Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Тя чистата 1650 е същата работа но мислех че си взела Super? Отделно процесора ти е по-добър.

Вероятно всъщност със сигурност се дължи на настройките. Приятелят ти играе на по-ниски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, plamen_petrov_80 написа:

Винаги е точно 60? Не 58, не 64?

60 пред повечето време, а когато дрифтя на завой става 58 и връща на 60 и когато ми се обажда телефона също спада до 55 и качва на 60

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Минии Маусс написа:

60 пред повечето време, а когато дрифтя на завой става 58 и връща на 60 и когато ми се обажда телефона също спада до 55 и качва на 60

Може ли отзиви за Фифа 20, че съм хвърлил око на същите дъно, процесор и рам  :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Минии Маусс написа:

Изключи вертикалната синхронизация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Минии Маусс написа:

Как?

Първо виж настройките на драйвъра:

Untitled.png

След това от самата игра, ако е активирана тази настройка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, wizder021 написа:

Какво се случи с казуса?

То и аз това се питам да беше споделила като другите хора за новата придобивка тука се изписаха сумати спецове с идеи не знам ама аз лично за първи път виждам 8 страници + изписани за избор на конфигурация .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мне темата беше приключена доста бързо. На втората се доизкусуряваха нещата след което почнаха да се коментират други неща.

Просто момичето си ползва темата да пита разни неща вместо да пуска нови.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...