Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Приятели имам хипер голям проблем. Миналия ден си играх и си изключих компютъра. Сутринта на следващия ден го включвам и виждам че няма Windows. Незнам защо се е премахмал но както и да е. Днес слагам Windows 7 и по-късно ми дава някаква актуализация. Рестартирам го и отново същия проблем. Искам някой който разбира и се занимава с това да ми помогне. Мерси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сама ли ще занесеш компютъра в сервиза, или искаш някой техник да дойде на място да види какво става?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, RudeBoy написа:

Сама ли ще занесеш компютъра в сервиза, или искаш някой техник да дойде на място да види какво става?

Мисля да не викам никой.

току-що, Eli Karadjova написа:

Мисля да не викам никой.

Незнам аз съм момче от на майка ми тела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоест - искаш сама да си го оправиш?... 

Ами добре, желая успех. Ние с какво можем да помогнем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много се притеснявам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво има тогава, щом няма Уиндоус?  ОС-ма  не може да вземе гумичката и да се самоизтрие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре ще го занеса но мислех че може да знаете вие нещо.

току-що, sliderum написа:

А какво има тогава, щом няма Уиндоус?  ОС-ма  не може да вземе гумичката и да се самоизтрие.

Незнам и аз нищо не му правя питах приятел защото и той е имал този проблем и той каза че защото е пиратски и си е купил нов

А възможно ли е от хард диска да е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ели, ние можем да знаем само това, което споделиш тук, в темата. Засега знаем единствено, че два пъти ти е "изчезнал" Windows. С толкова информация няма как да помогнем. 

Приятелят ти те е излъгал. Дори и пиратски Windows не изчезва просто така. Той почва да ти напомня, че трябва да си платиш лиценз, за да го ползваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо ми се струва, че не можеш, или не искаш да обясниш, какво се случва след като Уиндоуса е "изчезнал? Включваш компютъра и става какво?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, sliderum написа:

Да не би приятелят ти да е наркоман и да си търси повод да поиска пари уж за да си "купи" Уиндоус и да иде до дилъра за поредната доза? Или да е комарджия и да иде да играе с кварталната банда на "Трупа" или нещо друго?

Момчета пиша ви с добро а вие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Eli Karadjova написа:

А възможно ли е от хард диска да е?

Да, възможно е. Колко е стар хард дискът? Дава ли ти някакви грешки? Казваш, че си сложила Windows 7. Нормално ли протече инсталацията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре ще ида до сервиз и ще видя. Според мен е от хард диска

Ами аз взех компа преди година не е давал грешки ама съм със SSD и Hard SSD  то го отчете а хард диска не го

Те ми го дадоха със 10 тка и от 1я път го промених на 7ца

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето, виждаш ли - разбрахме, че е от хард диска :)

Виж колко бързо се реши проблема, даже преди модераторите да ти редактират заглавието на темата :D .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам какво може да му има. Не съм бил до него, когато това се е случвало, няма как да преценя от разстояние.

Затова ти писах, че трябва разбиращ човек да го види и тества - в сервиз, или на място.

И тук във форума се обръщаме един към друг с ника, който сме си избрали. След като си момче - защо си си кръстил акаунта Eli Karadjova, и си си сложил снимка на жена? :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата Crystal DiskInfo ще покаже състоянието на диска.

С програми от рода на aida64 и Speccy може да се предостави информация за системата.

Добре е да се показват точно всякакви съобщения, при отказ на системата.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, sliderum написа:

Нещо ми се струва, че не можеш, или не искаш да обясниш, какво се случва след като Уиндоуса е "изчезнал? Включваш компютъра и става какво?

reboot and select proper boot device ми излезна и 1-я и 2-я път.

преди 1 минута, plamen_petrov_80 написа:

Програмата Crystal DiskInfo ще покаже състоянието на диска.

С програми от рода на aida64 и Speccy може да се предостави информация за системата.

Добре е да се показват точно всякакви съобщения, при отказ на системата.

Успех!

А как да го използвам след като компа не иска да се включи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

F12 или бутона с който се вика boot menu при теб - след това избираш единия път SSD диска, другия път HDD диск - гледаш дали ще зареди или не.

Ако зареди помниш с кое е пробвано.

току-що, Eli Karadjova написа:

А как да го използвам след като компа не иска да се включи

Не иска да се включи или не иска да зареди OS Windows?

Има разлика!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега излиза друго

Зарежда?!?!?

Сега зареди? А одеве не искаше нещо му се случва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти последно на кой диск инсталира Windows - на SSD, или на HDD? И той зададен ли е в BIOS като първо буутващо устройство?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ее тази тема ще стане много весела някой стар познайник нки мята по черешите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложете антивирусна програма и на SSD то е записано и забравих да проверя дали е записано

Сега пак ми дава актуализация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Общо взето ситуацията е следната: имаш два диска и не е ясно на кой от двата е инсталиран Windows. Накратко е станало мазеляк. Антивирусната ти е най-малкия проблем. Метни си го до сервиз, те да му мислят.  С толкова информация, получаваш толкова отговори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Eclipse2G написа:

Общо взето ситуацията е следната: имаш два диска и не е ясно на кой от двата е инсталиран Windows. Накратко е станало мазеляк. Антивирусната ти е най-малкия проблем. Метни си го до сервиз, те да му мислят.  С толкова информация, получаваш толкова отговори.

На SSD то е качен Windowsa

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...