Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 58 минути, Eli Karadjova написа:

Незнам аз съм момче от на майка ми тела.

преди 32 минути, RudeBoy написа:

И тук във форума се обръщаме един към друг с ника, който сме си избрали. След като си момче - защо си си кръстил акаунта Eli Karadjova, и си си сложил снимка на жена?

Абсолютно не разбирам как хора, които изобщо не четат, дават акъл?:angry:

Момче, батерийката е заминала, но няма да можеш сам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И все още не разбрахме кое устройство е зададено като първо буутващо в BIOS ... 

Ти ли си слагал SSD-то? Провери дали добре са свързани кабелите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 6 минути, RudeBoy написа:

Не проверих но се създадоха 2 папки на име 02ea581a4f71d6af1bcbc0 и 85b18d1d64cb5da9a32ee5b0a828 и има вътре файлове

преди 2 минути, Eli Karadjova написа:

Не проверих но се създадоха 2 папки на име 02ea581a4f71d6af1bcbc0 и 85b18d1d64cb5da9a32ee5b0a828 и има вътре файлове

Току що папка 02ea581a4f71d6af1bcbc0 се изтри. В кошчето няма нищо, а в папка 85b18d1d64cb5da9a32ee5b0a828 има файл на име Windows6.1-KB958488-v6001-x64.

Редактирано от Eli Karadjova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ти задавам конкретен въпрос, ти ми пишеш първата глупост, която ти е дошла на ума! :angry: 

Дотук съм в темата ти, спасявай се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, RudeBoy написа:

Да добре са свързани

Съжалявам но все нови неща се случват папки се създават и докато пиша за папките ти пишеш за SSD то и други неща чакай да допиша

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, RudeBoy написа:

Аз ти задавам конкретен въпрос, ти ми пишеш първата глупост, която ти е дошла на ума! :angry: 

Дотук съм в темата ти, спасявай се.

Нали ти казвам някой ни мята по черешите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Eli Karadjova написа:

Току що папка 02ea581a4f71d6af1bcbc0 се изтри. В кошчето няма нищо, а в папка 85b18d1d64cb5da9a32ee5b0a828 има файл на име Windows6.1-KB958488-v6001-x64.

Това са времнни папки от последващ ъпдейт. Потърсете сервиз в който да бъде решен проблема, очевидно нямате познания да се справите сам с проблема . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, JKirilov написа:

След като си момче - защо си си кръстил акаунта Eli Karadjova, и си си сложил снимка на жена?

Да ти кажа ли ?> Защото тук ако момиче иска помощ целият форум се цепи от трафик и за 2 часа прави 6 страници със съвети . А ако е момче за 1 ден 1 страница не могат да изпишат . Затова пича се е кръстил така да му помогнат като се хванат на въдицата , че е жена е вханахте се :D 

преди 1 час, FusE написа:

Това са времнни папки от последващ ъпдейт. Потърсете сервиз в който да бъде решен проблема, очевидно нямате познания да се справите сам с проблема . 

Пхах , ако намери сервиз дет да му свърши работата евалата .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, RudeBoy написа:

Колко пъти да повтарям, разбрахме, било е указано което трябва, сега е указан дедовия...

Батерийката! Виж точния модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Eli Karadjova написа:

Приятели имам хипер голям проблем. Миналия ден си играх и си изключих компютъра. Сутринта на следващия ден го включвам и виждам че няма Windows.

Поясни какво значи "няма Windows"!
Влез в BIOS и в меню Boot виж в Boot order дискъът с Windows на 1. позичия ли е? Ако не е, го направи на 1.
Ако е на 1. позиция, тогава проблемът е леко по-сложен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...