Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да попитам при закупен ключ от интернет на въпросният офис пакет от къде да изтегля инсталационният файл. В Microsoft предлагат абонамент само за office 365, но това е нещо съвсем различно, а ключът ми е за office 2016 Pro.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ivaylo71 написа:

Здравейте! Искам да попитам при закупен ключ от интернет на въпросният офис пакет от къде да изтегля инсталационният файл. В Microsoft предлагат абонамент само за office 365, но това е нещо съвсем различно, а ключът ми е за office 2016 Pro.

Сваляш си го от един "африкански" сайт с банани (предполагам знаеш кой) и си го активираш с твоя ключ. По същество програмите там са оригинални, но с "добавки". И ти като си имаш оригинален ключ, просто ползваш него, вместо дадения от ъплоудъра и работата ще стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе аз от тия сайтове-дървета съм си обрал един банан, ма ми се искаше някакво копие от сайта на чичко Бил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това няма как да стане. Тия така са се подсигурили да те принудят да ползваш най-новата им гадост, че няма накъде повече. Затова щом искаш версия от 2016 - африканските сайтове и това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбрах. Щото влезнах с акаунта си и хиляда пъти кликнах на install office и му давам че имам ключ, но ме връща пак на office 365. Пълна простотия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Валсо написа:

африканските сайтове и това е

Да, бе! Верно ли? Явно не си чувал за ратиборус, ама компетентно се изказваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, ivaylo71 написа:

https://setup.office.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, ivaylo71 написа:

Разбрах. Щото влезнах с акаунта си и хиляда пъти кликнах на install office и му давам че имам ключ, но ме връща пак на office 365. Пълна простотия.

Пробвай в друг браузър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, ivaylo71 написа:

Ок-ще пробвам.

Забравих да кажа, че има една особеност, тъй като като ти даде да изтеглиш инсталационния файл не ти дава избор коя версия да свалиш (32 или 64-битовата), а директно ти сваля 32-битовата. Ако твоята ОС е 64-битова е хубаво да си свалиш нея. Правиш следното като ти се покаже бутона за изтегляне даваш десен бутон > Копиране на препратката и поставяш линка в адресната лента, там намираш където пише x86 и го правиш на x64 и даваш Enter. Защо е направено така, не мога ти кажа аз лично не намирам логика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ivaylo71 написа:

Бе аз от тия сайтове-дървета съм си обрал един банан, ма ми се искаше някакво копие от сайта на чичко Бил.

От тук  щом имате легален ключ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, barbuncela написа:

От тук  щом имате легален ключ.

Нещо си противоречиш сам ми се струва. Защо да го сваля от някакъв измислен сайт? Като има легален ключ по-добър вариант от това да си го свали от официалния сайт на производителя - няма, в случая Microsoft. Вече ако няма такъв ключ е друга тема. Този вариант и Windows ISO Downloader са за предпочитане пред торент сайтовете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера писах коментар тук, защо го няма?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото е забранено да питаш и молиш за активатори за платен софтуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Постът беше редактиран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...