Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ПП Възраждане и новия месия

Препоръчан отговор

преди 30 минути, IvanKirov написа:

Поне някаква файда от тия данъци да имаше

И от осигуровките да имаше ама няма лекаря за добър ден ти иска бакшиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, IvanKirov написа:

Натоварени сме с повече данъци от американците, и сме над средното в класацията по данъчна тежест в ЕС. По относителна стойност, в проценти.

За някои неща не мога да се съглася ..... Ще дам конкретен пример .  Преди години се запознах с няколко норвежци с добри професии и добре платени дори за техният стандарт . При част от тях облагането варираше между 35 - 48 процента от възнаграждението . Данъците им наистина ми се сториха твърде високи . Алкохол се продаваше само в събота и неделя . Цените на много продукти бяха доста високи за моите доходи . Самите норвежци казват ,че ако се храниш в ресторант се плаща твърде много според техните разбирания . Цените на цигарите бяха абсурдни . За мен това бе голям плюс понеже рядко виждах пушачи .  Дори във Франция след определени крупни суми данъка е от порядъка на 50 процента . Тоест сме далече от подобна данъчна система .  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Филипов написа:

Архивирай като си почнал. Да не забравяш.

Знаеш ли кво се чудя в момента. Няма как да знаеш. Чудя се ако за пустите 50 лева дето ви е обещал ако се възкачи на власт. То сигурно ще ги обложи с 17 % данък, току останали 30 сребърника.

Ако съберем капачки и да ви подаряваме по 30 сребърника месечно ще оставите ли България на мира?

Питай някой младеж, до колко е надъхан да ходи в армейската мизерия да им копа лехите.

Питай някой в частния сектор, независимо шеф или служител. До колко е ОК да кибичи за виза пред посолства, и с риск на западняка да му писне от възрожденски малоумия, и да си набие камшика към някоя по-цивилизована държава.

С риск да ме обявиш за гербаджийска подлога - до колкото разбрах са дали 50-левки на пенсионерите.

Вие сте шепа народ, много по-лесно ще ви изпълним тщенията. Да допуснем, че искаме да ви ощастливим, ако ви намерим пустите 30 сребърника ще спрете ли да се чудите каква мизерия да направите за България?

преди 17 минути, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

За някои неща не мога да се съглася ..... Ще дам конкретен пример .  Преди години се запознах с няколко норвежци с добри професии и добре платени дори за техният стандарт . При част от тях облагането варираше между 35 - 48 процента от възнаграждението . Данъците им наистина ми се сториха твърде високи . Алкохол се продаваше само в събота и неделя . Цените на много продукти бяха доста високи за моите доходи . Самите норвежци казват ,че ако се храниш в ресторант се плаща твърде много според техните разбирания . Цените на цигарите бяха абсурдни . За мен това бе голям плюс понеже рядко виждах пушачи .  Дори във Франция след определени крупни суми данъка е от порядъка на 50 процента . Тоест сме далече от подобна данъчна система .  

Влез на kolkodavam.bg. Проектът е с благословията на 3 министерства, лично от Ангела Меркел, и парафирано от Урсула Фон Дер не знам си каква.

Около 33% от кеша на брутото изобщо не ги виждаш, защото заминават по осигуровки ДОД втори стълб и т.н.

Получаваш грубо 70% от заработката, после допускаме, че ги харчиш, какъвто е случаят на почти всички. Вадим още 20% ДДС и продължаваме.

Винетка 90 лева, ГО, технически преглед и той се вдигна. Някои плащат синя зона още 100-тина лева, имаш и данък на колата, който и той се вдига постоянно. Дотук с каляската.

Данък имот по големите градове е нещо като 300 лева. Ако си на село добре, не ми опонирай за това, плащам и двете.

Акциз за алкохол цигари и ако случайно си светец го плащаш през бензина, и отгоре пак плащаш ДДС.

Мож ли го сметна колко отгоре е на твойте 40% данък дето ми поникна на пъпа тая мантра колко малко сме плащали на музейния чиновник и все още и още искал?

Колко % данък ще ви ощастливи, и имаш ли идея къде изобщо потъват тия данъци?

Швейцарецът плаща 60 лева винетка. Може да провериш, приведено към лев. При техния алпийски терен и при тяхното качество на пътищата. 60 лева на година само че у франкове, нещо като 40 броя на калпак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти, като не си добави и сметката за асансьора пак добре. До сега обясняваше как инвеститорите идвали само щото данъците ни били смешни - което е факт, еле па особено за техните стандарти - сега почна как сме плащали най- високите данъци, чак америка задминаваме. Е наскоро случай - регистрирал си Кайена пича от България в Австрия, че повечко работа щял да има там. Супер нема дерт и на данъчното в Австрия "дай ся 20К бинки". Намери ми един собственик на автомобил в България, който да плаща такъв данък - разпищовили се тука мутри и политичета нема данък за тях, нема закон, нема нищо братче, само дери от сиромаха. Ама те що да плащат, като са шейхове. Де си виждал шейх да плаща данък за имота си, че нали на себе си трябва да го плати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, insec написа:

До сега обясняваше как инвеститорите идвали само щото данъците ни били смешни - което е факт, еле па особено за техните стандарти - сега почна как сме плащали най- високите данъци, чак америка задминаваме.

Корпоративният данък е сравнително нисък, и това е причината Ханс да се занимава с такива като нас. Като му натегнем и данъците не се сещам какво ще го доведе насам, дори марка български лютеници Брей! и нея правят в Германия. 

Данъците които плаща бг работник са над средното за Европа, и твърдо над тия на Щатите. Визирам като проценти, спрямо брутото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, IvanKirov написа:

Корпоративният данък е сравнително нисък, и това е причината Ханс да се занимава с такива като нас. Като му натегнем и данъците не се сещам какво ще го доведе насам, дори марка български лютеници Брей! и нея правят в Германия. 

Данъците които плаща бг работник са над средното за Европа, и твърдо над тия на Щатите. Визирам като проценти, спрямо брутото.

Е, браво бе, пич! Значи Коцето не лъже за Брей? Току що каза, че тея дето рекламират Брей по СМРАД лъжат брутално! Ти да видиш. Е как да верваме на телевизоро? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реджеб успокой се, Възраждане ще предложат президент. Ризова даже предположи кой ще е. Май ще е Коцето. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, tonit1968 написа:

Е, браво бе, пич! Значи Коцето не лъже за Брей? Току що каза, че тея дето рекламират Брей по СМРАД лъжат брутално! Ти да видиш. Е как да верваме на телевизоро? 

Телевизиите в тоя си вид са обида за интелекта. Показват каквото изнася на силните на деня, изолират който запази здрав разум, и 30% дебилни реклами като за слабоумни. Също като под Копейкините канали, всеки си зомбира свойто стадо, "възрожденците" назад да не останат и те трият. Пасков по нищо не се различава от СМРАД-овете, освен дето си направи бълнуванията по соца да си платиш, че да ги видиш. Сбрали се с оня другия хахо Оги Пеловски, да ми разправят колко необходимо било година и половина каторжническа повинност. Пък жените на войниците да се спасяват как намерят за добре самИ с 1-2 деца, тъй борим демографската криза. Човек да не смее и дете да гледа. Още преди да стартираш в живота и почват да ти вменяват задължения без грам смисъл.

Благодаря отново на Филипов, отивам да ги нахраня и под новото видео.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иване, тея приказки на мене не ми ги разправяй. Факт е, че армия нямаме. Няколко хиляди волнонаемници и толкоз. Еми виж например в Израел как е. Или в любимият ти ЕС какви армии имат и не смятат загуба на време службата. Както и да е, ще кажеш, че там са волнонаемници. Еми сигурно. Но факт е, че който има армия, е силен играч в геополитиката, а такива смотани държави като нашта без армия сме едно нищо. Кое е първо - яйцето или кокошката? Великите сили няма да допуснат в никакъв случай България да си направи армия и ти ми кажи защо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да допуснем, че  имало някакъв смисъл да влезеш да те научат на някаква бойна техника. Всичко приключи за нас като си нарязахме самолети, ракети, танкове и малки верижни машини.

В момента смисълът да се занимаваш с военните е НУЛЕВ. Да стреляш с АК се учи за 2 дни на близкото стрелбище.

Много удобно пропуска музейната мишка, че на французите им плащат от 2 до 4000 евро месечно. Докато на мене майка ми плащаше издръжката в казармата, тъй като всичко изпокрадено вкл. и нашата храна. Плащаше квартирата и на приятелката ми. Още ме е яд като се сетя и ще ги псувам докат съм жив! Поне за билет за БДЖ да им се беше откъснало от сърцето, шапкарите мръсни! По татово войниците пътуваха без пари, нали соца искат да връщат! В най-голямата мизерия преди старта в живота ме накараха и на тях да плащам простотиите от джоба си. Копейкин като е радетел да оправяме демографията поинтересува ли се кой ще гледа децата на тия дето иска да ги прибира при военните?

И за тез приказки зомбитата дето се зоват възрожденци ми викат гербаджийски трол. Значи не щеш да им копаш поделенията, значи си от ГЕРБ. Ей такава лумпенотия е събрала музейната мишка. Че и някви баби дават акъл да служим, и те от военно дело разбирали.

Имаш ли някакво предположение защо не видях и една бензинова косачка при шапкаря. Реактивни самолети излитаха постоянно, пък ние бухаме с тъпи инструменти, няма кой да ги наточи поне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, tonit1968 написа:

Реджеб успокой се, Възраждане ще предложат президент. Ризова даже предположи кой ще е. Май ще е Коцето. 

Да и аз разбрах. Не се знае кой ще е. Ще решават тези дни кой да турят.

Това е правилно и ще им вдигне резултата. Така се прави.

Другото е ИТН чалгагюбек.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със тая соц пропаганда за армии казарми и стари съветски оръжия , само шарани се ловят които не са в час.

При демокрация имаш правото да си оптимизираш разходите щом си във военен съюз, особено в малка и бедна държава като наща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 6.05.2020 г. в 11:32, Филипов написа:

Тролове и мотивирани от пиндосите продължават да къкат. 

...

Що за дружен вой от тролове и лайномети срещу някакъв общински съветник и извънпарламентарна партия?

Усмивки от старите ленти, от първа страница. Кой не ще казарма значи са му платили да тролства. Инак тайно иска да го хранят с помия, въпрос на чест и дълг, ама пиндосите не дават да служи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на французите им плащат от 2 до 4000 евро месечно

А на нашите колко? Говоря за официалния държавен контингент (мисия). Познавам един, който дори се уволни с една шапка пари само да не иде на радара в летището, дето е най-защитената зона. Познавам и една женска, дето беше там лавкаджийка за сума ти пари. Сега и риторичния въпрос - на обнези над 20 частника, които лично министърът отиде да ги прибере от Пакистан колко им плащат? Не са официяална мисия от държавата, а са в състава на частна украинска военна компания. При това са отказали на руснаците предложената помощ да ги изведат с техния военно транспортен самолет.  Е сега ние плащаме. То и са тези шерпи се плаща за нискоквалифицирана и значително по-опасна работа за половината пари спрямо частниците от други държави.

преди 21 минути, Coco1 написа:

имаш правото да си оптимизираш разходите

Нямаш. Имаш правото и задължение да си мишена в напъните на пиндосите да "изнасят демокрация".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Филипов написа:

А на нашите колко? Говоря за официалния държавен контингент (мисия).

Ама чакай сега, къде набърка платени войници, дето са отишли по собствена воля?

Със зорлем натикани донаборници, 15 лева месечна заплата, дето не стига дори за кифли на лафката. Шапкарят тъй е оптимизирал нещата, че да пазаруваш закуски, че да не умреш от глад. На практика си плащаш, че да им служиш. Без пари отвън е немислимо да оцелееш при военните. За капак на всичко и забравили да ми плащат здравните осигуровки! Пълна гавра по шапкарско му.

Винаги съм се чудил и за кво беше тая клетва. Ако откажа да се закълна се води неподчинение и после военен затвор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Филипов написа:

Нямаш. Имаш правото и задължение да си мишена в напъните на пиндосите да "изнасят демокрация"

преди 31 минути, Coco1 написа:

само шарани се ловят които не са в час.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със зорлем натикани донаборници, 15 лева месечна заплата, дето не стига дори за кифли на лафката.

Личи си, че не си бил в казармата и само хипотетично си пишеш. Заплатата не беше 15 лева, а 1,50 лева.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, ncl написа:

Личи си, че не си бил в казармата и само хипотетично си пишеш. Заплатата не беше 15 лева, а 1,50 лева.

По твое време може тъй да е било. След 2000-та служих, заплатите бяха под 20 лева, но не лев и петдесет.

Ако не бях в казармата нямаше да ги намразя толкова върло. Малко като автора на клипа "Наборната армия - робство и позор". Попилява ги на теоретичната част, ама не знае отде да захапе на практика, няма идея кво е вътре.

Аз имам идея. Крадливи гьонсурати, злоупотребяват с времето и парите на младите, заради един изживял времето си закон. По татово е имало нужда да се учат да карат танкове и БТР-и. Сега като ги нарязахме на скрап ни връчиха по една мотика просто да не се чудим какво да правим по цял ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, ncl написа:

А аз ти казах, че не си служил, а си бил в пансион за девици...

Като няма армия какво да служа и на кого? Пансион не пансион - изгубиха ми години от живота, пари на мене и на роднини. Набутани пари и време за тоз дето клати дърветата.

Дебилизъм на квадрат, аз затуй бакъпнах видеото на Копейкин. Като се усети колко народ ще се дистанцират зарад тия неща ще се направи, че не е било.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      Костадин Костадинов: Като суверенна държава трябва сами да охраняваме границата си 

"Така изглеждат пътищата, по които преминават ежедневно полицаите, охраняващи границата"

Не сме държава  и всички управници досега трябва да се скрият просто от българите които предадоха, продадоха,та стигнахме до колониална зависимост!
      САЩ: В БЪЛГАРИЯ ДЪРЖАВНИТЕ РЕШЕНИЯ СЕ ВЗЕМАТ ОТ ОЛИГАРСИ И ПРЕСТЪПНИ ГРУПИ (28.04.2021)

ТЕ СЕ ГАВРЯТ С БЪЛГАРИЯ

Костадин Костадинов ПОСТАВЯ НА МЯСТОТО евроатлантическите субекти в България

Честно казано с Люба Кулезич - Епизод 114 по Телевизия Евроком

"АКТУАЛНО ОТ ДЕНЯ" с водещ НИКОЛАЙ ГРОЗДАНОВ (28.04.2021)

Централна емисия новини (28.4.2021)

"ДУМАТА Е ВАША" с водещ СТОИЛ РОШКЕВ (28.04.2021)
      Кое е важно за България сега?

ИТН ВЪРНА МАНДАТА „НА СЕКУНДАТА“ (28.04.2021)

СЪС СКЪСАН ФЕС ПРЕСРЕЩНАХА ДЕПУТАТИТЕ НА „ИМА ТАКЪВ НАРОД“ (28.04.2021)

"ДЕНЯТ" с Веселин Дремджиев, 28 април 2021
      ИЗВЪНРЕДНО - ПОКУШЕНИЕТО СРЕЩУ ВЪЗРАЖДАНЕ!

На 30 ноември от 9:00 ч. в Софийски градски съд започва незаконното дело на
      антибългарската мутро-мафиотската хунта по забраната на единствената и най-голямата
      опозиционна политическа сила в България - Възраждане.
      ❌ Това е второто дело по заличаване на партия в българската история, като първото се случва по времето на
      комунизма с БЗНС, а нейният ръководител Никола Петков бива обесен.
      ⚠️ Органите на държавата ни като ДАНС и НАП са превърнати буквално в бухалки и ударни структури на
      мафията срещу всеки, който е неудобен, както и #медиите които удобно не отразяват и
      дори не споменават случая.
      🚨 Чрез натиск и заплахи ДАНС принуждават част от хората
      явили се на учредяването на Възраждане да се откажат от подписите си.
      ❌ От около 60 души, които искат да свидетелстват срещу незаконните и нечовешките репресии на ДАНС,
      само 6 са допуснати от съда. ✅ Вашата подкрепа ни е нужна най-много точно сега!
      ✅ Призовавам всеки, който е в или наоколо София да дойде на 30 ноември в 9:00 ч. пред
      Софийски градски съд. А който не може, да каже на познати и на приятели.
      ❌ Излишно е да споменавам, че нито една медия не отрази и няма да отрази това правилно, затова
      СПОДЕЛЕТЕ видеото за да достигне до възможно най-много хора.
      🔥 Гарантирам ви, че
      ние НЯМА да се предадем!
      🔥 Ще се борим до край!
      🔥 Ще се борим до победа!
      🔥 И ще я
      постигнем!
      🔥 Но това може да стане само и единствено с вашата подкрепа – подкрепата на
      българския народ!
      🇧🇬 Бъдете с нас.
      🇧🇬 Да живее България!
      #КостадинКостадинов #Възраждане #Заличаване #Покушение #Забрана #ОСТАВКА
      #ДАНС #НАП #Мафия #Мутри #МафиятаВън #МутриВън #ЗааедноМожемВсичко #Хунта
      #Репресии #Прокуратура

АЗ СЪМ С ВАС!
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване