Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Харвей Нвм.

Как мога да добавя песна в мелодията? Помощ

Препоръчан отговор

Здравейте, имам предвид как мога да добавя песна в мелодията кото аз вече съм я избрал. От доста време се мъча да го направя, защото вече не мога да излизам и да пеят като за звукови компаний. Няколко неща който сам ги добавят без да са по изкуството на Звукови ефекти или в звукова компания.

Ето един пример: Като тези неща. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти разбираш ли. какво си написал? Каква мелодия, каква "песна"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз знам това което аз искам да направя. Мелодите са лесни ама звук да добавиш без да е в компания това това което да ли има ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Hi as I can see you're not bulgarian and our language is not ypur power, so you can try to explain what do you want in english or you can try that english music community : https://forum.chorus.fm

Извинете екипа, исках човека да ме разбере а очевидно е скаран с нашия език.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той и тук да го напише на английски ще го разберем и ще отговорим - до колкото е възможно. Може и на испански - буля е от Тексас - няма проблеми с испанския

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май никой не можа да разбре аз какво искам да ви кажа.

Значи, всеки знаем че изработваме мелодий от програмите като Caustic, Virtual DJ, FL Studeo, и още други...

Значи аз не търся програма дето да си създавам мелодий, а търся програма дето да има глас като създател на гласа и да добавя заедно с мелодията.

Ето мога да ви покажа. Че не много пее а има и добавен звук. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Васкo написа:

Нещо от сорта на http://www.vocaloid.com/en/  може би търсиш? 

още някакви там...

Не баш, вокалоидите са изцяло електронни(Дигитални/виртуални)гласове, там не се налага да пее никой, а на пича май му трябват ефекти за някой който не може да пее ама иска да е певец.

Ако съм прав, авторе ще ми трябва да знам на каква пларформа работиш, с какъв софтуер. Вокала има ли някакво ззаписано демо за да мога преценя какво му трябва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Bubbles написа:

...

Да си призная,малко ми е трудно да схвана какво точно иска с тоя словоред дето праска :D

Вокали без авторско право ли,що ли..

преди 21 часа, Харвей Нвм. написа:

Няколко неща който сам ги добавят без да са по изкуството на Звукови ефекти или в звукова компания

:speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Васкo написа:

Да си призная,малко ми е трудно да схвана какво точно иска с тоя словоред дето праска :D

Вокали без авторско право ли,що ли

:speak:

Абе и аз не съм 100% сигурен, затова и му предложих да пише на английски ако иска, ама на не ще, така че ще вадиме боба струва ми се. :hang:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Bubbles написа:

Абе и аз не съм 100% сигурен, затова и му предложих да пише на английски ако иска, ама на не ще, така че ще вадиме боба струва ми се. :hang:

чакай да видим какви ще ги сътвори в следващият си пост тук с тоя странен Йода-стил на писане 😬

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То тоя мяза на брат Винкрларий :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласът в клипа/музиката (последния) си е изпята според мен. Като им се добавени ефекти (auto-tune и прочие).

За тези, които не могат да пеят ,така се правят песните в наши дни. Изключително грозно. Повечето house trap, rap trap, щуротии. (Видя ли веднага прескачам.не мога да ги трая)

В програмите за обработка на звука и music DAW програми, си имат робо псевдо  звуци, които едва ли ще ти помогнат. FL Stuido имат подобен

Потърси допълнителен плъгин за voice genеrator

Ако искаш да вкарваш качествен и звук , ще трябва с микрофон да записваш. След, което да го обработваш с допълнително с някой voice плъгин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на мен ми трябва програма. За което аз да си добавям глас.. Както знам че го има но аз не мога да го намеря. Нали не е важното да ида в някаква звукова компания или да хвана някой да пее, А аз го искам сам дето вътре да добавя звук че да бъде по лесно с програмата. Не да записвам. Не да ида в звуковимедии, нито да имам приятел който да пее. :) Дано да сте го схванали :) Какво искам да ви обясна :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За разбрали сме разбрали какво искаш.

Въпроса, е че не може да постигнеш качествено със VSTi плъгин или само програма.

Може би като внедрят и изкуствен интелект (AI) след време в звук-обработващите програми, ще е възможно.

Но, на този етап е малко вероятно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много пъти съм гледал как правят от FL Studeo ама не много да разбирам. А от VSTI Не ли е свързано с FL Studeo ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откажи се Харви, ший маски. Сега е далавера, поне още година-две...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма от кое да се откажа брат! Защото искам да го науча как мога ? Моля помогнете ми как става ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...