте, предварително се извинявам за неправилното използване на термини и обърканото обяснение, темата ми е много далечна. 

Направих ресет на настройките на рутера ми и сега нямам интернет.Проблема е ,че не знам какво трябва да направя ,защото адреса през който влизам ,за да настроя рутера (192.168.1.1) говоря за това е изцяло на немски и няма вариант, в който да сменя езика на какъвто и да било. Единственото което успях да направя е да въведа MAC адреса от лаптопа ми и да ги синхронизирам, но отново не помогна. Някой има ли представа какво още трябва да се направи? Ако е от значение съм на bulsatcom , а рутера е linksys 2.4GHz.

Благодаря !

Рутерът твой ли е или е на булсатком??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обаждаш се на доставчика и им продиктуваш мак адреса на рутера (написан на стикера на рутера)

Обясняваш за ситуация, че е ресетнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 40 минути, Jaklin Dimitrova написа:

Благодаря !

Преди години бях абонат на Булсат и помня, че бяха с Dinamic IP . Трябва да настроиш рутера да е на Dinamic IP.

Но пък не се знае дали сте била с клониран МАС адрес, или е ползван този на самия рутер...

Най-добре се свържете с тях *4800

Редактирано от Богатир (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

IP-то Булсат  е динамично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...