Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

petttto

Подобряване на производителността на Asus Eee Pad Transformer Prime TF201

Препоръчан отговор

Здравейте, имам два броя Asus Eee Pad Transformer Prime TF201 в отлично състояние.

Спецификации: https://www.asus.com/Tablets/Eee_Pad_Transformer_Prime_TF201/

Устройствата са много качествена изработка, батериите както на таблетите така и на клавиатурите държат по цял ден и това е причината да не ми се разделя с тях. Та въпросите ми са няколко, надявам се подготвените от вас да ми помогнат да си отговоря на тях.

1. Може ли да се инсталира по-нов Андроид?
2. Това ще доведе ли до по-висока производителност?
3. Ако се сложи по-нова версия на Андроид възможно ли да имам проблем с драйверите за Wi-Fi и допълнителната клавиатура?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези 10 годишни неща стават веке само за музея ве :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли ще стават за нещо, но щом ти се занимава, четеш и пробваш някой custom ROM: https://forum.xda-developers.com/transformer-prime

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Официален Android не можеш да инсталираш по-нова версия. Може да пробваш с някой custom ROM, но не се знае какви ще са резултатите. Качествени ROM-ове има за по-разпространените модели, а TF201 не е от тях. Принципно е възможно да имаш проблеми с драйвери и модули. И тъй като всяка следваща версия на Android по принцип е по-тежка от предишната, инсталирането на по-нова няма да направи таблета по-производителен, напротив.

Като цяло - не си заслужава да се занимаваш. Най-много можеш да им набиеш по един фабричен ресет, да ги изчистиш от боклуци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той тия чудеса ако успее да им качи TWRP  ще е чудо :) Принципно тия таблетчета могат да си бацат и със оригиналния ром ....нема нужда да се пробва друго ......... то като гледам и нема кой знае какви опции като къстъм ромове .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тоя 1гб рам.... няма какво да направиш. Виждал съм леново таблет с 1гб рам и сече зверски много. Гледах, пулих се, рестартирах го... след 10тина секундо започва да лагва зверски. Ама толкова зверски, че ми се искаше да го засиля с 200 към стената. Поддръжка нямаш защото е много стар. Дори и да сложих някъв custom ром, не е гаранция, че ще работи нормално, а може да е по-зле.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...