Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

не мога да ползвам бутоните за да превъртам в playera

Препоръчан отговор

Не мога да използвам бутоните за да превъртам в playera .

когато натисна върху летата на клипа ми излиза натпис с линка н а страницата в долната част на екарана

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Anita Hristova Trifonova
      Анита Христова Трифонова sekirata  cekupama Обръщение към vbox7.com
    • от VESSSKO95 ™
      Днес при гледане на клипче във vbox7 забелязах че вентилаторите на видео картата се въртят с необичайно високи обороти предвид натоварването.След което отворих амд панела,който показваше натоварване и температура от 60 градуса.Това е независимо от качество с което се гледа.Направих сравнение с натоварването на видео картата при 480p във VBOX7 и натоварването при гледане на 2к видео в youtube.Резултатът e в прикачените снимки.Според мен е възможно да има някакъв скрипт за копаене.

• от fresh_bones
      Здравейте.Имам проблем със Вибокс на телефона си . Като го пускам от гоогле или от адд фрее блокера ми изписва че страница не е сигурна и не мога да вляза в сайта.Проблема се появи преди 4 дена . текста гласи      Връзката ви не е поверителна!Възможно е извършители на атака да се опитват да откраднат ваша информация от Вибокс7 (пароли, съобщения или данни за кредитни карти). Това изписва всеки път когато искам да вляза в Вибокс7.Проблема е само на телефона ми. И само при на този сайт, всичко друго влизам.
    • от fresh_bones
      Значи проблема е този че не ми тръгват никакви клипове в вбокс7 от както смениха с новия вбокс. Пробвах с мозила и с интернет експлолер и пак е същото ,само на телефона ми тръгва .
    • от Sin Nombre
      Здравейте,
      от известно време съществува следният проблем при мен: клиповете от Vbox7 не ми се зареждат - първоначално ми показваше, че трябвало да има инсталиран флаш плейър - който имаше, но аз го поднових. Сега не ми изкарва този надпис, а просто едно голямо нищо. Пробвах с няколко браузъра - Мозила, Хром и ИЕ, с нито един не става. Клиповете от Youtube се зареждат без проблем. Също така клипове на Vbox но вградени на друг сайт, също ми тръгват. Голяма е мистерия това за мен.
      Windows е Vista home 32 bit
      Flash player е 18
      Много ще съм благодарна за всяка помощ,
      Е
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване