Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ПП Възраждане и новия месия

Препоръчан отговор

преди 1 час, Филипов написа:

За изборите Възраждане е с номер 5. 

Пасков на всяко видео пищи за дарения, някой от вас изпрати ли лев? Тъй де, да инвестирате, или и толкоз не ви се дава за подкрепа  на бедняшкото намаление?

Не знам по ваше време, ама по мое казармата ми струваше сериозна сума от джоба, навръх загубеното време. Бачках като стажант без договор, изгубих си работата, а майка ми пращаше всеки месец по днешен еквивалент на 300 лева. Къде ми пооткраднаха пари, къде за тъпата традиция да си даваме заплатите на старите, а лафкаджията се мъкнеше с мазен Мерцедес. Че и наема ми плаща!

Щеш не щеш отиваш за кифли, офицерът отмъкнал месото, старото направило валат на мляко и вафли, пък гладно се не седи...

Имайте го предвид като заприбират синковците си, неговата казарма ще ви струва на цената на геймърски комп на старо. Ако пък се окажете от женска страна ще ви се наложи да я издържате, поради военопленничеството на мъжа ѝ, поради гореописаните трудности за намиране на работа, преди служба зарад договора, а после докат излекува затъпяването. Ще издържате по още едно младо семейство, с децата барабар. Докато в туй време  вашите деца мятат бетон на вилата на някой шапкар, в замяна на читава вечеря. Или кротичко боядисват някой бордюр, без шапкарска вечеря, разбира се.

Който нямаше родители да го издържат - на шапкарската вила трудовак. Който като мене имаше късмет - кифли и вафли половин година. Едни предавания правиха можело ли да се оцелее на жънк фууд. Тоя от опита се разболя на 20 - тия ден, аз се разминах само с един кървав гастрит, за щастие не стана хроничен.

1200 лева се бръкваш за казармата, ама ти опрощават по 45 лева месечно бедняшко намаление.

Туй са 26,6 месеца еквивалент, взел от едно па ги дал за друго. 2 години и един сезон, почти колкото половин мандат, да си вози Копейкин задните части в служебно БМВ с шофьор.

Като разсипят и бизнеса с нов данъчен хаос - струва ли си изобщо тоя горния хаос? После и тебе ще уволни частникът, първи изпадат неквалифицираните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Успех ,Възрожденци !

Вярвам във вас , заедно с мъдрост и воля можем да спасим България !

Кристалина Георгиева остава.

Борислав Михайлов остава.

ВАС извади от " черния списък" по акт " Магнитски" собствениците на Ефбет.

Лозан Панов обвини президента Радев в задкулисни договорки с ДПС.

Конституционният съд публикува материали по неприключило дело.

Партии се разбиват.

Кандидат- депутатски листи се редят на тъмно.

Пеевски ще е водач на листа.

Карадайъ се кандидатира за президент, нищо че България не е неговата майка- Родина.

ГЕРБ са водещи- с 24 % в последните социологически проучвания, следвани от останалите партии с близо 10% разлика.

Злото е разнолико и многоръко.

Злото никога не е заспивало.

Злото се е вклинило навсякъде.

Огромната корупция е условие за успешни шантажи.Корумпираният е зависим - злото отдавна е събрало доказателства - средствата за принуда, които му осигуряват гласове и предимство.

Злото е огромната олигархична и административна мрежа, създадена от Борисов, Доган ,Пеевски ....не без помощта на чужд политически инженеринг.

След 2 дни започват две предизборни кампании.Ще бъдат кални, отблъскващи недостойни - злото се е погрижило.

Нужна е пълна мобилизация!

Масово гласуване!

Умно, със знание и добре обмислена преценка.

Доверие - само на проверени в живота и политиката хора.

Пълномощия само на доказани професионалисти.

" Почтеност " е хубава дума, но аз бих поверила бъдещето на децата си на хора с чест.Честта е себеуважение, вярност към истината и дадената дума, саможертва не за власт и пари.

Мислете!

Безучастието е предателство.

Апатията е смърт.

Не е време за спорове.

Време е за мъдрост и действия!

Румяна Ченалова

https://www.facebook.com/ANONYBG/videos/552582146046706

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, tonit1968 написа:

Колко прочувствено, пуснах една сълза.

То ти ще седиш без работа, аз мойта кошница съм я оплел. Салзата е за такива като вас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма начин да седя без работа. Коли се трошат и требе да се оправят, господинчо. И такива като тебе рибки ръсят най-добре мангизи. И електрокар да подкараш, пак при такива като мене ще дойдеш. Нали се сещаш, че не съм скаран с електрониката. И хляб ще трябва да ядеш, пак при мене ще дойдеш. Така че не ме мисли мене. Сълзата беше за твоето здраве, язвата е сериозна работа. Айде още една сълзичка ще пусна, състрадателен тип съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, tonit1968 написа:

Няма начин да седя без работа. Коли се трошат и требе да се оправят, господинчо. И такива като тебе рибки ръсят най-добре мангизи. И електрокар да подкараш, пак при такива като мене ще дойдеш. Нали се сещаш, че не съм скаран с електрониката. И хляб ще трябва да ядеш, пак при мене ще дойдеш. Така че не ме мисли мене. Сълзата беше за твоето здраве, язвата е сериозна работа. Айде още една сълзичка ще пусна, състрадателен тип съм.

Ботев още ви е описал, за пустата парица си продава и месата. Да прецакваш следващите поколения не е патент на 21 век, все такива мерзавци сте си били пишман патриотите.

Нямам язва, размина се без последствия. Обаче е особено мерзко да се подиграваш със зорлем повреденото здраве на друг, от военните мърши.

https://litclub.bg/library/bg/botev/poezia/patriot.htm

Кунките не са ми заврени в ГЗ, колата си я ремонтирам сам. Не съм опрял до чичаци, дето върховното им постижение е да ги мачка нищожество в униформа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам, човек го съжалява, той се обижда. Луда работа. Колкото и да не си си заврял кунките там дето не грее слънце, някои работи по колите искат специалисти. Ти нема ка да си такъв а и се искат някои специални неща. Много такива като тебе направи си сам колата са минали през мене да им оправям простотиите. Колкото до това, кой е мерзавец, погледни се в огледалото и престани да мърсиш името на Ботев. Той е направил това, което ти никога не би избрал да направиш. Това е мерзко. Мерзко е и да обвиняваш непознати хора в некакви измислени грехове, родени в болната ти кратуна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, tonit1968 написа:

Колкото и да не си си заврял кунките там дето не грее слънце

Като не са заврени, що звъни без никой да го е натискал ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, tonit1968 написа:

Дам, човек го съжалява, той се обижда. Луда работа.

Мдам, съжали ме, с най-мръсната ирония, която изобщо е възможна в писано слово. По принцип стомахът ми не носи дълго на сухоежбина, ама шапкарят се панира да не е дезинтерия. Бърже ме пратиха на микробиология, и като видяха че не е заразно кво направиха? Карантиниран у бацилника, и само сух препечен хляб и вода ми носиха. Абе същи концлагерист, гледахме зайци за шапкарите, и съвпадението с Освиенцим беше особено очевидно.

https://profit.bg/svezho/zashto-natsistite-sa-otglezhdali-zaytsi-v-aushvits/?page=2

Колкото и да не си си заврял кунките там дето не грее слънце, някои работи по колите искат специалисти. Ти нема ка да си такъв а и се искат някои специални неща. Много такива като тебе направи си сам колата са минали през мене да им оправям простотиите.

Е няма да тръгна да смъквам двигател, ама ремонтен канал си имам примерно. Дося се оправям без майстори дето скатават и работят на черно, и Копейкин им обещал още 40 лева скатавка.

Колкото до това, кой е мерзавец, погледни се в огледалото и престани да мърсиш името на Ботев. Той е направил това, което ти никога не би избрал да направиш. Това е мерзко.

Що бе аз не съм се писал за възрожденец. Вие се ръгате, с онуй шашавото лелче, дето ми го обяснява за военните, пък военен е виждала само гол.

Мерзко е и да обвиняваш непознати хора в некакви измислени грехове, родени в болната ти кратуна.

Вие искате да крадете чуждото, не аз.

Цитат

Гузен негонен бяга

Гузен за какво, че не се сещам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, IvanKirov написа:

Един от братята на дядо ми се върнал от Америка, като успял човек там, за да отиде на фронта на балканската война. По желание отишъл да мре за България.

Достоен човек.  Но и народа е бил достоен и затова такива примери има много,  дали от Америка,  дали от Европа,  много хора са се връщали за да се бият за родината.  Само че за родина с цели и идеали.  И с много грешки естествено,  но търсеща развитието.  

А сегашната не е такава,  нито народа е такъв.  Даже като ги гледа човек,  да се чуди, тези наистина ли са наследници на онези от Балканската война.. Това е грозната истина.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

Не е калпав народа, а системата = В друга система същия народ направи 6 реактора в АЕЦ, произвеждаше компютри, имаше космонавти !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, tonit1968 написа:

Цитат...

Теточков, рано или късно лъсва ваща патриотия, съшита с червени конци. Мерзкото желание да заграбиш имотите на хората. Да прибереш 45 декара на баба ми, после да я юркаш да си обработва нейните си ниви за 20 стотинки надница.

Да изгониш банкера в Белене, и да се настаниш в къщата му, какъвто е случаят с шефа на полицията Антон Югов. Като заграбихте властта като талибани, първата ви работа беше да се разквартировате по богаташките къщи.

Реакторите и космонавтите не сме си ги създавали ние, платени са с робски труд на милиони ограбени българи. Чий го дириха наще космонавти, освен дето ги возиха да ви умият очите, пък лично помня как нямахме ток като изстрелваха тоя втория, Красимир Александров по спомен. Името му не помня, помня че го гледахме на повторение като червения боклук ни пусна тока, щото го изнасяше за комшиите, като сега също. И 12 реактора да беше купил с робски труд пак щяхме да строим комунизЪма на свещи. Червеният боклук няма наяждане.

И както добре знаеш - компютрите са крадено копие на тогавашния Apple II.

Не знаеш, че в момента тука се правят полупроводникови чипове, дето ги има у всяка кола. С MLX им почва заглавието. Ама на червените изверги не им изнася да се знае от хората, нали лошо е да се движим без одобрението на партсека, и ВСИЧКИ ША ОМРЕМ !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пич, голям шегаджия си. Чипове в българия??? В България сглобяван на ишлеме окабеляване на Мерцедес и БМВ в Плевен. Чипове се правят само на едно две места в света. И понеже сега производството им не стига и всички автомобилни производители не могат да произвеждат коли в пълен капацитет. Ма ти откъде да знаеш коню с капаците. За всичко е виновен Костадинов, даже че вали дъжд. 

На времето режим, не режим, хората са работили робски и за малко пари в името на нещо, наречено идеали. Може според тебе да са били зомбирани, ама от селска изостанала страна след 30 години България се изстреляла доста напред. Като дойде "демокрацията" за 30 години се върнахме в първи клас. 1940 страната е била към 5 милиона - сега пак сме толкова. Но тебе това не те вълнува. 

Е, ЕС е тръгнал на разпад, та ще те видим колко ще се радваш след година две.

Както и да е, днес трима "журналисти" са влезли и са издирвали сина на Костадинов в училището му. После са отишли в апартамента на жена му и са издевателствали пред очите на полицията. Знае се кои са и въпроса кой им плаща. Въобще голям страх ги тресе някои мерзавци. 

https://www.facebook.com/watch/live/?ref=comet_rhc_widget&t=369&v=412056167151560

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 10.10.2021 г. в 21:33, absurt написа:

Специален поздрав за теб- дето сън не те лови, че можело да върнат казармата, а теб да те вземат запас. 1009080369_download(4).gif.8c5887ec9453eacba3e6b7f5b442fcb4.gif

https://www.maikomila.bg/ако-върнат-казармата-първа-отивам-в-не/?fbclid=IwAR3RDwhvWWuBIu9zfNJeq_ZZREO4u7lTzROBpXGpOGH327qEf1EETYufaGU

Щом толкова мрази да има деца, да се беше спряла след второто поне :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те жените са друга вселена. На нас мъжете не ни е дадено да ги разберем. То същото се отнася и в обратната посока. Цяло чудо е че се размножаваме все пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, tonit1968 написа:

Пич, голям шегаджия си. Чипове в българия??? В България сглобяван на ишлеме окабеляване на Мерцедес и БМВ в Плевен. Чипове се правят само на едно две места в света. И понеже сега производството им не стига и всички автомобилни производители не могат да произвеждат коли в пълен капацитет. Ма ти откъде да знаеш коню с капаците. За всичко е виновен Костадинов, даже че вали дъжд. 

Хихи, сладур! На гара Левски имам много мили спомени, сменях някакви влакове до поделението, там имаше "връзка". Тъй и не ми възбуди интерес да го разгледам, сигурно е хубаво градче. Тип село.

Ако беше стъпвал в София щеше да знаеш, че има развойни центрове дори за чипове. Отделно, че се пише голяма част от софта на гореизброените от тебе коли, и много други. Софтуерът се пише тук, платките се асемблират в Ботевград, и заминават за БМВ и Мерцедес.

Конкретно в Мелексис съм влизал в развойния им център на Ами Буе, имат и в Горубляне производствена база. Рисуват връзките в кристала, както се проектира печатна платка, поне туй се надявам да си виждал. Вие старите инженери сте спрели баш на татовия Правец, и сте се запънали като магаре на мост за какъвто и да е прогрес.

Също като оная леля дето ми подскача за казармата да ми обяснява, че и твойта работа от твойто село. Сега вече знаеш, че в БГ има и производство и проектиране на автомобилна електроника.

На времето режим, не режим, хората са работили робски и за малко пари в името на нещо, наречено идеали.

Еми като плющи нагайката как няма да бачкат за червения идеал. Само си го представи да ти приберат всичкото имущество и да те накарат да робуваш на червените глисти за 20 стотинки цял ден на големия пек. Не се бъзикам, 0,2 лева надница.

Може според тебе да са били зомбирани, ама от селска изостанала страна след 30 години България се изстреляла доста напред.

Напред в какво, в създаването на 5 касти ли? Аз се родих в предпоследната, по-долу третираха само народните "врагове". Родиш ли се на село все едно робска щампа имаш на челото, не те пущат в града. Инак диктатура на пролетариата било, пък то червения изверг ни държеше баш като добитък. Дори контрацепцията забранявали по едно време.

Като дойде "демокрацията" за 30 години се върнахме в първи клас. 1940 страната е била към 5 милиона - сега пак сме толкова. Но тебе това не те вълнува. 

Какво точно те грее колко милиона сме? Индийците като гонят милиард да не им е много добре?

Е, ЕС е тръгнал на разпад, та ще те видим колко ще се радваш след година две.

Мога да се обзаложа на каквото искаш, че ЕС ще оцелее след 2 години. Само че възрожденците сте мерзавци и ще подвиеш опашка като дойде време ти да направиш нещо. Само чакате да грабите даром.

Както и да е, днес трима "журналисти" са влезли и са издирвали сина на Костадинов в училището му. После са отишли в апартамента на жена му и са издевателствали пред очите на полицията. Знае се кои са и въпроса кой им плаща. Въобще голям страх ги тресе някои мерзавци. 

https://www.facebook.com/watch/live/?ref=comet_rhc_widget&t=369&v=412056167151560

Грозна работа е туй, дано да не са си го изфабрикували самИ. Копейкин е хитряга от класата на бат Боко, нищо няма да ме учуди. И като гледам коментарите под видеото - с главни букви на шльокавица. Такъв ви е матрялът, Костя обра утайката на Сидеров.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, IvanKirov написа:

Индийците като гонят милиард да не им е много добре?

Индийците са милиард и 400 милиона. Иначе като обиждаш хората, по-добре ли ти става?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, ncl написа:

Индийците са милиард и 400 милиона. Иначе като обиждаш хората, по-добре ли ти става?!

И ти ли си от тия тънкообидните? Кажи поне за какво си се изчервил, не мога да съм бавачка на всеки поотделно.

Индия е военна и дори космическа супер сила. Пращат спътници около Марс.

Огромни територии от индийците дори нямат течаща вода. Кастова система, много бедни и много богати.

Точно към туй ни буташе бай Тодор. Помня щяха да ми правят фиктивно осиновяване като малък, да ми се махне селската дамга от челото. Ни сме "врагове", ни "кулаци", просто третираха селяните като четвърта ръка хора, под партийци, столичани, граждани, после ние. И не пущат нагоре по стълбицата, ако ще професор да станеш!

Кво ме грее че сме имали космонавти, като нямахме ток да го гледаме!

п.с.

Цитат
преди 1 час, tonit1968 написа:

На времето режим, не режим, хората са работили робски и за малко пари в името на нещо, наречено идеали.

Тъй след 50 години сигурно тъй ще разправят за мене. Черно на бяло имам подпис, че ще си дам ако трябва живота за тлъстия шапкар.

Пък то нагайка и камшик, а не си се подписал а си влязъл в затвор с още по-тежък режим.

Хич не залъгвай младите, че баба ми е вярвала в червените мърши! Просто не е имала избор. Идеал по принуда, да си отхранят червена буржоазия.

Чак като се освободихме от соца у нас влезе компютър, кола, пералня и шарен телевизор. Свещите ги помня лично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пич, много платки на компютри на коли съм отварял, за да им сменям изгорели мосфети, че да почнат да пръскат дюзите или да работят бобини. Не ми говори глупости. На всички пише произведено в тайван. На модели преди 2000 година, че дотогава правехяа вечни автомобили. Асемблиране значи че взимат частите наготово и ги сглобяват, ако не знаеш. Колкото до програмирането - да  и кво. В България правят и газови уредби и ги програмират сами - Фобос. Ама чиповете са китайски, многознайко. Хайде не ми влизай в зоната на познанията, че няма как да стане. Автомобилна електроника ще гледаш отстрани и ще се чешеш по кратуната. 

Колко милиона сме ме грее и тебе трябва да те интересува. Щото отдавна ако няма внос няма да има какво да ядеш. Няма ги хората, дето да ти произведат сиренето месото зеленчука и другите необходими неща, които колкото и да изкарваш пари няма да можеш да купиш. Истински градински слънчев домат няма. От веригите какво си купуваш бре - испански ГМО с вкус на пластмаса. Краставици с вкус на л......а. И т.н. Не ти ща ЕС боклуците. И си ги гледам в двора, нещастнико. Ама ако бяха спрели миналата година стоките през границата заради ковид - щеше да ми ядеш х...

Полша показа среден пръст, Унгария особено много, последно Словакия....Ще видим..9 страни искат да си връщат ядрената енергия... възраждане е за Белене....Такива ми ти работи..

Скоро ще се размирише относно това, дето викаш че Костадин сам си го е спретнал. Би трябвало в новините да го има - но не. Тримцата "журналя" ще лъснат кви са и какво са. Ще се види...

Редактирано от tonit1968 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      Костадин Костадинов: Като суверенна държава трябва сами да охраняваме границата си 

"Така изглеждат пътищата, по които преминават ежедневно полицаите, охраняващи границата"

Не сме държава  и всички управници досега трябва да се скрият просто от българите които предадоха, продадоха,та стигнахме до колониална зависимост!
      САЩ: В БЪЛГАРИЯ ДЪРЖАВНИТЕ РЕШЕНИЯ СЕ ВЗЕМАТ ОТ ОЛИГАРСИ И ПРЕСТЪПНИ ГРУПИ (28.04.2021)

ТЕ СЕ ГАВРЯТ С БЪЛГАРИЯ

Костадин Костадинов ПОСТАВЯ НА МЯСТОТО евроатлантическите субекти в България

Честно казано с Люба Кулезич - Епизод 114 по Телевизия Евроком

"АКТУАЛНО ОТ ДЕНЯ" с водещ НИКОЛАЙ ГРОЗДАНОВ (28.04.2021)

Централна емисия новини (28.4.2021)

"ДУМАТА Е ВАША" с водещ СТОИЛ РОШКЕВ (28.04.2021)
      Кое е важно за България сега?

ИТН ВЪРНА МАНДАТА „НА СЕКУНДАТА“ (28.04.2021)

СЪС СКЪСАН ФЕС ПРЕСРЕЩНАХА ДЕПУТАТИТЕ НА „ИМА ТАКЪВ НАРОД“ (28.04.2021)

"ДЕНЯТ" с Веселин Дремджиев, 28 април 2021
      ИЗВЪНРЕДНО - ПОКУШЕНИЕТО СРЕЩУ ВЪЗРАЖДАНЕ!

На 30 ноември от 9:00 ч. в Софийски градски съд започва незаконното дело на
      антибългарската мутро-мафиотската хунта по забраната на единствената и най-голямата
      опозиционна политическа сила в България - Възраждане.
      ❌ Това е второто дело по заличаване на партия в българската история, като първото се случва по времето на
      комунизма с БЗНС, а нейният ръководител Никола Петков бива обесен.
      ⚠️ Органите на държавата ни като ДАНС и НАП са превърнати буквално в бухалки и ударни структури на
      мафията срещу всеки, който е неудобен, както и #медиите които удобно не отразяват и
      дори не споменават случая.
      🚨 Чрез натиск и заплахи ДАНС принуждават част от хората
      явили се на учредяването на Възраждане да се откажат от подписите си.
      ❌ От около 60 души, които искат да свидетелстват срещу незаконните и нечовешките репресии на ДАНС,
      само 6 са допуснати от съда. ✅ Вашата подкрепа ни е нужна най-много точно сега!
      ✅ Призовавам всеки, който е в или наоколо София да дойде на 30 ноември в 9:00 ч. пред
      Софийски градски съд. А който не може, да каже на познати и на приятели.
      ❌ Излишно е да споменавам, че нито една медия не отрази и няма да отрази това правилно, затова
      СПОДЕЛЕТЕ видеото за да достигне до възможно най-много хора.
      🔥 Гарантирам ви, че
      ние НЯМА да се предадем!
      🔥 Ще се борим до край!
      🔥 Ще се борим до победа!
      🔥 И ще я
      постигнем!
      🔥 Но това може да стане само и единствено с вашата подкрепа – подкрепата на
      българския народ!
      🇧🇬 Бъдете с нас.
      🇧🇬 Да живее България!
      #КостадинКостадинов #Възраждане #Заличаване #Покушение #Забрана #ОСТАВКА
      #ДАНС #НАП #Мафия #Мутри #МафиятаВън #МутриВън #ЗааедноМожемВсичко #Хунта
      #Репресии #Прокуратура

АЗ СЪМ С ВАС!
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване