Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Интересно .защо фейсбук ми ограничи профила ,след като постнах икона на Свети Георги с надписа : "Честит празник българи!"Направих си втори профил и от него ,вече без иконата написах "Честит празник българи" и бях ударен пак.

Opera Моментна снимка_2020-05-06_074603_www.facebook.com.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То си пише бе човек: Нежелано е във въпросната общност - какво правиш там, а?!

Затривай контакта с такава общност и ... се надявай да ти уважат правата и изтрият всичко което си публикувал ... Да, ама ...

Ето защо не си слагам лицето във вид книга, макар, може и да ми го има, защото контактувам и с хора които постват снимки без да обезличават другите около тях ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

То си пише бе човек: Нежелано е във въпросната общност - какво правиш там, а?!

Затривай контакта с такава общност и ... се надявай да ти уважат правата и изтрият всичко което си публикувал ... Да, ама ...

Ето защо не си слагам лицето във вид книга, макар, може и да ми го има, защото контактувам и с хора които постват снимки без да обезличават другите около тях ...

Извинявай , коя общност , те те разбрах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, weapons написа:

Извинявай , коя общност , те те разбрах.

Тази която е меродавна във ФБ ... Не знам ти за коя говориш, но мисля е написано на български, но последната дума е спам.... и там имало някакви стандарти, които за мен са незнайни, а не непонятни ...

На мен ми стана ясно, защо не са ти позволили, но да ти обяснявам, защо не намираш обяснение където си влезнал, то от къде да знам какъв мотив имаш, за да си там и мотива това което публикуваш да не се тиражира, т.е. не ти позволяват да вид гласност.

Мисля, че ползвам българския и поне тук не съм ползвал вид диалект или по твоему моето слово е диалект от друг език ли, а?!

Да, има леко ирония в словото ми, но не мисля, че въпросната е вид обида към теб, че ползваш и ФБ.

Прощавай, ако съм ти нарушил вид права!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ,няма проблем ,беше изчерпателен ,благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фейсбук и логика при блокиране на съдържание-химна на "Ислямска държава" си стои от 4 години,сам си направи сметката...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...