Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Вграждане на анимация във видео

Препоръчан отговор

Здравейте, имам задача от училище да направя видео, в което трябва да се покаже примерно дете, което рецитира, но в началото проблема е, че трябва това видео да "се появи" от някаква отворена книжка. А тази книжка предполагам че трябва да е някаква флаш анимация или пък някаква тема, незнам точно. Моля за съвет как да го направя, имам програмата inshot, също за десктоп имам filmorago. Но ако трябва друга програма моля да ми дадете насоки. Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, grizly написа:

Adobe After Effects и Adobe Premiere Pro, също и Sony Vegas Pro има още много, всичко е въпрос на лични предпочитания и опит.

И набор от ефекти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама чакайте то какво учат в това даскало?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, grizly написа:

Adobe After Effects и Adobe Premiere Pro, също и Sony Vegas Pro има още много, всичко е въпрос на лични предпочитания и опит.

Сони Вегас ми е позната, ще правя с нея, а тези като filmorago нямат ли такива ефекти? Питам защото ми е в компютъра, но нямам много опит с нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, svetlio2009 написа:

Сони Вегас ми е позната, ще правя с нея, а тези като filmorago нямат ли такива ефекти? Питам защото ми е в компютъра, но нямам много опит с нея.

Щом я имаш инсталирана в компютъра си - какъв е проблема да я пуснеш и провериш какви ефекти и филтри има?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
на 7.05.2020 г. в 15:53, Bubbles написа:

И набор от ефекти.

Ако може да ме насочите за някакви интрота разбрах, че имало за Сони Вегас, от къде безплатно да изтегля? Рових и не намерих нищо. Трябва ми нещо с книга.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да питам спешно ми е- като си правя текст, картини видеото е в нормален размер 4:3. Но като дойде моментът да вмъкна видео снимано от телефон във вертикална ориентация, веднага целия проект ми се обръща вертикално. Как да направя така че да си запазя пропорциите на видеото? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване