Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Привет! Ще се радвам, ако някой може да помогне.

Един стар Coolpad (готини телефони бяха) е заключен с PIN и пръстов отпечатък. И ако единият все още си е на мястото слава Богу, то PIN-ът с годините е забравен.... Някой срещал ли е подобен проблем и как според вас може да се реши?

Става въпрос за кода на телефона, който подсигурява пръстовия отпечатък. Моделът е Coolpad Torino S, а операционната система е Android 5.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей! Едно предложение от мен.

Опитай да се свържеш с този човек за подробна информация. Може би, ще ти помогне. Успех!

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=21608

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук пише как се прави хард ресет.

https://www.hardreset.info/devices/coolpad/coolpad-torino-s/

Ако трябва използвай гугъл преводач.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Недко
      Здравейте ! 

Подариха ми употребяван Samsung Galaxy SIII GT-I9300, но му трябва карта с най-малкия размер.
      Досегашното ми телефонче е простичка Нокия, (с бутончета, цветен дисплей и радио),
      което използва по-големия размер SIM карта.

Вариантите са два:
      1. Да му купя нова SIM-карта (примерно Bob)
      и 
      2. Да изрежа стара карта

Засега не ми се ще да режа основната си карта,
      но имам една стара карта от изтекъл договор
      на която съм забравил PIN-а,
      и не мога да открия никакви документи и опаковки от покупката.

Въпросът ми е следният :
      Има ли начин да се открие PIN-а, (да се прочете от картата или по друг начин),
      или да се изтрие, анулира и т.н ? 

Моля за съвет или за линк, ако вече някъде е писано по темата !

!!!
      ВАЖНА ПОДРОБНОСТ !!!

Трябва ли ми СИМ карта, за да ползвам приложенията в телефона ?
      Например като графичен таблет за рисуване,
      без да набирам телефонни номера ?

Предварително благодаря !
    • от HardJ
      Здравейте,петък писах за заключена карта на Iphone 5C,е да благодаря на човека който ми каза че Р СИМ,карта е решението поръчахме и утре ще дойде,но има един проблем ... За,това се изисква да няма посочената карта ПИН код,а тази има обикновеният мтелски 0000,не може да се махне,понеже Iphone-а е блокиран тази карта,а всички други телефони в къщи са с микро сим карти ... Въпросът ми е има ли начин да се махне пин код,освен от настройките на телефона или трябва да отида на сервиз и за 5 минути да го махнат от техен телефон ...
      Благодаря,предварително
    • от miraka
      Здравейте! Бихте ли ми предлжили дънна платка socket775/SLI/ddr2 на стойност до 100 лв.
  • Дарение

• Добави ново...