Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ПП Възраждане и новия месия

Michigan111
 Сподели

Препоръчан отговор

Мисирката се пробвá с дежурните страшилки и блещене на очи да внушава нещо за короната, но Костадинов я смачка, прегази като танк.

Ей затова искам "Възраждане" в парламента, да покажат на народа какви свине са всичките там.

И, боже, колко тъпи и продажни са българските журналя!..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече и в Еврокомските "Делници" изчезват неудобни за Копейкин коментари. Баси КОЙ седи зад музейния миши... половината нет почна да го обслужва.

Тъй докараха и "царя" едно време. ДС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е сега вече Коцето ми се издигна в очите още повече. Тоя "журналист" да вземе да се научи на журналистика, че нещо не му се получава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, tonit1968 написа:

Е сега вече Коцето ми се издигна в очите още повече

Да не е построил и за тебе една скромна къщурка на 5 етажа?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми не. Нямам нужда. Просто ако на мен ми бяха дошли такива "гости", нямаше да могат да се качат в колата си. Щях да ги смачкам гадовете недни. .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, IvanKirov написа:

Цъ, не можах да похваля имотите на Копейкин под видеото. Инак за свобода на словото реват.

Еми няма как, лъжлива информация. Симчо лъже. Не . Всъщност повтаря, нещо дето са му казали, ама журналистът трябва и да проверява, иначе ще плаща..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, tonit1968 написа:

Еми няма как, лъжлива информация. Симчо лъже. Не . Всъщност повтаря, нещо дето са му казали, ама журналистът трябва и да проверява, иначе ще плаща..

Eми за кое лъже? Уж разведени, пък жена му при свекъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, IvanKirov написа:

Eми за кое лъже? Уж разведени, пък жена му при свекъра.

Е само това ли те фрустира? Що не ходиш да им светиш? Егати перверзника. Егати жълтура си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, tonit1968 написа:

Е само това ли те фрустира? Що не ходиш да им светиш? Егати перверзника. Егати жълтура си.

Разводът е фиктивен, да не им лъснат мащабните далавери с партийни, демек народни пари. Възрожденски пари! Прочети за аферата Гуцанов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, tonit1968 написа:

Иванчо, ти деца нямаш. Ама хайде по някакъв начин си представи, че някакви идиоти, приличащи на мутри и държащи се като мутри, именуващи се "интернет журналисти" търсят детето ди в училище. Какво ще направиш? И баща ти няма ли да изчезне от работа и да отиде да види кво става? И ако имаш приятели наблизо, дали няма да се появят да помогнат нещо? Е, ако нямаш син, баща и приятели - няма как да ми отговориш адекватно. Но всер пак ти пожелавам на тебе да ти се изтърсят такива като тоя Симон да те питат нещо. Сигурно ще се насереш от страх. Споко, тебе няма какво да те питат, ти си обикновена средностатистическа мижитурка, така че спи спокойно.

Прочети за аферите с апартаментите на жената на Копейкин. Не е до Симо, инак и аз не одобрявам, че му търсил децата. Работата не е толкоз елементарна, колкото Копейкин я изкарва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде ти ми разясни, ама с факти, а не с един приятел ми каза, че негов приятел чул и така нататък. И дори да е така, това как би трябвало да ми промени мнението за Възраждане? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, tonit1968 написа:

това как би трябвало да ми промени мнението за Възраждане? 

Абсолютно нямам грам залъгване, че мога да променя мнение на такива като теб. Копейкин обира фанатиците на Волен, тая най-зомбираната каста. Самият ти кеф, че искаш да притикват безсмислената казарма и да учиш младите на озеленяване една година, това е диагноза. Не се самозаблуждавам, че може да се напънеш да помислиш за каквото и да е. Копейкин ви сипва патриотарщини, с намек за лек келепирец, той си брои парите от наеми, и се вози по цяла Европа да търси нови жертви, че да захапе кюфтето в парламентарния бюфет.

За разлика от ваше село съм ги виждал лично как ги возят точно до вратата на парламента, има рампа нарочно за целта, разтоварват ги като инвалиди. Пък ти консумирай сладки приказки как ще станем 10 милиона. И като станем кво?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво си виждал, ама Костадин не е бил в Парламата. Като влезе и ако се издъни , пръв аз ще го погна. До тогава ще видим. Поне засега каквото е декларирал политически си го отстоява. За разлика от всички други. Отделно Възраждане не е само той. Доста хора ги познавам и така. Пък ти си като стара мома - щом един те е прелъстил и изоставил, значи всички са такива. Много мъдро, да знаеш.

"той си брои парите от наеми, и се вози по цяла Европа да търси нови жертви, че да захапе кюфтето в парламентарния бюфет."

Това ти изречение има доста ясно изразена логическа грешка. Направи анализ и открий кое е грешното. Въпрос за 6 клас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, tonit1968 написа:

Не знам какво си виждал, ама Костадин не е бил в Парламата. Като влезе и ако се издъни , пръв аз ще го погна. До тогава ще видим. Поне засега каквото е декларирал политически си го отстоява. За разлика от всички други. Отделно Възраждане не е само той. Доста хора ги познавам и така. Пък ти си като стара мома - щом един те е прелъстил и изоставил, значи всички са такива. Много мъдро, да знаеш.

Хихи, ще го погнеш, и ще си го тури на оная работа. Веднъж да се докопа до парите на големия лобизъм, ти си без значение. Лидер на ПП, на крака им носят милионите, че да ти притикат на тебе нова мизерия като зелената сделка.

преди 24 минути, tonit1968 написа:

"той си брои парите от наеми, и се вози по цяла Европа да търси нови жертви, че да захапе кюфтето в парламентарния бюфет."

Това ти изречение има доста ясно изразена логическа грешка. Направи анализ и открий кое е грешното. Въпрос за 6 клас.

Няма грешно. Колко там почти милион субсидия, нали за нещо трябва да се харчат? Пък и Пасков се скъсва да врънка за дарения, пък и членски внос имат...

Колко ли са платили на Делници да почнат да модерират в тяхна полза...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, tonit1968 написа:

Има едно нещо, което ме притеснява обаче.

Защо не плюят Мая и Цветозар Томов ? Колкото и да са заети, трябваше да им направи впечатление.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване