Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да попитам при закупен ключ от интернет на въпросният офис пакет от къде да изтегля инсталационният файл. В Microsoft предлагат абонамент само за office 365, но това е нещо съвсем различно, а ключът ми е за office 2016 Pro.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ivaylo71 написа:

Здравейте! Искам да попитам при закупен ключ от интернет на въпросният офис пакет от къде да изтегля инсталационният файл. В Microsoft предлагат абонамент само за office 365, но това е нещо съвсем различно, а ключът ми е за office 2016 Pro.

Сваляш си го от един "африкански" сайт с банани (предполагам знаеш кой) и си го активираш с твоя ключ. По същество програмите там са оригинални, но с "добавки". И ти като си имаш оригинален ключ, просто ползваш него, вместо дадения от ъплоудъра и работата ще стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бе аз от тия сайтове-дървета съм си обрал един банан, ма ми се искаше някакво копие от сайта на чичко Бил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това няма как да стане. Тия така са се подсигурили да те принудят да ползваш най-новата им гадост, че няма накъде повече. Затова щом искаш версия от 2016 - африканските сайтове и това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах. Щото влезнах с акаунта си и хиляда пъти кликнах на install office и му давам че имам ключ, но ме връща пак на office 365. Пълна простотия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Валсо написа:

африканските сайтове и това е

Да, бе! Верно ли? Явно не си чувал за ратиборус, ама компетентно се изказваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, ivaylo71 написа:

https://setup.office.com/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, ivaylo71 написа:

Разбрах. Щото влезнах с акаунта си и хиляда пъти кликнах на install office и му давам че имам ключ, но ме връща пак на office 365. Пълна простотия.

Пробвай в друг браузър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ivaylo71 написа:

Ок-ще пробвам.

Забравих да кажа, че има една особеност, тъй като като ти даде да изтеглиш инсталационния файл не ти дава избор коя версия да свалиш (32 или 64-битовата), а директно ти сваля 32-битовата. Ако твоята ОС е 64-битова е хубаво да си свалиш нея. Правиш следното като ти се покаже бутона за изтегляне даваш десен бутон > Копиране на препратката и поставяш линка в адресната лента, там намираш където пише x86 и го правиш на x64 и даваш Enter. Защо е направено така, не мога ти кажа аз лично не намирам логика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ivaylo71 написа:

Бе аз от тия сайтове-дървета съм си обрал един банан, ма ми се искаше някакво копие от сайта на чичко Бил.

От тук  щом имате легален ключ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, barbuncela написа:

От тук  щом имате легален ключ.

Нещо си противоречиш сам ми се струва. Защо да го сваля от някакъв измислен сайт? Като има легален ключ по-добър вариант от това да си го свали от официалния сайт на производителя - няма, в случая Microsoft. Вече ако няма такъв ключ е друга тема. Този вариант и Windows ISO Downloader са за предпочитане пред торент сайтовете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване