Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

milkomilko

Проблем с бързи кредити затънал съм помогнете ми

Препоръчан отговор

Имам нужда от помощ мили хора имам проблем с бързи кредити затънал съм помогнете ми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С какво да помагаме ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти, от моето село ли си, Ъ ... ?!

Как виртуълно бе чуек ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, iИ.дИоNд.Ni написа:

Как виртуълно бе чуек ..

С превод по сметка :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

С превод по сметка :D

Ми ... по съ ми драги местните ... вчеръ им пуснъх фъндък ... :) Натурлих ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, redi написа:

имам проблем с бързи кредити затънал съм помогнете ми

Дън си напраил кат Сашето да изпиеш парите си 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, redi написа:

Имам нужда от помощ мили хора имам проблем с бързи кредити затънал съм помогнете ми

То това на всеки може да се случи - да "затъне". Пишеш във форум и искаш помощ, но на всичкото отгоре си си сменил и ника. Как да ти повярват хората и как да ти помогнат? Първо, трябва да опиташ сам и то с много голяма воля, след това са близки и добри твои приятели. С какъв акъл ги пишете тези постове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Колев60 написа:

С какъв акъл ги пишете тези постове?

Явно, не си от Сливен ... нито от Нова Махала ... това не мога да го преведа ... нито пък мога да си позволя по-голяма волност ... под карантина съм ... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, redi написа:

Какъв точно ти е проблема с бързи кредити - затънал си в неплатени такива, а къде и с какво мисли когато ги взима:no-no:

Някои хора не мислят преди да предприемат каквото и да било, пък после реват...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Явно, не си от Сливен ... нито от Нова Махала ... това не мога да го преведа ... нито пък мога да си позволя по-голяма волност ... под карантина съм ... ;) 

Никакво значение няма от кой край на България е. Ето над моя пост колегата какво му е написал:

"Някои хора не мислят преди да предприемат каквото и да било, пък после реват..."

•  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Колев60 написа:

"Някои хора не мислят преди да предприемат каквото и да било, пък после реват..."

Ох ... на мой съселянин му казах преди няколко дни, че с труда си трябва да помогне на сина си (по същия повод ... ).

Веднъж помогнах, и де се вика бащата доволен и аз, но му казах на бащата - трябва и втори шанс да му се даде, но той - не, тъ не ...

Момчето поне работи ... бе, не реве, но в друг аспект са нещата с тези "бързи кредити" ... имам и случай де се вика - не му пука от въпросните ...

Дълга тема са тези "бързи кредити" и как да помогнеш на човек който си е позволил въпросния ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е точно проблема некоректни ли са ? по висока лихва ли има по кредита ?

Или да не ви изпращат мутри да си търсят парите , ако  е така подайте сигнал до данс и полицията .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миии то се мисли преди да се тегли кредит, едното "Трябват ми пари" не е достатъчно за да си туриш такъв воденичен камък на шията. Човек си прави сметката възоснова на приходите си дали ще може да се справя, освен това кредит се тегли единствено от БАНКА а не е от разни измислеми фирмички дето ни ги знаеш кои са, ни какви са, ни даже дали са законни или не.
Ся вече като си оплел конците е "След дъжд качулка". Намирай някакви източници на приходи, помисли добре от какво разбираш и умееш да правиш и опитай с него да си докараш допълнителен доход, търси заем но само от близък или приятел, в никакъв случай друг кредит щото това значи да затънеш още повече...

А ти като гледам само си изтропал темата и повече ни вест ни кост от теб, дали пък е реална тая тема ил иси поредния пишльо трол?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен имаш точно 2(два) варианта.

1.Намираш някой роднина да ти погаси кредите и след това се хващаш на работа и му връщаш парите.

2.Вдигаш си чукалата и отиваш да работиш в чужбина за дълго време.

Ако имаш семейство(жена,деца), вариант 2 отпада защото тях ще търсят за парите.

А междувременно се обръщаш към лекар и започваш да се лекуваш!

Това е болест, дано да го осъзнаваш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четох преди време, че в България щял да влиза закона за ,,фалит на частно лице,, Който съществува от години в западна европа.Може автора да се поинтересува да ли е влязъл вече.Тоест имаш задължения, които не можеш да покриеш, обявяваш фалит, който трябва да бъде одобрен от съд, след това доходите на домакинството се получават по сметката на държавна кредитна институция, която ти разплаща текущите сметки, отпуска на домакинството някаква минимална сума седмично за храна само, и рестото го дава на кредиторите.И така три години.Които обаче не са лесни. Парите, които се отпускат седмично са мизерия.Примерно тричленно семейство 60 euro седмично.То трябва да караш само на макарони и ориз.Да не пушиш и да нямаш кола.Но след три години си чист, и пак си получаваш доходите и сам си решаваш как ще ги разпределяш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, franchesko написа:

Четох преди време, че в България щял да влиза закона за ,,фалит на частно лице,, Който съществува от години в западна европа.Може автора да се поинтересува да ли е влязъл вече.Тоест имаш задължения, които не можеш да покриеш, обявяваш фалит, който трябва да бъде одобрен от съд, след това доходите на домакинството се получават по сметката на държавна кредитна институция, която ти разплаща текущите сметки, отпуска на домакинството някаква минимална сума седмично за храна само, и рестото го дава на кредиторите.И така три години.Които обаче не са лесни. Парите, които се отпускат седмично са мизерия.Примерно тричленно семейство 60 euro седмично.То трябва да караш само на макарони и ориз.Да не пушиш и да нямаш кола.Но след три години си чист, и пак си получаваш доходите и сам си решаваш как ще ги разпределяш.

Това сериозно ли е?
Щото ако е точно както си го описал то нямаш никаква сметка от това, даже напротив, това е няма такова унижение.
Да ок съгласен съм, че в голямата си част самите длъжници сами са си виновни и т.н., но аз лично в подобна ситуация бих предпочел да ми пратят мутрите отколкото подобна мизерия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.04.2020 г. в 14:17, redi написа:

Тоя май се е обесил вече, язък за лихваря изгоряха му парите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само не се разбра защо автора не взима участие !?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Pig написа:

Само не се разбра защо автора не взима участие !?

Щото мисли в момента как да постъпи!А може и да е пуснал темата ей така, лаф да става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...