Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ПП Възраждане и новия месия

Препоръчан отговор

преди 7 минути, ncl написа:

Колко време си "служил"? И не почвай пак с глупостите, че са ти изгубили 7 години от живота...

Еми 5 години не можех да уча задочно, понеже следвах преди казарма. 1 година ме не щат на работа, че трябва да ми пазят място. Половин година вътре и половин година след уволджака гледам като мишка в брашно, затъпял от простотиите им.

Колко станаха? Заради 6 месеца вътре още 6 години и половина се съобразявам с тия глупаци, и майка ми ме издържа, и приятелката гладува. Затуй и не посмяхме да се решим на дете, че сега музейната мишка да реве кат саранска мечка как имало отрицателен прираст.

Как няма да има като всячески ощетявате новите семейства да им вменявате глупостите си.

Не вярвам и един донаборник да ви оцени старческите глупотевини да ходят да ядат каквото не е доокрал шапкарят.

По ваше време чувам че поне храната е бивала. Аз не помня парче месо да съм видял в манджа. Само шпек за закуска, и в учебната рота храната биваше. В бойните поделения бяхме като концлагеристи. Чак мъка става уволджавките като почнат да псуват лелите в стола, все едно само лелите мъкнат от артелната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ncl написа:

Оправдания...  Ако ти липсват години, това са първите седем.

Оправдания за какво? Че ви плюя на безсмислената казарма?

Върви ти, отгледай си син, изпрати него. Кво ни занимавате нас с ваще малоумия от миналия век? То вече и в самолетите няма пилоти, вие сте на ниво мотики и кирки.

Плащайте като на френските донаборници, като ще ни сравнявате с тях. Обидно е родителите да ме издържат, щото шапкарят отмъкнал и кокалите от манджата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само внимавайте да не откажете недохората иванкиров и мичиган да пишат – такива маймунки са най-добрата реклама за "Възраждане" с полуживотинското си ломотене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ncl написа:

Прав си. Няма смисъл да се занимавам с разглезени лигльовци...

Идея си нямате, че почти всички донаборници ще се отвърнат от вас. Нищо не ви дължат, нищо не ви дължах и аз. Нещо като среднощни взломаджии сте. Ако докопате нещо да ограбите ще има и за вас. Такива не трябва да помирисвате власт!

преди 1 час, Аралампи написа:

недохората иванкиров и мичиган

Недохора сте който иска да граби с пълни шепи от живота на другите. Като тръгнем от данъци, през казарма, че до личната свобода на придвижване в рамките на ЕС.

Само мизерник който не е излизал от село може да се накефи на такива неща. Ей тъй на образованите и платените да им е гадно, не че на вас ще стане хубаво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иване, много странни умозаключения правиш. Странна логика. Как от казармата отиде до жажда за власт и грабене стигна, каква е връзката- не разбрах. Как ние, обикновените хора, гласували за Възраждане, ще успеем да ти ограбим каквото и да е на тебе - умният и красивият индивид. Еми ти като едно по-висше същество какво се опасяваш от нас- дивите селяни. Дето сме лумпени и нищо не разбираме от живота? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, tonit1968 написа:

Иване, много странни умозаключения правиш. Странна логика. Как от казармата отиде до жажда за власт и грабене стигна, каква е връзката- не разбрах.

Еми времето на донаборниците не ви принадлежи на вас, нито парите им. Не се чувствайте задължени да ги формовате по калъп какъвто на вас ви харесва. Нито е полезно, нито смислено да ги карате да градинарстват по година и половина.

Само преди половин век гледахме изверги дето грабиха имотите на другите, после влязоха у служебните Волги, пък баба ми за 20 стотинки надница работи на собствената си някога нива. По коментарите в youtube и по лампите искате да бесите такива като мене, дето не щем да ви се занимаваме с лумпенотиите.

преди 9 минути, tonit1968 написа:

Как ние, обикновените хора, гласували за Възраждане, ще успеем да ти ограбим каквото и да е на тебе - умният и красивият индивид. Еми ти като едно по-висше същество какво се опасяваш от нас- дивите селяни. Дето сме лумпени и нищо не разбираме от живота? 

Погледни какви заплати докарва грамотен специалист. В момента данъците са около 60% и искате да напомпите още 7%.

Като ме докарате да вися пред посолства че да отида командировка до Германия - направо влизам не в сивата, ами в черната икономика. Копейкин в усърдието да се докара на най-бедните духом - иска да събори икономиката из основи!

Пасков и без туй не спря да реве колко бил хубав соца, остава да отворите лагерите на смъртта, да избесите кулаци като мене, и да се качите у служебните Мерцедеси с Копейкин начело. Че сега Волга не е модерно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питах една тьотка дето като вас ми разправя, че съм бил боклук и подчовек задето не харесвам военните.

Та викам ѝ - аз ви материализирах вашия фетиш към униформи. Направих нещо напълно безсмислено, знаех това както преди, тъй се убедих и като излязох от поделението. Та викам - лельо, аз вашия фетиш го удовлетворих, искам сега ти да удовлетвориш моя. Искам те да нахлузиш фереджето, да ходиш в чул и маска зиме и лете, и да не излизаш без придружител, защото такива са моите вярвания.

Или твоите фетиши са над моите?

И принципните възрожденци ми изтриха поста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми като си им писал на техен терен- нормално, никой не обича тролове. Айде обърни ситуацията и си представи, че си фен на Левски и отидеш да се дръвчиш пред тълпа от цесекари. Ще бъде весело. Колкото до другите шитни, дето ги дрънкаш, ние от възраждане искаме просто да се спазва закона. И тъй като може би не знаеш, сме парламентарна република и има избори. Ако дай-боже успеем да влезем в парламента, ще имаме 10- 12 депутати максимум. Как пък с толкоз човека ще ти бръкнем на тебе и на такиви като тебе в г...за, не ми е ясно. Колкото до казармата - аз съм служил 2 години и 3 месеца. Даже закъснях с месец от първия семестър. Но казармата колкото ми е взела, толкова и ми е дала. Ама ти няма да разбереш и няма да ти обяснявам. Знам една приказка - мъж, дето не е ходил в казарма и жена дето не е раждала - нищо не става от тях. И сега се вижда сегашното поколение младежи какви са -кифли и кроасани едно 90 процента нищо не става от тях. Меки китки. Ма кво да ти обяснявам, няма да разбереш. То вече мъжествените мъже нещо бегаха, Има тук таме, ама повечето са такива, дето не могат да си вържат гащите сами, мама трябва да помага. Е против това се борим, а не да ти вземем скъпоценното време. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, tonit1968 написа:

Но казармата колкото ми е взела, толкова и ми е дала. Ама ти няма да разбереш и няма да ти обяснявам. Знам една приказка - мъж, дето не е ходил в казарма и жена дето не е раждала - нищо не става от тях. И сега се вижда сегашното поколение младежи какви са -кифли и кроасани едно 90 процента нищо не става от тях. Меки китки. Ма кво да ти обяснявам, няма да разбереш. То вече мъжествените мъже нещо бегаха, Има тук таме, ама повечето са такива, дето не могат да си вържат гащите сами, мама трябва да помага. Е против това се борим, а не да ти вземем скъпоценното време. 

Еми айде пък един да пробва да ми обясни за ползата, че аз нещо я пропуснах.

Какво те бъркат меките китки? Дори да беше вярно (а то не е) - длъжни ли са младежите баш на тебе да се харесват?

Мож ли ми обясни горния казус, аз се харесах на тьотките и на такива като тебе. Тя кога ще ми се хареса на мене да тръгне с бурката? Нещо еднопосочно мислите, всички с вас да се съобразяват, а като дойде реч за обратното и айде подчовек съм бил.

преди 1 час, tonit1968 написа:

Ми като си им писал на техен терен- нормално, никой не обича тролове. Айде обърни ситуацията и си представи, че си фен на Левски и отидеш да се дръвчиш пред тълпа от цесекари. Ще бъде весело. Колкото до другите шитни, дето ги дрънкаш, ние от възраждане искаме просто да се спазва закона. И тъй като може би не знаеш, сме парламентарна република и има избори. Ако дай-боже успеем да влезем в парламента, ще имаме 10- 12 депутати максимум. Как пък с толкоз човека ще ти бръкнем на тебе и на такиви като тебе в г...за, не ми е ясно.

Е тъй  ли станахме, били сме разделени на 2 и било вашия лагер и нашия. Нали полза за България да имало, пък отсега си измислихте вътрешни врагове кулаци. Не че нещо ви правим, ами просто не сме хепи да си отделяме от залъка че да храним вас.

Чуждото искате, вашето не давате. Ето Пасков вече си направи платен канала.

Кое е шитни дето го дрънкам? Правил ли си опит изобщо да намериш Конституционно право, дето да ми го зачитат в казармата? Пробвай, не като някакви пророци дето някаква изконна Истина проповядвате, пък ний сме прости и само да си отделяме години от живота, че да ви угаждаме! Почти всички човешки права са ми забранени, и искаш да ми обясняваш, че е много мъжествено да съм роб.

Пращай синовете си да робуват, кво ни занимавате, че и половинките ни страдат. Като ме запрат вътре като добиче - не мога да плащам данъци, на мене плащат режийни, че и униформите бяха на цената на Адидас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кое е шитни дето го дрънкам? Правил ли си опит изобщо да намериш Конституционно право, дето да ми го зачитат в казармата? Пробвай, не като някакви пророци дето някаква изконна Истина проповядвате, пък ний сме прости и само да си отделяме години от живота, че да ви угаждаме! Почти всички човешки права са ми забранени, и искаш да ми обясняваш, че е много мъжествено да съм роб.

Пращай синовете си да робуват, кво ни занимавате, че и половинките ни страдат. Като ме запрат вътре като добиче - не мога да плащам данъци, на мене плащат режийни, че и униформите бяха на цената на Адидас.

Въй, взе ми думите от устата, мамка му. Тъкмо туй щях да ти река на тебе, пък ти ма прееба... Пич, точно щото не искам аз и децата ми да робуваме на някакви господари, за туй правим всичко. Верно , сигурно сме глупаци, че го правим без да ни заплащат за това и за това сигурно сме кукундели, ама преди много години такива неща са правили едни други изроди, в резултат на което ни има нас, вас и т.н. Айде у лево, че ми омръзна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, ncl написа:

Стига си плакал като вдовица за ...

Нека стане - тогава реви.

А не. Именно затова давам гласност на тия работи. Не всички са родени роби като тебе. Искрено се надявам да не стане, т.е. злобни душици дето не са се реализирали по соц управленските структури сега да напъват да хващат кормилото...

Дано да не влезете в парламента!

преди 11 минути, tonit1968 написа:

Въй, взе ми думите от устата, мамка му. Тъкмо туй щях да ти река на тебе, пък ти ма прееба... Пич, точно щото не искам аз и децата ми да робуваме на някакви господари, за туй правим всичко. Верно , сигурно сме глупаци, че го правим без да ни заплащат за това и за това сигурно сме кукундели, ама преди много години такива неща са правили едни други изроди, в резултат на което ни има нас, вас и т.н. Айде у лево, че ми омръзна.

Че като ти е омръзнало не знаеш ли де е вратата? Да те е вързал някой насила?

Не, вие искате насила да формовате цяло поколение, че да ви паснат на старческите критерии.

Като не искаш децата ти да робуват на господари и айде точно ги прати на тъп старшина да си ги ползва като лични роби! С по една мотика вместо пушка, и тъй между караулите до кат се отърват от таз простотия!

Може някога да е имало войниклък вътре, просто аз не съм го видял. То нормална храна и баня не видях, дето по устав се полага!

Военопленничеството правело мъже, какво ли не трябва да жертваме, че БегеМамите да са доволни...

Чак се чудя едно време баба ми като е нямала нет кой е казвал кво да се случва по военни дела. Налагало се е да пасе пуйките и да жъне на нивата, вместо да се оплаква как новото поколение не било достатъчно мъжествено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пич, като трол на трол. Ясно ми е и на тебе ти е ясно. че си чешеме езиците от скука. Забавно беше, благодаря за което. Но идва време да се върши работа и да - ще дам сцената на други да се забавляват с дребнавата ти егоистична душица. Жив и здрав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, tonit1968 написа:

Пич, като трол на трол. Ясно ми е и на тебе ти е ясно. че си чешеме езиците от скука. Забавно беше, благодаря за което. Но идва време да се върши работа и да - ще дам сцената на други да се забавляват с дребнавата ти егоистична душица. Жив и здрав.

Аз току се прибрах от работа и окъпах.

Кое е дребнаво и егоистично?

Озеленявах ли поделения? Платих ли си от джоба за което? Озеленявах и платих. У вашите вярвания съм убеден точно колкото вие сте убедени в моите вярвания у Всемилостивия!

Сега искам вие да материализирате моите вярвания. Искам ви с бради и бурки! Жертвата е много по-малка, не ви карам да ядете медузи и да ставате сутрин в шест.

Двойни стандарти а? Аз като ви каторжничих без пари бях добър. Сега като дойде време да си плащате и айде лош съм бил!

Ваще безсмислени недоказуеми вярвания били по-верни от моите?

Като въртя мотиката и сме щели да ставаме независима държава! Щеше да е смешно, ако не беше тъжно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, ncl написа:

Поне вдявате ли двойните си стандарти и двуличието си?

Образно ти го описах и споко, източноправославен съм кръстен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, ncl написа:

А аз не съм източноправославен. Какво общо има религията?

Военната повинност дето я натрапват застарелите теточки има точно толкова логика, колкото и всяка религия.

Мотиките няма да ни овардят от модерно въоръжения и многоброен аскер. Колкото и възрожденско и патриотично да ви се струва яденето на отпадъци.

Както и брадата няма да те вкара в рая.

Ваще бълнувания срещу моите. Аз служих, ся ви искам с бради и фереджета!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, ncl написа:

Като искаш, избери си такава партия, която ще го направи това, и гласувай за нея.

Вместо да се надпреварваме кой каква тъпотия ще натрапи на останалите - не е ли по-добре всеки да си гледа работата в която е компетентен?

Аз не се бъркам в музейните дела, нека Копейкин да не напъва да затваря граници, да вдига данъци и да напъва за казарма.

п.с. В един смислен свят аз си гледам бизнеса, Костя си гледа музея, бабите си гледат плетките, а озеленителите си бръмчат с косачката.

Не като сега - мене да карат да озеленявам, бабите дават акъли по военно дело, музейният мишок се бърка на бизнеса, пък военните се чудят къде да се дянат от толкоз старци и всеки с мнение за работата им!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, IvanKirov написа:

Аз служих

6 месеца. И се побърка от служба. Подозирам че си изпитал анални удоволствия там и заради това плюеш.

Стана ясно че не си бил в никакъв бизнес и грам данъци  не си платил. Не знаеш дори и как изглежда данъчна декларация.

преди 8 часа, IvanKirov написа:

и майка ми ме издържа, и приятелката гладува

Какво повече да добавя. Велик бизнесмен, дето ще го съборят 5 ст. повече че и 50 страници изкъка по темата.

преди 5 часа, tonit1968 написа:

ще имаме 10- 12 депутати максимум.

Минимум. Това при праг 4%. Затова и толкова е минималната бройка за парламентарна група. Надявам се в онази сграда да има по-малко продажници , соросоиди и подобна сволоч.

преди 2 часа, IvanKirov написа:

бълнувания

Четвърти километър те зове. За по-тежки случаи има и специализиран обект - гара между Мездра и Червен бряг.

За всички музикален поздрав с една много дълга песен, която от години се дописва и отива към завършване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Филипов, ЗАЩО бе?

Защо е всичко това?

Значи цяло поколение да ви робува на простотиите, и дори нямате идея ЗАЩО. За пред себе си нямате обяснение, мани за останалите.

Аз предпочитам като се занимавам с нещо да осъзнавам смисъла му. Не разни омирисани старци да ми вменяват че имам дълг да ме държат половин година да правя нищо.

Не 6 месеца, 6 ДНИ пак са ви много, да се занимавам с простотиите ви!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, IvanKirov написа:

Защо е всичко това?

Ти отговори - ти първи почна с плюенето и измислиците за данък, който не си платил. 50 страници - седят си. Яд те е че те е хванала последната казарма за цели 6 месеца.  Да беше изслушал докрая и опитал да разбереш текста на Васко.

Стената падна, ще паднат и те!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      Костадин Костадинов: Като суверенна държава трябва сами да охраняваме границата си 

"Така изглеждат пътищата, по които преминават ежедневно полицаите, охраняващи границата"

Не сме държава  и всички управници досега трябва да се скрият просто от българите които предадоха, продадоха,та стигнахме до колониална зависимост!
      САЩ: В БЪЛГАРИЯ ДЪРЖАВНИТЕ РЕШЕНИЯ СЕ ВЗЕМАТ ОТ ОЛИГАРСИ И ПРЕСТЪПНИ ГРУПИ (28.04.2021)

ТЕ СЕ ГАВРЯТ С БЪЛГАРИЯ

Костадин Костадинов ПОСТАВЯ НА МЯСТОТО евроатлантическите субекти в България

Честно казано с Люба Кулезич - Епизод 114 по Телевизия Евроком

"АКТУАЛНО ОТ ДЕНЯ" с водещ НИКОЛАЙ ГРОЗДАНОВ (28.04.2021)

Централна емисия новини (28.4.2021)

"ДУМАТА Е ВАША" с водещ СТОИЛ РОШКЕВ (28.04.2021)
      Кое е важно за България сега?

ИТН ВЪРНА МАНДАТА „НА СЕКУНДАТА“ (28.04.2021)

СЪС СКЪСАН ФЕС ПРЕСРЕЩНАХА ДЕПУТАТИТЕ НА „ИМА ТАКЪВ НАРОД“ (28.04.2021)

"ДЕНЯТ" с Веселин Дремджиев, 28 април 2021
      ИЗВЪНРЕДНО - ПОКУШЕНИЕТО СРЕЩУ ВЪЗРАЖДАНЕ!

На 30 ноември от 9:00 ч. в Софийски градски съд започва незаконното дело на
      антибългарската мутро-мафиотската хунта по забраната на единствената и най-голямата
      опозиционна политическа сила в България - Възраждане.
      ❌ Това е второто дело по заличаване на партия в българската история, като първото се случва по времето на
      комунизма с БЗНС, а нейният ръководител Никола Петков бива обесен.
      ⚠️ Органите на държавата ни като ДАНС и НАП са превърнати буквално в бухалки и ударни структури на
      мафията срещу всеки, който е неудобен, както и #медиите които удобно не отразяват и
      дори не споменават случая.
      🚨 Чрез натиск и заплахи ДАНС принуждават част от хората
      явили се на учредяването на Възраждане да се откажат от подписите си.
      ❌ От около 60 души, които искат да свидетелстват срещу незаконните и нечовешките репресии на ДАНС,
      само 6 са допуснати от съда. ✅ Вашата подкрепа ни е нужна най-много точно сега!
      ✅ Призовавам всеки, който е в или наоколо София да дойде на 30 ноември в 9:00 ч. пред
      Софийски градски съд. А който не може, да каже на познати и на приятели.
      ❌ Излишно е да споменавам, че нито една медия не отрази и няма да отрази това правилно, затова
      СПОДЕЛЕТЕ видеото за да достигне до възможно най-много хора.
      🔥 Гарантирам ви, че
      ние НЯМА да се предадем!
      🔥 Ще се борим до край!
      🔥 Ще се борим до победа!
      🔥 И ще я
      постигнем!
      🔥 Но това може да стане само и единствено с вашата подкрепа – подкрепата на
      българския народ!
      🇧🇬 Бъдете с нас.
      🇧🇬 Да живее България!
      #КостадинКостадинов #Възраждане #Заличаване #Покушение #Забрана #ОСТАВКА
      #ДАНС #НАП #Мафия #Мутри #МафиятаВън #МутриВън #ЗааедноМожемВсичко #Хунта
      #Репресии #Прокуратура

АЗ СЪМ С ВАС!
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване