Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, 

имам въпрос относно логвания в приложение на Гугъл (G Suite) с лаптоп от различни IP-адреси при ползване на интернет от GSM (с номер от испански мобилен оператор). 

Телефона го ползват като точка за достъп или с тетъринг през кабел....

IP -тата са следните.

84.78.248.210    Barna    ES
    151.237.15.106    Pernik    BG това е един пернишки интернет доставчик (и си е основен за този компютър)
   151.251.251.246    София    BG
    213.143.49.159    Barna    ES
    84.78.243.152    Madrid    ES
Въпроса ми е възможно ли е да е сателитен телефона за да стане това,  той не бил ползвал тук услугите на български мобилен оператор.

Т.е. как е станало така че излиза че се логва от два града различни в Испания, и защо са два изобщо? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия неща стават вече елементарно : Има например приложение което ти сменя локацията напълно безплатно, има и такива посредством които можепш да си наемеш телефонен номер от повечето страни по света включително България и Испания, прибави и безбройните приложения за VPN и други типове промяна на IP адреса и всякакви други чувствителни информации. На кратко ако решиш и знаеш как, можеш да се логнеш и Зензибар никой и нищо не може да засече.
Тука някой разправяше че засичали ID на устройството и по него разбирали къде си и т.н.
Поразрових се и за тия неща, реално това не е точно така, въпросното ID показва единствено от коя държава е закупено устройството но няма как да покаже дали ти си там или не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, 

аз обаче не се съмнявам че телефона е с испанска SIM карта. Даже предполагам че е сателитен. На тираджийте май дават такива. Работата е че в България е ползван интернет от този телефон със испанската SIM,  на лаптоп. И сега ми е интересно защо IP-тата от испания са две от Мадрид и от Барселона? Любопитно ми е как става това?  Иначе не ми е важно нищо относно кой ,как, защо.... Понеже си мисля че не трябва да е от два града или по-скоро защо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...