Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Евентуално можеш да пробваш това (индиеца говори доста неразбираемо, ама то за тях си е характерно; така или иначе по видеото ще се ориентираш). Сега, не знам до колко това е все още приложимо - видеото е от преди 2 години, пък за толкоз време WP се е променил доволно много, но не ти пречи да пробваш. Или подобен пример за HTML5.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи Емо обиждаш ме.Не случаино ми викат Марто хакера.:) За кода знам .Сега го тарся в работещата тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Мартин Иванов Никифоров написа:

Значи Емо обиждаш ме.Не случаино ми викат Марто хакера.:) За кода знам .Сега го тарся в работещата тема.

Не те познавам, не ти знам възможностите и по никакъв начин не съм си и помислял да ти се подигравам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Мартин Иванов Никифоров написа:

Шегувам се, иронизирам себе си.

И аз ще търся тази глупост. То не е глупост де, но ще е хубаво без да се пише код. Щото за един клип добре, но за 1000 клипа си е кошмар!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бяха милони клипове.Изтрих всичко  почнах наново.На ден около 2-3 хиляд качвам.Интересното е че на другите теми работи добре но на тази ще трябва да се добави този къс код предполагам,по скоро да се подмени,защото този video emded and thumbnal generator си има функцията но точно на тази тема не чува.Може би е тук някъде ще турся-  functions.php

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Мартин Иванов Никифоров написа:

Бяха милони клипове.Изтрих всичко  почнах наново.На ден около 2-3 хиляд качвам.Интересното е че на другите теми работи добре но на тази ще трябва да се добави този къс код предполагам,по скоро да се подмени,защото този video emded and thumbnal generator си има функцията но точно на тази тема не чува.Може би е тук някъде ще турся-  functions.php

О мале, започнеш ли да ровиш в PHP без да го познаваш = КОШМАР!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Мартин Иванов Никифоров написа:

Не случаино ми викат Марто хакера.

spacer.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам едия как работи,няма да го пипам.

mr mcwolf майка ти не ти ли е казвала като малък да не се обаждаш там където не ти е работа.Според ме имаш някъкви комплекси и търсиш в мрежата внимание и поле за изява.Сигурно  си на не повече от 25.Губиш си времте с безмислени глупости .Видях те вече,обърнах ти внимание.Може да се спокоен.Стани от този компютър и живей малко в реалния свят.Незнам какъв ч...джия трябва да си да стоиш,да четеш някакви форуми и да пишеш.Значи ти нямаш абсолютно никаква работа.Не ме ядосваш с базиците ти,по скоро ме учудваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...