Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте имам дете на 1.5м. По време на бременност имах вагинален херпес и многобройни гъбички поне така твърдяха.Решхме да имаме 2ро дете ,но проблемите започнаха след 2 3 дена след половия акт. Получавам жълто-зелено вагинално течение на парцали придружена с ужасна вагинална болка и сърбеж поради тази причина сме спрели с опитите.От 4 5 месеца имам и ужасни болки повреме на секс .Имам и болки извън контакта с него които отшумяват и се появяват ,също така имам и бяло течение примесено с кръв много често след полов акт и 2 3 дена след него.Какви може да са причините?Тепърва ни предстои да тръгнем по лекъри какви иследвания бихте препоръчали ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отивате и двамата при компетентните лекари и двамата сдавате тестовете, които докторите предпишат. От там натък действате по докторско предписание!

П.П. Надявам се да ме разбереш правилно... Не търся причина за заяждане... Не си търся повод да ви обидя... Но ако в пиесата сте повече от двама актьори... Минавате всички през доктора, изследванията и леченията... Щото инак се получава, че двама се лекуват, път останалите от пиесата, ще пускат ще пускат нови и нови буби... И оправия никога няма да има! Изяснете си приоритетите и действайте! Друг, освен вас (заедно) няма кой да го направи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...