Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ПП Възраждане и новия месия

Препоръчан отговор

преди 7 минути, IvanKirov написа:

И ти ли си от тия тънкообидните? Кажи поне за какво си се изчервил, не мога да съм бавачка на всеки поотделно.

Индия е военна и дори космическа супер сила. Пращат спътници около Марс.

Огромни територии от индийците дори нямат течаща вода. Кастова система, много бедни и много богат

Точно към туй ни буташе бай Тодор. Помня щяха да ми правят фиктивно осиновяване като малък, да ми се махне селската дамга от челото. Ни сме "врагове", ни "кулаци", просто третираха селяните като четвърта ръка хора, под партийци, столичани, граждани, после ние. И не пущат нагоре по стълбицата, ако ще професор да станеш!

Кво ме грее че сме имали космонавти, като нямахме ток да го гледаме!

Пич и на дядо и баба по бащина линия са взели земята. В едно малко забутано село. Но баща ми и чичо ми са се изучили и са работили като инженери в града(не София) и баща ми е успял да ни изучи мене и брат ми и средно и висше. въпреки че е бил разведен и сам с една заплата от 210 лева. На село през соца от 300 къщи имаше читалище и кино, училище нямаше. Но всяко лято се пълнеше с деца. Идваха и от София за ваканцията. Изравнителя беше пълен с вода и се къпехме . Радвахме се на живота. Вечер играехме шах и си говорехме. Основно вицове за бай Тошо, бай Ганоо и други. Според твоите фантазии трябваше всичките да сме в Белене, ама не бяхме. Ти да видиш.

Космоса тогава беше идеал. Радвахме се и се чувствахме горди. Беше съревнование със ония зад границата. Да си пръв в нещо беше цел  и идеал. Ако си спортувал знаеш за какво говоря, ако не - няма как да ти отворя очите. И факта, че сме успели да пратим двама в космоса и доста спътници и космическа храна беше ...Абе няма да разбереш.

За кастите- еми сега особено ясно се разслояват тъпите касти. Преди са били 5 сега са три - особено богати, средна класа (постоянно намаляваща и изчезваща) и над 95 процента работещи бедни. Ти по случайност може би се причисляваш към втората, както и аз, но погледни това в скобите. Не се знае кога ще изпаднем от класацията. По скоро ти, отколкото аз де. То се подразбира. Със здраве.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, tonit1968 написа:

Пич и на дядо и баба по бащина линия са взели земята. В едно малко забутано село. Но баща ми и чичо ми са се изучили и са работили като инженери в града(не София) и баща ми е успял да ни изучи мене и брат ми и средно и висше. въпреки че е бил разведен и сам с една заплата от 210 лева.

Само на последната каста забраняваха да учат, нарочените за врагове. Проблем за учене не са правили, но забраняваха да си купиш имот в град. Селата затуй бяха пълни, държаха добитъка насила вързан за земята, нищо че си инженер. То и инженерлъка ви толкоз, 30% от материала - соц агитация.

На село през соца от 300 къщи имаше читалище и кино, училище нямаше. Но всяко лято се пълнеше с деца. Идваха и от София за ваканцията. Изравнителя беше пълен с вода и се къпехме . Радвахме се на живота. Вечер играехме шах и си говорехме. Основно вицове за бай Тошо, бай Ганоо и други. Според твоите фантазии трябваше всичките да сме в Белене, ама не бяхме. Ти да видиш.

Много народ ги ядоха прасетата точно зарад вицове, поне към мъртвите имай уважение.

"Бай Тодор е кръстоска м/у тиква и микрофон" - ей за тоя виц на един са му гнили месата в Белене. Безобиден и неполитичен.

Космоса тогава беше идеал. Радвахме се и се чувствахме горди. Беше съревнование със ония зад границата. Да си пръв в нещо беше цел  и идеал. Ако си спортувал знаеш за какво говоря, ако не - няма как да ти отворя очите. И факта, че сме успели да пратим двама в космоса и доста спътници и космическа храна беше ...Абе няма да разбереш.

Лумпени запалянковци и сега има по стадионите. И сега не ги разбирам. Няма кво да се гордееш, че качили българин в Космоса. Преди него качиха кучето лайка и някакъв маймун. Буквално. После ги приземиха успешно.

За кастите- еми сега особено ясно се разслояват тъпите касти. Преди са били 5 сега са три - особено богати, средна класа (постоянно намаляваща и изчезваща) и над 95 процента работещи бедни. Ти по случайност може би се причисляваш към втората, както и аз, но погледни това в скобите. Не се знае кога ще изпаднем от класацията. По скоро ти, отколкото аз де. То се подразбира. Със здраве.

Да ти кажа от опит виждам, че тия дето са спрели до Правец 8 първи изпадат от класацията. Да ревеш по купичка храна от селкоопа си е диагноза!

800 лева беше шарен лампов съвсетски ТВ, 650 пералня. Имам една и си пише на табелката.

Заплата 120 лева за млад инженер! Прави му сметка и мизерия, Москвич 4000 лева, Лада 6000 лева...

Прасетата от Родопа ги развозваха с едни зарешетени камиони. Нас в едни прогнили автобуси Чавдар.

Соц идилия! Хибрид между закрепостен към земята феодален селянин, и обикновен роб на партсека.

п.с. Мойта пак лесна, наясно съм със себе си, клетвата ми към шапкаря 5 пари не чини, ако опрат до мене ДГД.

Едно време са карали вярващите да се кълнат в Бога, ей на туй се вика душевно извращение. Заповядват ти да дадеш дума пред най-свидното, за нещо което презираш от дън душа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, IvanKirov написа:

И ти ли си от тия тънкообидните? Кажи поне за какво си се изчервил, не мога да съм бавачка на всеки поотделно.

А мерзавец какво е?! Не е ли обида?! Ами другите епитети? Въобще, препълнен съм с емоции...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ncl написа:

А мерзавец какво е?! Не е ли обида?! Ами другите епитети? Въобще, препълнен съм с емоции...

На тебе не съм викал лично мерзавец. Който се разпознае да се сърди!

Мерзавец е който трие постове, докат се тупа у гърдите и мъкне портрети на Левски.

Мерзавец е който много иска другите в казармата, без сам да е служил.

Да ръчкаш да връщаш визовия режим за младите си е направо предателство към тях.

Три големи пробива имаме от предните правителства. Три изключения от всичката мизерия. И трите искате да занулите, да ни върнете към бай Тошовата кочина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наричаш гласуващите за Възраждане мерзавци и още не знам какви обидни епитети. Аз ще гласувам за Възраждане, което прави обидата директна. Какво очакваш да ти отговоря?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ncl написа:

Наричаш гласуващите за Възраждане мерзавци и още не знам какви обидни епитети. Аз ще гласувам за Възраждане, което прави обидата директна. Какво очакваш да ти отговоря?!

Като вдигате идеи да правите мизерия на по-прогресивната част от народа  - и имате дребен келепир от това - на туй се вика мерзавство. Как да го нарека другояче? Туй е думата.

Щом подкрепяш тия политики то сам се поставяш между тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ncl написа:

Прав си, Кривчо...

Я питай някой младеж около тебе кво мисли за идеята да му връщате казарма, че да може да се кандидатира за изборна длъжност? Нали  - той да служи, не ти и не оная хахавата леля.

Дали харесва да не може да учи в Германия или Франция примерно?

Ще ли се накефи като му кажеш, че може да изкарва 7 000 лева месечно със занаята си, пък музейният мишок иска да му прибира 70% от тях? Не е преувеличено, сметни да видиш какво излиза.

Какви сте, ако не сте мерзавци? Всичко туй за 45 лева данъчно намаление, дето ви е обещал, и дето няма и това да ви даде. Виж за нови данъци са навити, тия дето ги вземат имам предвид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти верно си малоумен. За образованието - гонеха до край всички да са на узилище. В класа 4 клас имахме циганка. Като не идваше на училище се ходеше в дома и трябваше да учи. Защо и какви проблеми. Нямаше лабаво. Циганите и тогава си бяха вироглави но нямаше мърдане - работеха наравно с българите, учеха наравно с нас. Който крадеше го наказваха. Не в Белене. Там отиваха враговете на народа. Точно същото беше и оттатък голямата стена. В Америката враговете на народа бяха местните комунисти. Ако си толкова начетен, колкото се изкарваш, би трябвало да знаеш. Ако не знаеш - еми просто си тъп зомбиран боклук. Ако не се смяташ за такъв, не ми спори а чукни по Гугъл за периода. Има и американски филми и така нататък.

Аз не съм комунист . С баща ми съм се карал и не сме си говорели години, щото той беше партиец, а аз точно 90 години вярвах в СДС и подобни отрепки. Но живота показа кой крив, кой прав. И сега просто отказвам да вярвам в децата на седесарите. И бившите "комуняги" И в моя град имаше блока на Шогуните. Да беше малко по така от жилищата на работягите, ама сега просто разликата между "шогуните" и простия народ е космос. Така че не ми говори кво е било преди - живял съм поне десетилетие повече от теб в тоя строй и не съм бил привилегирован, а обратното. Дете на разведени родители, ако не бяха баба и дядо трудно бихме се оправили. Баща ми партиец, пък честен, ебаси късмета. И като ученик съм работил ваканцията на строеж, че да си купим с брат ми касетофон и дънки. И кво, да рева и страдам, че не съм роден другаде? 

Щом не разбираш спортната злоба, нищо човешко не разбираш. Спрял си до там, да се изживяваш колко си велик до това колко пари изкарваш и да ривеш колко трябва да платиш данък на държавата. И май си единствено в моята страна, щото данъка бил нисък. Иначе йок беж към страна с по-малък данък. Ма то май няма такава в ЕС. И в америката много кофти положението, канада тоже, пък в австралията станало фашизъм. Я по добре да си стоиш тука, само Костадинов да не дойде, че ще всеме да ме обере... Ой ой ой, ай ай ай. Насрах се..,..,

Да, и соца го9 тресна криза, почнаха и цени да се вдигат и други неприятни икономически проблеми. Но вместо да убиват питомното и да гонят дивото, можеха предателите "комунисти" да мислят как да оправят нещата а не да свалят гащите на запада. Горбачов предаде всички, предаде и нас и ни натика в ръцете на американците и резултата е ясен. Това дето го мислехме не стана. Ти че си се пооправил малко може и да си доволен. Аз че съм се пооправил в живота е факт, но мисля за децата си. За това съм във Възраждане. Искам бъдеще за тях. Ти като нямаш - няма как да мислиш по този начин. Все ти е едно. Важното за тебе е ти да си добре., Но ...скоро ще те погнат точно тия, на които се кланяш и ще видим тогавеа кви умнотии ще ръсиш като за бог да прости.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, tonit1968 написа:

Ти верно си малоумен. За образованието - гонеха до край всички да са на узилище. В класа 4 клас имахме циганка. Като не идваше на училище се ходеше в дома и трябваше да учи. Защо и какви проблеми. Нямаше лабаво. Циганите и тогава си бяха вироглави но нямаше мърдане - работеха наравно с българите, учеха наравно с нас.

Те и ся ги юркат да учат.

Давам само бегъл пример за соца. По музика изобщо не поменуваха че има съвременен рок примерно. Спрели до 1 век назад, дори за джаз не отвориха дума. Някви църковни течения, правили сме контролни по музика, представяш ли си? Зубрим като по история.

Половината учебник по история за червените изверги, дори подчертавките с червено. Преди соца описват мрак и мизерия, с тъмно синьо и сиво.

След училище ни дърпат по някви пионерски простотии, на които всички задремваме. Ебати образованието - промиване на тикви, който поддава. Аз от тогава си знаех че са глупости, и отбивах номера.

Който крадеше го наказваха. Не в Белене. Там отиваха враговете на народа.

Врагове на народа? Затворили една щерка на избягал в Канада.

Вдигнали мерника на мацка на брега на Варна, прибират цялата компания, и женската насилват до смърт, момчетата просто убиват с жестокост. Чакали американските моряци на брега, туй им била вината. А на червените свине просто им допаднала мадамата.

Има серия клипчета, как пратили един в Белене, зарад тесни панталони. Не успял да ги събуе през обувките, и айде при червените нечовеци! Искаш ли да ти ги пратя? Разправя от първо лице.

Точно същото беше и оттатък голямата стена. В Америката враговете на народа бяха местните комунисти. Ако си толкова начетен, колкото се изкарваш, би трябвало да знаеш. Ако не знаеш - еми просто си тъп зомбиран боклук. Ако не се смяташ за такъв, не ми спори а чукни по Гугъл за периода. Има и американски филми и така нататък.

Стига се оправдава и хленчи, не знам някой да твърди, че американците са някакви светци.

Щом не разбираш спортната злоба, нищо човешко не разбираш. Спрял си до там, да се изживяваш колко си велик до това колко пари изкарваш и да ривеш колко трябва да платиш данък на държавата. И май си единствено в моята страна, щото данъка бил нисък. Иначе йок беж към страна с по-малък данък. Ма то май няма такава в ЕС. И в америката много кофти положението, канада тоже, пък в австралията станало фашизъм. Я по добре да си стоиш тука, само Костадинов да не дойде, че ще всеме да ме обере... Ой ой ой, ай ай ай. Насрах се..,..,

Няма да ме обере, нищо повече няма да успее да отмъкне. Пак ще си върнем старите порядки с пари под масата, и туйто.

Върнете и вероучението и абортите, като сте тръгнали назад!

За кво ти са тия данъци бе мерзавец, като сам знаеш как потъват по частни фирми! Да правя Шиши още по-богат?

Да, и соца го9 тресна криза, почнаха и цени да се вдигат и други неприятни икономически проблеми. Но вместо да убиват питомното и да гонят дивото, можеха предателите "комунисти" да мислят как да оправят нещата а не да свалят гащите на запада. Горбачов предаде всички, предаде и нас и ни натика в ръцете на американците и резултата е ясен.

Аз пък се радвам, че падна соца. Ся щях да съм прост инженер в тъп завод, да бачкаме пет за четири, и да клюмаме по събрания. После в панелно гето тип Люлин, докато смъртта ни отърве!

Това дето го мислехме не стана. Ти че си се пооправил малко може и да си доволен. Аз че съм се пооправил в живота е факт, но мисля за децата си. За това съм във Възраждане. Искам бъдеще за тях.

Голямо бъдеще ще им докараш, да чакат на оная другата пътека на летището, при чалмите и брадите. Вместо директно по царския път на ЕС.

Ти като нямаш - няма как да мислиш по този начин. Все ти е едно. Важното за тебе е ти да си добре., Но ...скоро ще те погнат точно тия, на които се кланяш и ще видим тогавеа кви умнотии ще ръсиш като за бог да прости.

Тука си прав, все ми е едно. Матрялът е слаб, всеки гледа дребния келепир, ако и през главите на децата си. Няма оправия тука, примирил съм се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

преди 59 минути, tonit1968 написа:

Това дето го мислехме не стана. Ти че си се пооправил малко може и да си доволен. Аз че съм се пооправил в живота е факт, но мисля за децата си. За това съм във Възраждане. Искам бъдеще за тях.

Ае теточков, нали каза, че синът ти е зрял мъж със собствено мнение? Дори не си коментирал Възраждане с него, ама си продължаваш да правиш политика за негово добро?

Или като го пита ти каза, че си изкукал вече като тия червените кратунчовци?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, tonit1968 написа:

Пич и на дядо и баба по бащина линия са взели земята. В едно малко забутано село. Но баща ми и чичо ми са се изучили и са работили като инженери в града(не София) и баща ми е успял да ни изучи мене и брат ми и средно и висше. въпреки че е бил разведен и сам с една заплата от 210 лева.

Космоса тогава беше идеал. Радвахме се и се чувствахме горди. Беше съревнование със ония зад границата.

Пишеш го черно на бяло,  че после "демокрацията" била съсипала селата. Ми вземат на хората земята и децата им какво да правят - в града.

А случайно замислял ли си се, дали ако не бяха заграбили на хората нивите по селата нямаше да се живее по добре и да се изгради селската средна класа,  както е в Гърция,  където в едно село имаш поне по 50-60 семейства,  които си изкарват доста прилични доходи от земеделие и със сигурност печелят повече от нашите инженери? Като добавиш факта, че България откъм земеделие е много по благоприятно място от Гърция не знам дали ти идва идея що за престъпление срещу българското село е извършено със заграбването на земята на хората,  включително и тази на дядо ти и баба ти.  

И с това ли да се гордеещ,  заграбили ти хубавото бъдеще,  ама ти подсигурили храна, вода и образование.  Все едно онези на запад са били гладни, жадни и необразовани,  а само в народната кочина имало училища и течаща вода 🤣 И като се сурна комунизЪма и спряха да стрелят по границите бягащите от социалистическия рай,  какво се оказа,  че за народа реализацията на свободния пазар и достойното заплащане е малко по важно от космонавтите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Michigan111 написа:

И като се сурна комунизЪма и спряха да стрелят по границите бягащите от социалистическия рай,  какво се оказа,  че за народа реализацията на свободния пазар и достойното заплащане е малко по важно от космонавтите. 

Туй е брилянтно, даваш ли да си го инсталирам в подписа?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, IvanKirov написа:

Туй е брилянтно, даваш ли да си го инсталирам в подписа?

Форума е обществен,  всичко може да се ползва от всеки :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми радвайте се на щастието си. Соца си отиде отдавна, капитализма си отива и той, идва либерализма начело с байдън. Гледайте какво става по света. Официално обявиха Австралия вън от свободният свят и заразата пълзи по света. Пък вие си носете маските.

https://www.facebook.com/paskov.plamen/videos/613633859673936

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теточков, много е грозно как по сталински продължаваш да подскачаш, че който не е с вас значи е за сегашната простотия.

След малко ще си търся маска FFP 2 или 3, евентуално да има някаква полза от тая маска. Кашля и киха всичко живо около мене, някакви хремави вируси са, ама и от хрема не ми се боледува.

Туй че не подкрепяме вашия мерзавец дето е обиколил всички без ГЕРБ и ДПС - не значи, че сме ското население. Като му го кажа туй на Пасков и трие ли трие мърсъкът, само като му намекнеш че може пък за нещо да не е прав и вади гумичката.

Сега с тия мутренските изпълнения на Копейкин пак ми се чини съшито с червени конци, той има огромна полза от тия циркове. Мутрите ако са искали да му намерят децата отдавна да са успели, туй дето се развива просто не е сериозно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти май българският не го знаеш добре. Казал си бил на Пасков, пък той те триел. Ми недоносче, думата казал значи съвсем различно от това да му напишеш някакъв коментар. Казал значи да изречеш думи на човека и той да те чуе. Върви му кажи на нПасков нещо очи в очи. Можеш ако искаш, той сега обикаля бг. Ама не смееш. Щото ...Няма да те бие, като го гледам е нисичък. Ама ще те пребие на думи. С факти и доказателства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, tonit1968 написа:

Ти май българският не го знаеш добре. Казал си бил на Пасков, пък той те триел. Ми недоносче, думата казал значи съвсем различно от това да му напишеш някакъв коментар. Казал значи да изречеш думи на човека и той да те чуе. Върви му кажи на нПасков нещо очи в очи. Можеш ако искаш, той сега обикаля бг. Ама не смееш. Щото ...Няма да те бие, като го гледам е нисичък. Ама ще те пребие на думи. С факти и доказателства.

Само кажи къде, аз не разбирам къде си обявяват евентите, че да отида да им се порадвам.

Нека ме пребие на думи, цитирам тяхната програма. Да ми обясни колко хубаво ще е да отменят единствените 3 големи пробива на "демокрацията". Да питам някой млад ако се е завъртял край тях - като искат казарма що не е отишъл да служи, хем ще му и плащат за което, и осигуровки ще вървят.

Военните боклуци дори забравили да ми плащат осигуровките в казармата, за 3 месеца имаше липса.

Друго си мисля. Да предложим на Пасков и Копейкин депутатски туризъм. Да им съберем 20 000 лева да ги послушаме от парламента, дано спрат да реват. Какви идиоти сме, че не сме ги избрали. 1 600 000 субсидия не им стигна, Пасков получава слонски дарения, и пак за още и още реве. Все пак от същите тия сегашните алчни се учи Копейкин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, tonit1968 написа:

Оправдания. 

За кое точно бе теточков? Кажи къде пишат визитите на "възраждане", да отида да им се порадвам, и те на мене. Удоволствието е взаимно. Да ги питам лично, да видим дали ще ми изтрият въпросите, ама и аз ще снимам, па да видим.

Много искам да го видя тоя цирк. Къде публикуват посещенията си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много си тъп бе. Влизаш под прикритие в някоя група на възраждане във фейсбука и ще знаеш. Ама куха кратуна мозък няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      Костадин Костадинов: Като суверенна държава трябва сами да охраняваме границата си 

"Така изглеждат пътищата, по които преминават ежедневно полицаите, охраняващи границата"

Не сме държава  и всички управници досега трябва да се скрият просто от българите които предадоха, продадоха,та стигнахме до колониална зависимост!
      САЩ: В БЪЛГАРИЯ ДЪРЖАВНИТЕ РЕШЕНИЯ СЕ ВЗЕМАТ ОТ ОЛИГАРСИ И ПРЕСТЪПНИ ГРУПИ (28.04.2021)

ТЕ СЕ ГАВРЯТ С БЪЛГАРИЯ

Костадин Костадинов ПОСТАВЯ НА МЯСТОТО евроатлантическите субекти в България

Честно казано с Люба Кулезич - Епизод 114 по Телевизия Евроком

"АКТУАЛНО ОТ ДЕНЯ" с водещ НИКОЛАЙ ГРОЗДАНОВ (28.04.2021)

Централна емисия новини (28.4.2021)

"ДУМАТА Е ВАША" с водещ СТОИЛ РОШКЕВ (28.04.2021)
      Кое е важно за България сега?

ИТН ВЪРНА МАНДАТА „НА СЕКУНДАТА“ (28.04.2021)

СЪС СКЪСАН ФЕС ПРЕСРЕЩНАХА ДЕПУТАТИТЕ НА „ИМА ТАКЪВ НАРОД“ (28.04.2021)

"ДЕНЯТ" с Веселин Дремджиев, 28 април 2021
      ИЗВЪНРЕДНО - ПОКУШЕНИЕТО СРЕЩУ ВЪЗРАЖДАНЕ!

На 30 ноември от 9:00 ч. в Софийски градски съд започва незаконното дело на
      антибългарската мутро-мафиотската хунта по забраната на единствената и най-голямата
      опозиционна политическа сила в България - Възраждане.
      ❌ Това е второто дело по заличаване на партия в българската история, като първото се случва по времето на
      комунизма с БЗНС, а нейният ръководител Никола Петков бива обесен.
      ⚠️ Органите на държавата ни като ДАНС и НАП са превърнати буквално в бухалки и ударни структури на
      мафията срещу всеки, който е неудобен, както и #медиите които удобно не отразяват и
      дори не споменават случая.
      🚨 Чрез натиск и заплахи ДАНС принуждават част от хората
      явили се на учредяването на Възраждане да се откажат от подписите си.
      ❌ От около 60 души, които искат да свидетелстват срещу незаконните и нечовешките репресии на ДАНС,
      само 6 са допуснати от съда. ✅ Вашата подкрепа ни е нужна най-много точно сега!
      ✅ Призовавам всеки, който е в или наоколо София да дойде на 30 ноември в 9:00 ч. пред
      Софийски градски съд. А който не може, да каже на познати и на приятели.
      ❌ Излишно е да споменавам, че нито една медия не отрази и няма да отрази това правилно, затова
      СПОДЕЛЕТЕ видеото за да достигне до възможно най-много хора.
      🔥 Гарантирам ви, че
      ние НЯМА да се предадем!
      🔥 Ще се борим до край!
      🔥 Ще се борим до победа!
      🔥 И ще я
      постигнем!
      🔥 Но това може да стане само и единствено с вашата подкрепа – подкрепата на
      българския народ!
      🇧🇬 Бъдете с нас.
      🇧🇬 Да живее България!
      #КостадинКостадинов #Възраждане #Заличаване #Покушение #Забрана #ОСТАВКА
      #ДАНС #НАП #Мафия #Мутри #МафиятаВън #МутриВън #ЗааедноМожемВсичко #Хунта
      #Репресии #Прокуратура

АЗ СЪМ С ВАС!
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване