Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,имам сайт на Wordpress за видео клипове.Използвам плъгин за масимпорт.Изкам като се постави курсора на мишката върхо клипа да възпроизвежда малки откъси от клипа.По какъв начин става най-лесно и с какъв плеър?

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клиповете са импортнати от друг сайт.Използвам плъгин специално направен за редица сайтове.И прави са скрийн шот и  нищо повече.Инъче вдеото си върви няма проблеми.Физически клиповете не присъстват на моя хост ,само линкове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Емил Костов написа:

Къде се намират клиповете?

Клиповете са импортнати от друг сайт.Използвам плъгин специално направен за редица сайтове.И прави са скрийн шот и  нищо повече.Инъче вдеото си върви няма проблеми.Физически клиповете не присъстват на моя хост ,само линкове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да ти излизат минимизирани и да има част от анимация, това трябва да го поддържа плеърът, с който се възпроизвеждат клиповете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

За да ти излизат минимизирани и да има част от анимация, това трябва да го поддържа плеърът, с който се възпроизвеждат клиповете.

Кажете ми някой подходящ и доказан за целта.Благодаря ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Мартин Иванов Никифоров написа:

Кажете ми някой подходящ и доказан за целта.Благодаря ти.

Предполагам ти искаш нещо като в сайта на youtube. Като покажеш върху дадено клипче и да се появи кратка анимация. Не знам обаче как се нарича това нещо. Може да има и плъгин за него. Малко се изказах неподготвен по-горе. Но може да е и настройка на плеър. Търся в момента да видя какво е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Емил Костов написа:

Предполагам ти искаш нещо като в сайта на youtube. Като покажеш върху дадено клипче и да се появи кратка анимация. Не знам обаче как се нарича това нещо. Може да има и плъгин за него. Малко се изказах неподготвен по-горе. Но може да е и настройка на плеър. Търся в момента да видя какво е.

Аз съм начинаещ така че приемам всякъкви съвети.Ютуб възпрозвежда цялото видео,на мен ми трябва по-скоро само отделни отрязаци,по няколко секунди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Мартин Иванов Никифоров написа:

Аз съм начинаещ така че приемам всякъкви съвети.Ютуб възпрозвежда цялото видео,на мен ми трябва по-скоро само отделни отрязаци,по няколко секунди.

Аз се мъча да намеря как се нарича този термин. Тоест част от анимация на минимизирано видео. Ма Гугъл не ми дава инфо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мартин Иванов Никифоров написа:

Знам, :) и аз го и имах този проблем преди да пиша тук

Миля, е че ти трябва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Миля, е че ти трябва това

Това определено ще ми е от полза,ще го разгледам.Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам такъв плъгин ,но тои прави само една снимка и това е .Незнам как да му задам да прави нещо като слайдшоу от кадри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно говорите за нещо такова - демо. Плъгина струна $21 долара, съвсем прилично според мен - линк тук. А search term-а би трябвало да се върти около това: wordpress video preview on hover.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ми плъгин който автоматично да записва нчколко кадъра от клипа и да ги показва когато курсора на мишката е върхо клипа.

Някой знае ли как се казва тази функция на плеъра?

Статични снимки и в момента ми прави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чета темата и се сещам за Моканина, на Йовков... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продължавай да си четеш.Винаги се намира човек като вас,който вместо да каже кое как се прави стои отстрани и злорадства. Сигурен съм че си един пъпчив девственик неусетил женска ласка ,по цял ден лускащ бастуна със замазана мазна коса и очилца стил Джон Ленън.Аз така или нъче оправих проблема,просто смених темата с не толкова орязана.Благодаря все пак на Петър и Емил за съветите, а ти mr mcwolf защо не си с твоето име ами с псевдоним.Като ти чета коментара и се сещъм защо страната ни е най-изпадналата в Европа.Всеки много знае,от всичко разбира,няма да помогне на никои ,а ако може даже ще го завре още по надълбоко. Тебе няма да те коментирам ти си ясен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
на 1.05.2020 г. в 21:01, Мартин Иванов Никифоров написа:

Продължавай да си четеш.Винаги се намира човек като вас,който вместо да каже кое как се прави стои отстрани и злорадства. Сигурен съм че си един пъпчив девственик неусетил женска ласка ,по цял ден лускащ бастуна със замазана мазна коса и очилца стил Джон Ленън.Аз така или нъче оправих проблема,просто смених темата с не толкова орязана.Благодаря все пак на Петър и Емил за съветите, а ти mr mcwolf защо не си с твоето име ами с псевдоним.Като ти чета коментара и се сещъм защо страната ни е най-изпадналата в Европа.Всеки много знае,от всичко разбира,няма да помогне на никои ,а ако може даже ще го завре още по надълбоко. Тебе няма да те коментирам ти си ясен.

Коя тема си сложил ако не е тайна. И един бонус от мен, може да разглеждаш плъгинa Elementor!! Ще ти хареса доста. Не е свързан с твоя проблем.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо ме уби, какво да се прави когато некадърник се научи да цъка на компютър и се вземе за голямата работа се получава така. За това е измислен термина ламер... 

Какво да се обяснява кое как се прави като интелектът ти стига до налучкване на тема в която да има това което искаш да ползваш?

Сега схвана ли поста? На некадърници е безсмислено да се помага, щото са нагли и тъпи. А постът ти идеално го илюстрира. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти,ще го разгледам.Темата е безплатна и доста орязана но има това което ми трябва на първо време.Правил съм сайтове с УКОЗ и Уордпрес ми е малко объркан но ще се оправя.Ако ти трябва темата ще ти я пратя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много съм доволен от плъгина Емо .Направо е песен да си правят странци

За съжаление проблема с thumbnail plugin остава.Другата тема работеше и се сменяха миниатюрите но пък после забелязъх че са отрязани други функции.Пробвах с различни плъгини но ефект няма не заработва.Така е с безплатни теми теглени от нета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да се вземе скрипт за тази функция от една тема и да копира на друга и как ще стане?:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Мартин Иванов Никифоров написа:

Много съм доволен от плъгина Емо .Направо е песен да си правят странци

За съжаление проблема с thumbnail plugin остава.Другата тема работеше и се сменяха миниатюрите но пък после забелязъх че са отрязани други функции.Пробвах с различни плъгини но ефект няма не заработва.Така е с безплатни теми теглени от нета.

Аз използвам OceanWP. Доста добра безплатна тема е. Иначе може да вземеш скрипт, или код и да го вградиш в друга тема, но там вече трябва да знаеш PHP, HTML5,CSS3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...