Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Пичове, привет, покрай тази карантина, започнахме да се събираме с приятели и да играем онлайн WarCraft 3. 

Напоследък ни се върти като идея да се събираме на маса, да си пием, да си хапваме мезенца и да си играем срещу русначетата, но проблемът е, че всички си имат лаптопи, а само аз съм с desktop машина.

Та идеята ми е да си взема един евтин НОВ лаптоп, който ще се ползва само за WarCraft 3 и интернет - абсолютно за нищо друго.

Искам да е нещо леко и удобно за носене. Какво ще кажете за тези модели?

https://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_3_A315_54-acer_aspire_3_a31554k_NXHEEEX02S

https://laptop.bg/laptops-hp-250_G7-hp_250_g7_8MJ21ES

Мислите ли, че ще мога да я играя на някой от тези без проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, pekostadinov написа:

desktop машина

е напълно съвместима с

да си пием, да си хапваме мезенца

Но ако ви е мил животеца, от който още нищо не сте видяли - не се събирайте!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, JKirilov написа:

е напълно съвместима с

Но ако ви е мил животеца, от който още нищо не сте видяли - не се събирайте!

Може ли по темата за лаптопа?

Повярвай ми, доста съм видял от живота и се радвам като играя играта на детството ми с приятели.

Излишен спам....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли по темата за лаптопа?

Повярвай ми, доста съм видял от живота и се радвам като играя играта на детството ми с приятели.

Излишен спам....

Тези новите боклуци са им завишени двойно цените. Няма смисъл. Ето ти машини втора употреба със 6 месеца гаранция.  Избираш си 15.6 инчов монитор, 8 гигабайта РАМ, хард диск и 128 Gb SSD и си готов. И ще ти излезе по-евтино.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, pekostadinov написа:

Значи тези, които съм цитирал, не стават, така ли?

Прекалено скъпи и надути цени. Слаб процесор и вградено видео и нямат хард дискове, а само SSD-та. В линка, където ти го дадох по-горе ще си намериш в пъти по-добра машина, че и здрава на всичкото отгоре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, pekostadinov написа:

Пичове, привет, покрай тази карантина, започнахме да се събираме с приятели и да играем онлайн WarCraft 3. 

Напоследък ни се върти като идея да се събираме на маса, да си пием, да си хапваме мезенца и да си играем срещу русначетата, но проблемът е, че всички си имат лаптопи, а само аз съм с desktop машина.

Та идеята ми е да си взема един евтин НОВ лаптоп, който ще се ползва само за WarCraft 3 и интернет - абсолютно за нищо друго.

Искам да е нещо леко и удобно за носене. Какво ще кажете за тези модели?

https://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_3_A315_54-acer_aspire_3_a31554k_NXHEEEX02S

https://laptop.bg/laptops-hp-250_G7-hp_250_g7_8MJ21ES

Мислите ли, че ще мога да я играя на някой от тези без проблем?

За тези пари се взима аналог с АМД процесор 4/8 ядра,а и вградената графика е по-добра от интелската.https://ardes.bg/laptopi/laptopi/amd-ryzen-5-4-yadren,amd-ryzen-7-4-yadren/bez-operatsionna-sistema/tsena-do-900

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Слави Маринов написа:

За тези пари се взима аналог с АМД процесор 4/8 ядра,а и вградената графика е по-добра от интелската.https://ardes.bg/laptopi/laptopi/amd-ryzen-5-4-yadren,amd-ryzen-7-4-yadren/bez-operatsionna-sistema/tsena-do-900

Е ти си се разровил повече. Мен ме домързя :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Емил Костов написа:

Е ти си се разровил повече. Мен ме домързя

Еми гледам го,че е решил да се набута с интелски(стар при това) core i3 2/4 ядра пробит боклук,като за същите пари взима razen 5    4/8 ядра и с по-добра графика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези ще държат ли на часове игра? :) 

страх ме е просто от прегряване и тн., макар че WarCraft е стара игра, но все пак :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е тя батерията няма да издържи часове игра колкото до охлаждането това е лаптоп при това евтин...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, pekostadinov написа:

Тези ще държат ли на часове игра? :) 

страх ме е просто от прегряване и тн., макар че WarCraft е стара игра, но все пак :)

Ще издържи колкото и другите,към които си се насочил,тези дето предлагам са със сигурност с по-добри процесори и графика за същите пари,иначе...............ако дадеш минимум 3-4 пъти по 800лв може и да издържи часове на игра,не знам как си представяте тези работи с лаптопи за 800лв!:angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да уточним по-здрав лаптоп значи друг клас съответно по-скъп но не защото е по-производителен.

Това което купуваш са еднодневки който са предвидени колкото да изкарат гаранцията си освен ако не седят в

климатизирано помещение по-възможност някаква лаборатория без грам прах и се ползват само за офис, интернет и филми.

Това с часовете игри компания на масата с трохите и бирата просто значи да останеш без лаптоп много бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мхм ясна работата...е да, то си е ясно, че няма да го карам само на батерия и прочие :)

ще ги поразгледам хубаво тези, ще погледна и втора употреба, които са 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Струва ми се със слаб процесор, и слаба, вградена в него графична карта. Освен това съм сигурен, че не изглежда като на картинката в сайта.

Не те знам какъв точно WarCraft играеш, ама поглеждал ли си какви са изискванията му към хардуера?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето това са

Warcraft III: The Frozen Throne Recommended Requirements

• CPU:
  • CPU SPEED: 1 GHz processor
  • RAM: 1 GB RAM (64-Bit 2 GB RAM)
  • OS: Windows® 7 / Windows® 8 / Windows® 10 64-bit (latest service pack)
  • VIDEO CARD: DirectX video card with 800 x 600 resolution
  • FREE DISK SPACE: 1.3 GB available hard drive space

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би нещо такова - HP EliteBook 8470p . Ако решиш, че дискът ти е бавен, винаги можеш да го смениш с някое евтино SSD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, pekostadinov написа:

Ето това са

Warcraft III: The Frozen Throne Recommended Requirements

• CPU:
  • CPU SPEED: 1 GHz processor
  • RAM: 1 GB RAM (64-Bit 2 GB RAM)
  • OS: Windows® 7 / Windows® 8 / Windows® 10 64-bit (latest service pack)
  • VIDEO CARD: DirectX video card with 800 x 600 resolution
  • FREE DISK SPACE: 1.3 GB available hard drive space

Е то ако това са действителните изисквания на тази игра може да я джиткаш май с квото ти падне за 400-500лв, имам в предвид и това, което си харесал по-горе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...