Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся Консултант или консултантска фирма по въпроси с инстаграм и ютуб съдържание и възможно приобщаване към някакъв бизнес

Препоръчан отговор

Здравейте    , ще съм Ви благодарен  , ако ми препоръчате някакви фирми специализирани    в сферата на инстаграм бизнеса    ( не задължително инфлуенсърството ) за възможен бизнес    ,  в рамките на територията на София. Имам средства , които мисля да инвестирам. Трябват ми фирми        - имена или линкове към страници или профили на фирми с възможни добри отзиви в София.

Благодаря за отделеното време    предварително.

instagram.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от zonaxxx1
      Здравйте! Извинявам се ако темата не е за раздела. От известно време (1 месец) имам проблем с Тубата. Когато си пусна клип и си пусна на клипа субтитрите и пусна автоматичният превод на български,субтитрите изчезват.Това се случва и когато се опитам да преведа на белгийски,афганистански и други езици. От време на време(понякога) ми се показват превода на субтитрите. Не е от самия клип,защото сед  дълго блъскане по мишката и клавиетурата, отново понякога превода се показва. Реших че е  от браузара,но не е от това. Проблама ми излиза и на Опера,Хром,Модзила и Вивалди. Ако някой може да помогне с акъл какво да правя.
    • от дръндю
      дадоха ми задачата, да пусна те такава тема инак мое да ме бият

ас съм дръта пенсия, ама си мисля, че най добре е да работиш това което обичаш
      тва певците, много се забавляват и парички си печелят
      уф, пуснах темата
      белким се размина с боят

• от coolmanvn
      Здравейте, извинявам се, че може би, не е тук мястото на темата ми! Моля, админите или модераторите да я преместят!
      Фейсбук група, с 277500 потребителя, изчезна- Смях, шеги и вицове. https://www.facebook.com/groups/2756063454618709
      Мисля, че или е хакната групата или някой е направил огледален профил на фб акаунта на някой от админите. Аз бях само модератор.
      Доста други хумористични групи изчезнаха така. Само "Любители на вицове", остана. Може би, искат да разкарат конкуренцията.
      Към кого да се обърна? Как и откъде мога да получа някакъв адекватен отговор от фейсбук?
      Да разберем, за какво става дума. И ако е възможно, да си възстановим групата.

• от ZTT7
      Здравейте. Имам проблем с качването на един клип в канала си, който изтеглих от мрежата и на който поставих субтитри, но има фонова музика, която се оказва е с лиценз, поради което ми дава, че има иск за нарушаване на авторски права. Канала от който изтеглих клипа е решил този проблем, като под видеото, неизвестно за мен как, е упоменал - Коя е песента, Кой е изпълнителя, Кой е албума, Кой е автора и най вече, че Лиценза е в полза на YouTube от някакви там компании и 9 сдружения за музикални права. При качването на видеото не открих възможност някъде това да упомена и аз, за да не бъда в нарушение! Изгледах няколко видеа на youtube в които уж обясняват кое - как е, и що е, но за това не чух и дума. Има ли някой който да е в час с тези лицензи и да знае как стават нещата? Ще бъда много благодарен!
    • от Iskender
      Здравейте, понеже не успях да намеря подобна тема в тази секция, реших да задам тук конкретни 3 въпроса. Моля да ме извините, ако съм на неправилното място.
      Възможна ли е интеграцията на ютюб видео криейтър апи в конкретен уебсайт т.е създаването на видеа да се случва в същия този конкретен уебсайт, но чрез апито на ютюб? Не успях да намеря нищо конкретно в дивелъпър секцията им. Има апи за споделяне и качване на видео, но нищо повече. Някой знае ли нещо по темата и някакви алтернативи? Също така би ме интересувало ако е възможна такава интеграция, дали мога да си къстъмизирам дизайна т.e апито и къде ще се сторват видеата ми?
      Благодаря!
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване