Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

Опитвам се да променя държавата на телевизора ми SONY Bravia 55XG8096, но не намирам никъде подобна опция в менюто. Единственото място, където го намерих е при първоначалната настройка на телевизора, но не съм сигурен, че всеки път трябва да биеш фабричните настройки на телевизора, за да промениш една опция. 

Не намерих подобна информация в интернет. Съвети?

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Александър Везенков написа:

Опитвам се да променя държавата на телевизора ми SONY Bravia 55XG8096,

Kaква е целта на промяната ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Pig написа:

Kaква е целта на промяната ?

С CA модул съм и при настройка на цифровите канали, не излизат в правилната последователност. От оператора ми казаха, да я променя на скандинавска държава и да пробвам пак, но не искам да си ресет-вам телевизора, защото ще си изгубя всички приложения и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз бях търсил тази настройка преди време но май наистина я няма и трябва ресет. Изчакай някой друг ако знае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В упътването какво пише?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На почти всички се избира <First time instalation) (това не е Factory Reset). И за да се подредят по LCN за страна се слага Финландия, защото е в същия времеви пояс като у нас и да съвпадат времената на предаванията. Не знам защо аборигените, които произвеждат телевизори смятат че при нас няма LCN. Ако го има в менюто просто се активира. Обръщам внимание за да траят LED телевизорите повече яркостта (brightness) да се сложи на не повече от 50%, а фона (backlight) на 30, максимум 50%. От магазина обикновено са набичени на максимум, за да кълват купувачите. Също и цвета на 50% за да е по-естествен, но това все пак е въпрос на личен избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...