Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ПП Възраждане и новия месия

Препоръчан отговор

преди 10 минути, IvanKirov написа:

Напротив, по някакъв неведом за мен начин са успели да ти опърлят мозъка, щом смяташ, че с мотиката са ме направили войник, и като ми свирнат ще хукна да се бия зарад шкембе войвода.

Вие дядките ще ходите срещу стелтовете на Ердоган, да ви издуха за 2 часа.

Наистина си функционално неграмотен. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, absurt написа:

Наистина си функционално неграмотен. 

Ако верно не си 50 г. бабичка - още ли не си отишла за кадрова войничка?

Или предпочиташ да мерзавстваш и двуличничиш кой какво трябвало да даде, че да вземеш ти.

Що не се квалифицира поне, ами се докара дотам да пищиш за 50 лева данъчни облекчения? В моя занаят за под 300 лева горница не си сменяме фирмата.

п.с. Щом си закачила военно обучение би трябвало да си кукумявка от 50 нагоре, те по времето на бай Тодор такива като тебе ги пенсионираха на 55.

Гледай си плетките и малоумните сериали, и не се бъркай по неща дето не си ги виждала и отдалеч.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, IvanKirov написа:

Ако верно не си 50 г. бабичка - още ли не си отишла за кадрова войничка?

Или предпочиташ да мерзавстваш и двуличничиш кой какво трябвало да даде, че да вземеш ти.

Що не се квалифицира поне, ами се докара дотам да пищиш за 50 лева данъчни облекчения? В моя занаят за под 300 лева горница не си сменяме фирмата.

п.с. Щом си закачила военно обучение би трябвало да си кукумявка от 50 нагоре, те по времето на бай Тодор такива като тебе ги пенсионираха на 55.

Гледай си плетките и малоумните сериали, и не се бъркай по неща дето не си ги виждала и отдалеч.

Нали се сещаш, че ако те накарам да дадеш линк към мой пост, в който да съм написала това, което твърдиш, че съм, ще увиснеш като прани цигански гащи на простир? 

ПП. Ще излезе, комай, че си по- дъртичък от 40, недорасло ментално, човече.......

download (16).gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, absurt написа:

Нали се сещаш, че ако те накарам да дадеш линк към мой пост, в който да съм написала това, което твърдиш, че съм, ще увиснеш като прани цигански гащи на простир? 

Щом сте лумпени на Копейкин значи си ОК за данъчната промяна, която опрощава ДОД на под 800 бруто. Не си от тия дето дават, социален паразит един вид, логично е доходите ти да са като на баба Пена чистачката.

преди 1 минута, absurt написа:

ПП. Ще излезе, комай, че си по- дъртичък от 40, недорасло ментално, човече.......

Що недорасло бе, имам военна книжка, ти нямаш. Няма начин да знаеш повече от мен по тия неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, tonit1968 написа:

Кво ти пука, има по-малки и много по-богати народи от нас. От друга страна индийците са много ама са бедни.

По вашите възрожденски похвати всичко да е задължително. Да намандръсаме поне по още едно дете на всяка възрожденка, като нашата абсурдна леля, и ще цъфнем и вържем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://dnes.dir.bg/obshtestvo/parvoklasnik-izpadna-v-koma-sled-poboy-v-uchilishte

Трябва ли да отменим училищата, щото стават такива работи? Нали заради такива извращения съвсем премахнаха казармата. Поне поводът беше нещо такова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, tonit1968 написа:

https://dnes.dir.bg/obshtestvo/parvoklasnik-izpadna-v-koma-sled-poboy-v-uchilishte

Трябва ли да отменим училищата, щото стават такива работи? Нали заради такива извращения съвсем премахнаха казармата. Поне поводът беше нещо такова.

Това е съвсем отделна тема, и едва ли очакваш такъв отговор. Трябва да премахнем училищата, в този им вид. След 17 г. търкане на дупето по коравия чин излязох стажант, бизнесът започна да ме учи от нулата, и продължавам да си доучвам.

Училището е още по-голяма простотия и от казармата, все пак къде са 4 месеца лабава скатана служба, къде са 17 г. зубрене...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе същото е. Армия нямаме нужда - махаме казармата. Имаме нужда само от прости бачкатори роби и трактористи - да го махаме това даскало, ще спестим пара на държавата и ще намалим данъците. Ще бъдеш доволен и ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, tonit1968 написа:

Абе същото е. Армия нямаме нужда - махаме казармата. Имаме нужда само от прости бачкатори роби и трактористи - да го махаме това даскало, ще спестим пара на държавата и ще намалим данъците. Ще бъдеш доволен и ти.

Тракторист - механизатор е квалифицирана професия. Училището в този му вид дори трактористи не подготвя. Системата щампова точно "прости бачкатори роби", и това явление е по цял свят, не само тука.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, tonit1968 написа:

Ти да видиш, консенсус. Направо ме е яд.

Сега и леличката ако се запише в армията, и ще настане такъв живот! Само си викам дано, и чак ще гласувам за Копейкин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бе , гласувай за Кирчо и Кокорчо. Те няма да връщат казарма и ша правят ЕС федерация. Амин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, tonit1968 написа:

Не бе , гласувай за Кирчо и Кокорчо. Те няма да връщат казарма и ша правят ЕС федерация. Амин.

Не, туй че не съм глупак да гласувам за Копейкин - НЕ значи, че съм глупак да подкрепя изброените от теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 10.10.2021 г. в 21:33, absurt написа:

Специален поздрав за теб- дето сън не те лови, че можело да върнат казармата, а теб да те вземат запас. 1009080369_download(4).gif.8c5887ec9453eacba3e6b7f5b442fcb4.gif

https://www.maikomila.bg/ако-върнат-казармата-първа-отивам-в-не/?fbclid=IwAR3RDwhvWWuBIu9zfNJeq_ZZREO4u7lTzROBpXGpOGH327qEf1EETYufaGU

Летящата Козила, многодетната свиня - майка, изстрадалата монахиня, дето ѝ намандръсаха насила цели 3 чавета. Които ненавижда. Децата си.

Не ми пусна коментара. Модерация, майна!

Много ли ви е страх, бе бабки смотани! Искате казарма ама не смеете дори да навиете благоверния си дори до портите на поделението.

Само да ви кажа, че и котката, и кравата има деца. Ама не се бута като вас, дето не ви е работа.

https://www.facebook.com/kozata

E гледай, "КОЗАТА" се е кръстила, че и летяща!

Прав е мъжо ѝ, да не я приема за човек!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, IvanKirov написа:

Летящата Козила, многодетната свиня - майка, изстрадалата монахиня, дето ѝ намандръсаха насила цели 3 чавета. Които ненавижда. Децата си.

Не ми пусна коментара. Модерация, майна!

Много ли ви е страх, бе бабки смотани! Искате казарма ама не смеете дори да навиете благоверния си дори до портите на поделението.

Само да ви кажа, че и котката, и кравата има деца. Ама не се бута като вас, дето не ви е работа.

Дишай. Запиши си час и не го пропускай. Видимо се влошаваш. Не може да е от 4 месеца скатаване пред армейския компютър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, absurt написа:

Дишай. Запиши си час и не го пропускай. Видимо се влошаваш. Не може да е от 4 месеца скатаване пред армейския компютър.

Бабочке, наборът дето са го юркали по военно обучение отдавна са баби.

Забрави армейския компютър, и ти ли си мразиш децата като горекоментираната Козила?

Пак да ти напомня, аз имам военна книжка, едно такова светлокафяво книжле. Не ми стигнаха станици за отпуски, та лепихме още.

Ти кво общо имаш с военните, ако не броим някой военен да те е прилъгал, като Козилата.

После да си мразиш децата, да опищиш нета, и да модерираш служили мъже. То след време пак на тебе ще ти влезе, тая работа не е толкоз проста колкото си я мислите на дивана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мразя да ме правят на маймуна. Особено политическа такава като Илияна Йотова, отново кандидатка за вице на Радев. Изведнъж заобяснява по радиото, че заради Yes-политиката на послушание на българските власти спрямо ЕС и САЩ сега сме изправени пред енергийна катастрофа с унищожени 4 атомни реактора в АЕЦ Козлодуй, несъстоял се атомен реактор в Белене и убит в зародиш Южен поток...!? Точно така е. Само че Йотова има солидарен принос за тази екзекуция на българския национален интерес. Заедно с Куневица. Йотова беше два пъти евродепутат. Какво прави тя в Брюксел, когато Западът ни спираше развитието стъпка по стъпка? Занимаваше се с аналните сърбежи на сексуалните малцинства и лобираше за Пакта за миграция. Да дадем възможност на 500 000 000 мигранти да подменят коренното население на Европа, понеже тази конфигурация е удобна на външната политика на САЩ и на едрия корпоративен капитал. Между другото, това правеше и прави и Мая Манолова. С Йотова те са горещи привърженици на Истанбулската конвенция, сексуалните права на бебетата и величието на педофилията. Сега, когато заради русофобската политика на ЕС да удари икономически Русия, бяха забранени изгодните за хората дългосрочни преференциални договори на Газпром с всяка отделна страна и доставките на газ бяха опандизени да минават през борсата на свободния пазар и цените скочиха шокиращо до небесата, Йотова и подобните й политически маймуни решиха да сменят клона. Вече лобират за развитие на ядрената енергия, въпреки че е тясно свързана с Русия.
Правилно.10 европейски държави, сред които Франция и България, излязоха с обща публикация по тази тема. Точно това трябва да се направи, за да имат обикновените европейци ток за осветление и индустрията да работи. Но Йотова да не се маскира на спасителка предизборно. Тя персонално е виновна почти колкото Куневица за енергийната катастрофа. Ако има дупе да изкупува вина, незабавно трябва да почне да лобира за възстановяването на Южен поток въз основа на вече функциониращия Балкански поток. От това българската държава има полза, а не от лобирането на Радев и Йотова за шмекерите Кирчо и Кокорчо, които щели да правят заедно с Румъния ВЕЦ на Дунав. Така щели бързо - бързо да ни извадят от енергийната катастрофа. Знаете ли кога може да се реализира такъв проект и колко ще е ефективен? Минимум над 10 години. Само ОВОС му е няколко години. А проектиране, обжалване, изграждане, системи за предотвратяване на еко катастрофи и наводнения?... Майко мила.... Дотогава?
Днес казват, че от нова година парното на двустаен в София, 50 квадрата, става със 75 лв. по-скъпо. Сметката за тристаен, само за топло, ще е 450 лв. Отделно минимум 30 процента увеличение на всичко заради западняшката лудост Зелена утопия с официално име Зелена сделка. Правете сметки. .. Освен повишаващи се такси за въглероден диоксит от топлоелектрическите централи на въглища, учени в Кеймбридж вече предлагат и да се повишава до непосилност и цената на месото... Та хората да бъдат принудени да спрат да консумират месо, та да се спасял... климатът?! Значи, токът вреден. Месото вредно. Хетеросексуалните мъже вредни. Белите хетеросексуални мъже най-вредни. Руснаците вредни. Китайците още по-вредни. Заради тях трябва да падне главата на Кристалина Георгиева, не ги мразела достатъчно. И иранците вредни,и венецуелците, и... всеки, който не се подчинява на САЩ и колонията ЕС, е вреден за климата и трябва да бъде лустриран в зелено....
Евроатлантически глупаци.
Цялото това издевателство върху обикновените европейци и върху индустрията от страна на ЕС и на САЩ има проста геополитическа мотивация. Понеже ЕС внася 90 процента от газа, от които 75 процента от Русия, понеже ЕС, че и САЩ внасят ядрено гориво също от Русия, за да се удари икономическия интерес на най-голямата държава в света с на практика неизчерпаеми в обозримо бъдеще източници, спешно трябва да се замести този източник на енергия с възобновяеми източници. Над трилион евро досега са налети в тези възобновяеми източници и резултатът е този-токът става непосилно скъп за индустрия и за масовия човек. Просто вятърът духа, пък спре да духа. Слънцето грее, пък някой облак го затули...И на всичкото отгоре тия западняшки тикви забраняват дизеловите и бензиновите двигатели. Ще караме само електрически коли. А ток откъде? От ветрогенератора във ветрилото на Урсула фон дер Лайен, когато е на опера. А когато не е на опера? Чакаме да отиде... Догодина във Ваймар, вагнеровите дни...
Не става така.
Западът е социалолигофренясал. Бяга от реалния свят в някакъв налуден свят на Диктатура на малцинствата, на Цветния расизъм, на Джендър тоталитаризма ... Сутринта чета, че в Германия съдят някакви 100 - годишни обикновени надзиратели за нацистка дейност в концлагери. Били свидетели на престъпления. Това е нечестно и извратено. Свидетели на всичко по времето на третия райх са 80 процента от германския народ. Ако трябва да бъдат съдени свидетели, би следвало да осъдят 80 процента от себе си! Що за лудост! То по тая логика Великобритания трябва да осъди кралицата, защото тя е основен свидетел на всички концлагери по време на Британската империя в Индия, Индонезия, Филипините, Африка, Британска Палестина.... Навсякъде там е имало зловещи концлагери, много по-страшни от сталинския Гулаг. Там са инквизирани все борци за свобода в мирно време. Не по време на война. Гледах документален филм- доказва се, че англичани надзиратели са натъпквали пясък в анусите на концлагеристи,борци за национално освобождение....
Западът хич не е в ред. А пък слугите му тук хептен. Кой от кой по-изчанчен. Лозан Панов и оная Моасето, вицето му, говорят глупости. Панов се облякъл като на гейпарад. А вицето му, отправила всички национални проблеми, преборила и демографската катастрофа, заявява, че основният й приоритет е извънредната юридическа защита на аналните отверстия на хомосексуалните?! Дори председателят на партията, която ги излъчва за кандидат-президентска двойка, Христо Иванов от Демократична България, се разграничи от тях по темата Гешев.
Та като вземат главата на Гешев какво? Ще турят техен Гешев. Само че освен, че ще гони измислени руски шпиони, техният Гешев ще почне да преследва наказателно белите хетеросексуални мъже. Подобен законопроект за преследване на нормални, които не харесват Диктатурата на малцинствата и си позволяват да го изразяват, вече е подготвил гурото на ЛГБТК у нас адв. Хаджигенов. Само им трябва техен главен прокурор, който да ни почне.
А пък за Герджиков, професора, кандидата на ГЕРБ... .. Горкичкият той. Няма позиция. Няма мъжество, сякаш точно за това са го подбрали. За сметка на него вицето му, полковничката, е с велики обвинения и национална кауза-защо нямало в изтребителната авиация жени? Всичката Мара втасала, най-важното било да вкараме в изтребителната авиация жени. Ми вкарайте ги бе. Нали полковничката по пиар е омъжена за генерал, четох, че е дъщеря на генерал, ако е вярно. Липсата на жени не е проблемът на авиацията, г-жо номенклатурен полковник. Проблемът на авиацията е, че имахме над 300 бойни самолета и вие-евроатлантиците, по заповед на американците ги нарязахте, понеже са руски. ,За да купите 8 ковчега Ф16 на тройни цени... Това е проблем, не че нямало жени изтребителки... По-важно е да има майки, да раждат българчета, защото евроатлантическите ценности затриват нацията.... Сега ще лъсне след преброяването. Под 7 милиона сме. Полковничката вицепрезидент иска да става, ама акълът й на трътка... Успешно се конкурира с Цецка Цачева.
Или на Борисов американците му забраняват да издига ярки личности с национална стойност, или той просто не може да търпи лидерска конкуренция. Спомняте си Плевньо що за президент беше. Жена му му се подиграваше публично, не се явяваше с него на обществени места. Сякаш я е срам от тази шушумига, курдисана на поста.... държавен глава. После пък се яви Цецка, милата, с някакъв женствен адмирал. И за капак сега Герджиков с тая... Цирк.
Ако Радев не беше слуга на САЩ, не обслужваше едрия капитал и цялата антинационална политика на глобализма, щях да продължавам да го подкрепям. Поне се изявява като лидер. За жалост в погрешна посока.
Вървим на зле. И може би това е добре. Може би, като не може да си плати тока, заспалият народ най-сетне ще излезе от над трийсетгодишната евроатлантическа кома? !
Може би....
Затова ще гласувам за "Възраждане" и за Костадинов и Гунчева.
Контрапункт.
Националното законодателство трябва да е над европейското, като в Полша, Унгария и Русия. Това гарантира националния интерес. Не си ли независим, маймуна си в зоопарк.
Милен Милушев
Движение БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛНИ ИНТЕРЕСИ
1Toni Tochev

Има една партия, която от години е не само на протестите, но не бяга от отговорността да възражда българщината в добрия й вид.

Да, крайна е.Националистическа е.Да, съдих ги за това.

Много неща се случиха, те не помръднаха и крачка назад.

Каквито и крайни да са вижданията им, от всички скалъпени скандали, медиите не можаха да измислят нищо, освен лъжи.

Полицията, като инструмент на властта ги тормози преди и сега.

Трудно се влиза в редиците й и трудно на протест може да има провокатор, защото всички се познават.

На регионално ниво се бориха винаги срещу безобразията и отстояваха като малцинство интересите на нормалните хора в Община Варна.

За много неща се осмелиха да отварят очите на гражданите, за които никой не смееше да говори.

Аз ще гласувам за тази партия, както съм го правил от първия ден.

Да, и там има хора, които не понасям и които забъркват някакви интриги или клюки, но като цяло не са предатели и вършат своята работа, помагат.За жалост без хора, които имат такива качества дори, няма как да се пробива път.Обаче има и страхотни хора, истински приятели, така настроени по природа- истински българи.И да ви кажа освен, че има интелигентни хора, има смели хора от всички прослойки на обществото.Има най- обикновени хора.Те са колективисти, аз индивидуалист, което често ми е създавало проблеми в общуването.Не съм идеален, те не са идеални, но когато трябва да се върши работа я вършим.

Никъде, в никоя друга организация не съм виждал такава самоотверженост и себеотдаване, самоорганизиране, като в партия Възраждане, защото всички се водят от един идеал и няма нужда да ги убеждаваш.

Не от днес, не от вчера по територията на цялата страна има съмишленици, които не само гласуват, а по райони действат за благото на родината.

На фона на всички нови и стари партии, не виждам друг избор за вота на 14- ти.

Абсолютно убеден съм за кого ще гласувам.

И ако ДПС като етническа партия събира над 10 процента, то е нормално да има и толкова за националистическа партия като Възраждане.

Боян Доцев

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам каква е тази мода в последно време да се циври за казармата. Харчене на излишни пари, да се принуждават едни хора да правят нещо което не искат, за да ги превърнат в нещо, което няма да станат. Или накратко - харчене на пари за обучение на (евентуални) дезертьори. Защото кой нормален човек ще тръгне с оръжие в ръка да брани тази държава? Да брани какво - фирмите на Шиши? Сараите на Доган? Активите на номенклатурчиците? Държавата на мутрите,  олигарсите и вечните подлоги? 

Няма как да стане това нещо.  

Другия момент е, че вместо да се харчат тези пари безсмислено, с тях може да се модернизира редовна армия.  Само че и това не става, като все гледат да ги откраднат,  тоест да ги усвоят. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Michigan111 написа:

Да брани какво - фирмите на Шиши? Сараите на Доган? Активите на номенклатурчиците? Държавата на мутрите,  олигарсите и вечните подлоги? 

Няма как да стане това нещо.  

Един от братята на дядо ми се върнал от Америка, като успял човек там, за да отиде на фронта на балканската война. По желание отишъл да мре за България.

До къде сме  я докарали, само след 2 поколения. Тъй съм си организирал живота - за бърза евакуация. Не трупам големи и апетитни недвижими имоти, не се бъхтя за пенсионно осигуряване, бизнесът ми е лесно преносим.

Държавата се държи като мой враг - нормално е да стана аз бежанец. Докато се чудят как да ми вдигнат още данъците, да издържат някой афганистанец с 1200 лева месечно, от които ще гепят 90% за фирмите на Шиши.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      Костадин Костадинов: Като суверенна държава трябва сами да охраняваме границата си 

"Така изглеждат пътищата, по които преминават ежедневно полицаите, охраняващи границата"

Не сме държава  и всички управници досега трябва да се скрият просто от българите които предадоха, продадоха,та стигнахме до колониална зависимост!
      САЩ: В БЪЛГАРИЯ ДЪРЖАВНИТЕ РЕШЕНИЯ СЕ ВЗЕМАТ ОТ ОЛИГАРСИ И ПРЕСТЪПНИ ГРУПИ (28.04.2021)

ТЕ СЕ ГАВРЯТ С БЪЛГАРИЯ

Костадин Костадинов ПОСТАВЯ НА МЯСТОТО евроатлантическите субекти в България

Честно казано с Люба Кулезич - Епизод 114 по Телевизия Евроком

"АКТУАЛНО ОТ ДЕНЯ" с водещ НИКОЛАЙ ГРОЗДАНОВ (28.04.2021)

Централна емисия новини (28.4.2021)

"ДУМАТА Е ВАША" с водещ СТОИЛ РОШКЕВ (28.04.2021)
      Кое е важно за България сега?

ИТН ВЪРНА МАНДАТА „НА СЕКУНДАТА“ (28.04.2021)

СЪС СКЪСАН ФЕС ПРЕСРЕЩНАХА ДЕПУТАТИТЕ НА „ИМА ТАКЪВ НАРОД“ (28.04.2021)

"ДЕНЯТ" с Веселин Дремджиев, 28 април 2021
      ИЗВЪНРЕДНО - ПОКУШЕНИЕТО СРЕЩУ ВЪЗРАЖДАНЕ!

На 30 ноември от 9:00 ч. в Софийски градски съд започва незаконното дело на
      антибългарската мутро-мафиотската хунта по забраната на единствената и най-голямата
      опозиционна политическа сила в България - Възраждане.
      ❌ Това е второто дело по заличаване на партия в българската история, като първото се случва по времето на
      комунизма с БЗНС, а нейният ръководител Никола Петков бива обесен.
      ⚠️ Органите на държавата ни като ДАНС и НАП са превърнати буквално в бухалки и ударни структури на
      мафията срещу всеки, който е неудобен, както и #медиите които удобно не отразяват и
      дори не споменават случая.
      🚨 Чрез натиск и заплахи ДАНС принуждават част от хората
      явили се на учредяването на Възраждане да се откажат от подписите си.
      ❌ От около 60 души, които искат да свидетелстват срещу незаконните и нечовешките репресии на ДАНС,
      само 6 са допуснати от съда. ✅ Вашата подкрепа ни е нужна най-много точно сега!
      ✅ Призовавам всеки, който е в или наоколо София да дойде на 30 ноември в 9:00 ч. пред
      Софийски градски съд. А който не може, да каже на познати и на приятели.
      ❌ Излишно е да споменавам, че нито една медия не отрази и няма да отрази това правилно, затова
      СПОДЕЛЕТЕ видеото за да достигне до възможно най-много хора.
      🔥 Гарантирам ви, че
      ние НЯМА да се предадем!
      🔥 Ще се борим до край!
      🔥 Ще се борим до победа!
      🔥 И ще я
      постигнем!
      🔥 Но това може да стане само и единствено с вашата подкрепа – подкрепата на
      българския народ!
      🇧🇬 Бъдете с нас.
      🇧🇬 Да живее България!
      #КостадинКостадинов #Възраждане #Заличаване #Покушение #Забрана #ОСТАВКА
      #ДАНС #НАП #Мафия #Мутри #МафиятаВън #МутриВън #ЗааедноМожемВсичко #Хунта
      #Репресии #Прокуратура

АЗ СЪМ С ВАС!
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване