Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

mitosandov

Жалба срещу критерий уседналост за класиране в детска градина.

Препоръчан отговор

Приет е критерий уседналост влизащ в сила от септември за класиране в детски градини. Живея на текущия си адре от февруари защото преди това имахме къща още от дядо ми, но инвеститор построи блок и ни обезщети с два апартамента. По този критерии се водя, че не живея от дълго време на този адрес, а това съвсем не е така. Майка ми е родена и израсла в тази къща, след което и ние със сестрите ми. Сега обаче адреса вместо "улица еди коя си номер 12" се променя на  "бла бла  апартамент номер 3". Реално целия си живот съм живял на това парче земя. Има ли какво да направя юридически по въпроса за да не губя точки по този критерии? Имбецилността на държавните институции анихилира тъпометъра...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако бъдем точни докато са го строили блока не си живял там, а и няма значение къде е живяла майка ти след като не тя ще я класират в детската градина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако бъдем точни докато са го строили блока не си живял там, а и няма значение къде е живяла майка ти след като не тя ще я класират в детската градина.

То само това оставаше - да живее там, докато се строи сградата?
Приет е критерий уседналост влизащ в сила от септември за класиране в детски градини. Живея на текущия си адре от февруари ...

Относно изискванията - ако можете, дайте точен цитат, още по-добре -линк.
Относно адреса - вие подавахрчте ли заявление за промяна на постоянен/настоящ адрес? Аки не - вие ясе още си живеете там - документално.
Колкото до разликата - ул. Х, № 5 (къща) и ул. Х, № 5, ет. 2, ап. 5 (жилищен блок) - това не е съществено. Никой не знае и не се интересува, какво има на конкретния адрес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...