Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте .... значи от 15 години съм със най обикновен въртящ стол за предполагам 50 лева ... та реших да го махам вече.Реших да го сменям за нещо по комфортно и по скъпо , тъй като тогава съм бил лапе , това ми е стигало.Дайте предложение за гейминг столче до максимум 350 (може и 400 но трябва да е адски добро ).Разгледах доста и доста харесах ,но повечето няма как да се поръчат до майка България.

За момента съм съм се спрял на GTRacing ,Cougar Armor One ,Respawn 110 (но за съжаление не може да се шипва то тук).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...
на 7.05.2020 г. в 3:32, Ради Георгиев написа:

Здравейте .... значи от 15 години съм със най обикновен въртящ стол за предполагам 50 лева ... та реших да го махам вече.Реших да го сменям за нещо по комфортно и по скъпо , тъй като тогава съм бил лапе , това ми е стигало.Дайте предложение за гейминг столче до максимум 350 (може и 400 но трябва да е адски добро ).Разгледах доста и доста харесах ,но повечето няма как да се поръчат до майка България.

За момента съм съм се спрял на GTRacing ,Cougar Armor One ,Respawn 110 (но за съжаление не може да се шипва то тук).

Cougar Armor One е доста малък,аз съм 188 см  78 кг и седалката едвам ми побира задника като целите ми крака стърчат навън.Други геймърски столове на Тръст също са детски та стигнах до извода,че стол се избира само като седнеш на него и ти пасне добре на цялото тяло.Обиколи ИКЕА ,Офис 1 и др. тествай на място преди да ги купиш.Забелязал съм,че директорските са много по удобни за дълги сесии игри от колкото геймърските.

Този не е лош https://jysk.bg/ofis/ofis-stolove/geymrski-stolove/geymrski-stol-gamborg-cheren-oranzhev

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Okoffice.bg също имат доста модели столове на най-различни цени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 7 месеца по-късно...

Да не правя нова тема , някой зимал ли е от оффисе1 стол чудя се между тоя , производителя не го намирам в нета - RFG Директорски стол Roma HB, дамаска и меш, черна седалка, светлозелена облегалка | Office 1 - Офис Консумативи, Мебели и Техника 
и тоя от виденов дето на вид изглежда същия. освен в подлакътниците - Офис стол Ноами, Ноами, черен | Мебели Виденов (videnov.bg).
Дали има разлика между двата ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Milkydead написа:

Дали има разлика между двата ?

не им гледах характеристиките и гаранцията - но разлика 80 лв ???

https://stol4e.bg/

https://sedni.bg/

избирай !

аз съм с този

https://plasico.bg/prezidentski-stol-sirio-cheren-69375.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Президенските столове че за удобни няма спор, но еко кожата им протрива за няколко години използване.

Ако искаш да не така, търсиш офис стол със мрежа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 месеца по-късно...

Право да ти кажа, и аз търси доста време. Купих два, но проблема е, че и аз като всеки втори човек има проблеми с кръста и гърба, изкривявания и някакви спортни травми. Препоръчаха ми стол кйто да ми приляга точно по мярка. Отклазах се да търся подобно решение и сега си работя на люлеещ се стол и ми е супер удобно. https://leosmebel.bg/product/relaks-kreslo-hamiltan ето това съм си взел. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от sauvibgn
      Здравейте, имам проблем с колата.
      Не се заключва отвън нито с ключа, нито с дистанционното.
      Заключва се от вътре от панела, като остават отключени двете задни врати.
      След това се отключва отвън с дистанционното, като даже се отключва с бутона за заключване.
      Казаха ми, че кабелите може да са примачкани. Установих , че са премачкани и ги запоих, но проблема си остава.
      Колата е SEAT ALHAMBRA 2004г.
    • от V_B
      Здравейте, искам да ви попитам как мога да премахна фокусните линии. Използвам Canon M50 заедно с Elgato cam link 4K. Виждам това, което се вижда на камерата на моят компютър, въпросът ми е как мога да направя, че да се вижда изображението без линии и т.н.

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте! Може ли да ми помогнете с точка II.6. Това е условието:
      Да се състави клас Страница BookPage Скрити член променливи: Номер на страница‐ число int; Съдържание – низ string; Публични функции: II.1.КОНСТРУКТОРИ – ЕКСПЛИЦИТЕН, ПОДРАЗБИРАЩ СЕ; II.2.ЧЕТЕНЕ/ЗАПИС II.3.ЗА РАЗМЯНА НА СЪДЪРЖАНИЕ НА СТРАНИЦА С ПОДАДЕНАТА КАТО ПАРАМЕТЪР РЕФЕРЕНЦИЯ КЪМ СТРАНИЦА; II.4.OPERATOR == СРАВНЯВА ПО ВСИЧКИ ДАННИ II.5.OPERATOR< ЗА СРАВНЕНИЕ ЗА ПО‐МАЛКО НА ПОДАДЕНИЯ ПАРАМЕТЪР ОБЕКТ С ТЕКУЩИЯ ПО НОМЕР НА СТРАНИЦА II.6.ПРЕОБРАЗУВА / ВРЪЩА НИЗ ОТ ЧЛЕНОВЕТЕ НА КЛАСА II.7.OPERATOR<<(ИЗВЕЖДА В УКАЗАН ИЗХОДЕН ПОТОК) II.8.OPERATOR>>(ЧЕТЕ ОТ УКАЗАН ВХОДЕН ПОТОК) Направила съм това:
      class BookPage { private: int NumberPage; //номер на страница string Contents; //съдържание public: BookPage(int numberPage, string contents) { NumberPage = numberPage; Contents = contents; } BookPage() { NumberPage = 0; Contents = " "; } const int& getNumberPage()const { return NumberPage; } const string& getContents()const { return Contents; } void setNumberPage(const int& sNumPege) { NumberPage = sNumPege; } void setContents(const string& sContents) { Contents = sContents; } bool operator == (const BookPage& book)const { return this->NumberPage == book.NumberPage, this->Contents == book.Contents; } bool operator < (const BookPage& number) { return this->NumberPage < number.NumberPage; } friend ostream& operator <<(ostream& out, const BookPage& book) { out << book.NumberPage << " " << book.Contents; return out; } friend ifstream& operator >> (ostream& in, BookPage& book) { cin >> book.NumberPage >> book.Contents; return in; } };  
    • от Siseayin
      Здравейте! Имам имам нужда от помощ. Някой добър по английски език може ли да ми помогне? Благодаря предварително!

• от Марио Проданов
      Здравейте на всички! Изпитвам проблем с лаптоп Toshiba Satellite L300 - не иска да стартира без батерия. Батерията е проблемна и е за смяна. Собственикът ме помоли да му разреша проблема - да стартира без батерия.   Това, което съм направил до момента: -разглобил целия лаптоп и направил проверка на всеки компоненет и лентови кабели. Всичко е наред с тях! -Проверил зарядното, защото собственика ми е докарал зарядно с 22V 4.5A, като по manual го дават 19V 3.95A. Тествал съм го с универсалното ми зарядно и съм го направил 19V 3.95A. Същата работа - не стартира! -Махнал съм 1 плочка рам памет и стартирах без нея- отново е така. Дори съм ги сменил 2-те пробно с моите. Не успех!     Моля за помощ и съвет! Ще съм благодарен на всеки един от Вас за помощта и изразеното мнение! Благодаря Ви за отделеното време и внимание! Поздрави!      
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване