Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

цжбнм

Доставчик на интернет - безсрочен или срочен с непроменливи условия

Препоръчан отговор

преди 2 минути, naskobg написа:

Знам, знам! :) Прозира пристрастеност към въпросния доставчик! Може би ще те учудя, но чисто любителски имам техника за сплайсване на оптика, за замервани и други подобни. Това само по себе си трябва да ти говори, че знам!

Не, не знаеш! Не говорим за никакви пристрастявания. Ако си работил в такава сфера ще го разбереш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Не, не знаеш! Не говорим за никакви пристрастявания.

Напротив, знам, но вече спамим. А и пристрастие има - служител си им! :) На пъпа на София съм и в същата сграда имам скорост над 100.  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, naskobg написа:

Напротив, знам, но вече спамим. А и пристрастие има - служител си им! :) На пъпа на София съм и в същата сграда имам скорост над 100.  :D

И какво като съм им служител. Няма пристрастия. Хайде да ти работи услугата по договор. Другото не го гледай. При скорост над 100 трябва да сменят ONT, суичове, административно да се променят профили, после да се коригира плащане, след това като мине тази промоция да се върнат стар профили и още хиляди глупости. А и на теб 500 мегабита за какво са ти? Реално какво ще правиш с тях???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

И какво като съм им служител. Няма пристрастия. Хайде да ти работи услугата по договор. Другото не го гледай. При скорост над 100 трябва да сменят ONT, суичове, административно да се променят профили, после да се коригира плащане, след това като мине тази промоция да се върнат стар профили и още хиляди глупости. А и на теб 500 мегабита за какво са ти? Реално какво ще правиш с тях???

Хайде да не говорим глупости! Щом го обявявате, значи трябва да го предоставите! За какъв договор и за какви плащания говорим, щом го обявявате, че го правите на добра воля?!? Заблуда на потребител!!!! На мен за какво са ми ли? Има ли значение, щом го обявявате, че го давате, а на практика не го правите????

Колкото до суичовете - ето ти скорост от другия кабел, и меленето не е на вашата щайга!

Защо на другия го няма? И връзката е добра - нека не си обясняваме, че проблема е в кабела!

speed.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, naskobg написа:

Хайде да не говорим глупости! Щом го обявявате, значи трябва да го предоставите! За какъв договор и за какви плащания говорим, щом го обявявате, че го правите на добра воля?!? Заблуда на потребител!!!! На мен за какво са ми ли? Има ли значение, щом го обявявате, че го давате, а на практика не го правите????

Колкото до суичовете - ето ти скорост от другия кабел, и меленето не е на вашата щайга!

Защо на другия го няма? И връзката е добра - нека не си обясняваме, че проблема е в кабела!

speed.jpg

А ти откъде си сигурен другият потребител на какъв план е???? Освен това се увеличава само Download скоростта и тя е ДО:https://www.vivacom.bg/bg/fibernet

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти откъде си сигурен другият потребител на какъв план е???? Освен това се увеличава само Download скоростта и тя е ДО:https://www.vivacom.bg/bg/fibernet

Ами аз съм другия потребител. И знам, че се вдига само даунлоада. :D :D :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, naskobg написа:

Ами аз съм другия потребител. И знам, че се вдига само даунлоада. :D :D :D

Значи всичко е точно. Да си жив и здрав!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Емил Костов написа:

Значи всичко е точно. Да си жив и здрав!!

Е не е точно! На другия кабел скоростта я няма!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, naskobg написа:

Е не е точно! На другия кабел скоростта я няма!

Чакай малко сега?? За оптика ли говорим или за кабели???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай малко сега?? За оптика ли говорим или за кабели???

Ти ме върна в първи клас! И двете са оптики! Не ги ли наричаме оптични кабели???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам да питам питащия в кой квартал е на софия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ninov написа:

искам да питам питащия в кой квартал е на софия

В студентски град съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това което виждам от тук https://operator.bg/site/index.php?param=internet-search&lang=bg&activeFilter=1&supp_city_id=10&supp_neighborhood_id=461

единственият голям оператор е нет 1 но нямам наблюдения за него 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...