Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам лаптоп ASUS ROG STRIX.Искам да питам има ли зарадни за кола за този модел,защото ми казват,че този лаптоп е геймърски и ще стопи запалката на колата и ще изгори бушоните а зарядно наистина ми трябва,защото постоянно съм в колата и лаптопа ми трябва? 

Параметри: RTX 2060 6gb

RAM 16gb

CPU i7 9750H

win 10

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Емилио Радостинов написа:

Здравейте! Имам лаптоп ASUS ROG STRIX.Искам да питам има ли зарадни за кола за този модел,защото ми казват,че този лаптоп е геймърски и ще стопи запалката на колата и ще изгори бушоните а зарядно наистина ми трябва,защото постоянно съм в колата и лаптопа ми трябва? 

Параметри: RTX 2060 6gb

RAM 16gb

CPU i7 9750H

win 10

Снимай зарядното на лаптопа и стикера с техническите характеристики на  зарядното, залепен на него за повече информация. Посочените данни не са необходими на никого.Това ли е зарядното на твоя модел?

$_10.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, както е написано в поста на питащият, като че ли иска да каже, че иска да ползва зарядно за кола, без да има закачена батерия на лаптопа, което със сигурност няма да стане.Особено тези, които се продават за запалки към кола по магазините. При положение че има прикачена батерия на лаптопа, то твоя вариант би проработил при положение, че е изпълнен така, както трябва за едно зарядно от този род. Батерията на лаптопа ще послужи за буфер при включване на зарядното в запалката. Говоря за публикувания линк от DarkEdge

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съмнявам се, че на този модел се вади батерията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Raze написа:

Съмнявам се, че на този модел се вади батерията.

Ами то тези данни трябваше да ги даде питащият, а не Ти или аз.Половин час го наблюдавах как стои на страницата без никакво действие, независимо че го помолих за снимка на зарядното. Накрая, замина към бирарията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

180W гледам е захранването за модела.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, DarkEdge написа:

180W гледам е захранването за модела.

Всичко е точно, както си споделил. Важното е проводниците до "запалката " да не са с малко сечение. При положение че са оригинални с посоченият от теб модел, би станало без проблем!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Готиното  с модула е, че може д го "напъха" в таблото и да си изведе конектор САМО за лаптропа. Така и запалката ще му остане свободна и некой леф ще икономиса, че лгледам мощните преобразуватели като цялостно изделие са от порядъка на $50.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Колев60 написа:

Снимай зарядното на лаптопа и стикера с техническите характеристики на  зарядното, залепен на него за повече информация. Посочените данни не са необходими на никого.Това ли е зарядното на твоя модел?

$_10.jpg

Искам да си го ползвам с батерия както си му е реда,ето снимка на зарядното.Просто ми казаха,че този лаптоп няма да може да се ползва в кола,защото ще изгори бушони и запалка

6BD37875-AABD-43FB-8A0E-35B8B7CE1154.jpeg

5A6D552C-A5C2-4400-B298-802C5CC22A75.jpeg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емилио Радостинов написа:

...

6BD37875-AABD-43FB-8A0E-35B8B7CE1154.jpeg

19.5 x 11.8 = 230.1
230.1 / 0.85 = 270.7
270.7 / 13.8 = 19.61

Ako се водим по надписа цели 19.61А. Това е малък електрожен в автомобила. При изключен двигател на автомобила - първото нещо е сбогом на акумулатора.
Този адаптер (импулсен токоизправител) няма как да го ползваш пряко към автомобилната мрежа.

Вариант В
Инвертор без собствено охлаждане и отделен токов кръг е лют колхоз,.
С думи прости - колкото издържи вградения акумулатор на лаптопа - толкова, в противен случай дръж наблизо пожарогасител.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване