Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

My Windows are deleted.

Препоръчан отговор

Приятели имам хипер голям проблем. Миналия ден си играх и си изключих компютъра. Сутринта на следващия ден го включвам и виждам че няма Windows. Незнам защо се е премахмал но както и да е. Днес слагам Windows 7 и по-късно ми дава някаква актуализация. Рестартирам го и отново същия проблем. Искам някой който разбира и се занимава с това да ми помогне. Мерси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, RudeBoy написа:

Сама ли ще занесеш компютъра в сервиза, или искаш някой техник да дойде на място да види какво става?

Мисля да не викам никой.

току-що, Eli Karadjova написа:

Мисля да не викам никой.

Незнам аз съм момче от на майка ми тела.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А какво има тогава, щом няма Уиндоус?  ОС-ма  не може да вземе гумичката и да се самоизтрие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре ще го занеса но мислех че може да знаете вие нещо.

току-що, sliderum написа:

А какво има тогава, щом няма Уиндоус?  ОС-ма  не може да вземе гумичката и да се самоизтрие.

Незнам и аз нищо не му правя питах приятел защото и той е имал този проблем и той каза че защото е пиратски и си е купил нов

А възможно ли е от хард диска да е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ели, ние можем да знаем само това, което споделиш тук, в темата. Засега знаем единствено, че два пъти ти е "изчезнал" Windows. С толкова информация няма как да помогнем. 

Приятелят ти те е излъгал. Дори и пиратски Windows не изчезва просто така. Той почва да ти напомня, че трябва да си платиш лиценз, за да го ползваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ми се струва, че не можеш, или не искаш да обясниш, какво се случва след като Уиндоуса е "изчезнал? Включваш компютъра и става какво?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, sliderum написа:

Да не би приятелят ти да е наркоман и да си търси повод да поиска пари уж за да си "купи" Уиндоус и да иде до дилъра за поредната доза? Или да е комарджия и да иде да играе с кварталната банда на "Трупа" или нещо друго?

Момчета пиша ви с добро а вие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Eli Karadjova написа:

А възможно ли е от хард диска да е?

Да, възможно е. Колко е стар хард дискът? Дава ли ти някакви грешки? Казваш, че си сложила Windows 7. Нормално ли протече инсталацията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще ида до сервиз и ще видя. Според мен е от хард диска

Ами аз взех компа преди година не е давал грешки ама съм със SSD и Hard SSD  то го отчете а хард диска не го

Те ми го дадоха със 10 тка и от 1я път го промених на 7ца

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето, виждаш ли - разбрахме, че е от хард диска :)

Виж колко бързо се реши проблема, даже преди модераторите да ти редактират заглавието на темата :D .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво може да му има. Не съм бил до него, когато това се е случвало, няма как да преценя от разстояние.

Затова ти писах, че трябва разбиращ човек да го види и тества - в сервиз, или на място.

И тук във форума се обръщаме един към друг с ника, който сме си избрали. След като си момче - защо си си кръстил акаунта Eli Karadjova, и си си сложил снимка на жена? :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмата Crystal DiskInfo ще покаже състоянието на диска.

С програми от рода на aida64 и Speccy може да се предостави информация за системата.

Добре е да се показват точно всякакви съобщения, при отказ на системата.

Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, sliderum написа:

Нещо ми се струва, че не можеш, или не искаш да обясниш, какво се случва след като Уиндоуса е "изчезнал? Включваш компютъра и става какво?

reboot and select proper boot device ми излезна и 1-я и 2-я път.

преди 1 минута, plamen_petrov_80 написа:

Програмата Crystal DiskInfo ще покаже състоянието на диска.

С програми от рода на aida64 и Speccy може да се предостави информация за системата.

Добре е да се показват точно всякакви съобщения, при отказ на системата.

Успех!

А как да го използвам след като компа не иска да се включи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

F12 или бутона с който се вика boot menu при теб - след това избираш единия път SSD диска, другия път HDD диск - гледаш дали ще зареди или не.

Ако зареди помниш с кое е пробвано.

току-що, Eli Karadjova написа:

А как да го използвам след като компа не иска да се включи

Не иска да се включи или не иска да зареди OS Windows?

Има разлика!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ее тази тема ще стане много весела някой стар познайник нки мята по черешите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето ситуацията е следната: имаш два диска и не е ясно на кой от двата е инсталиран Windows. Накратко е станало мазеляк. Антивирусната ти е най-малкия проблем. Метни си го до сервиз, те да му мислят.  С толкова информация, получаваш толкова отговори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Eclipse2G написа:

Общо взето ситуацията е следната: имаш два диска и не е ясно на кой от двата е инсталиран Windows. Накратко е станало мазеляк. Антивирусната ти е най-малкия проблем. Метни си го до сервиз, те да му мислят.  С толкова информация, получаваш толкова отговори.

На SSD то е качен Windowsa

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване