Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Staseka7777

Мнения за фирма-посредник (работодател)

Препоръчан отговор

Здравейте.

Става дума за AbacoHR . Предлагат работа в чужбина, в Швеция.

Аз съм човек, интересуващ се от ИТ, от техника, от електроника ; т.е. коренно различен интерес, но обичам тежката работа, ще издържа.

Заплащането е добро. Като извадим 20% лъжа, махнем и данъци /договорът е с посредника/, пак е изключително добре. Дори и да няма удобства, и да са излъгали, пак ще издържа. Легло, място за лаптоп, контакт и кухня /котлон/ ми трябва. 

С ремонт на техника изкарвам доста по-малко.

Интересува ме вече да няма извращения като да няма тоалетна и/или да няма ток.

Моля, някой имал вземане/даване с тях или подобни, да си каже мнението, и да е ако може - по-съдържателно.

Не искам мнения "Много са добри, брат, отивай веднага" или "Мани ги, пълни мошеници" .

Опишете - квартири, транспорт до мястото, колегия,  работни смени и часове, заплащане, коректност. Поне това. Ако ще пишете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Staseka7777 написа:

Не искам мнения "Много са добри, брат, отивай веднага" или "Мани ги, пълни мошеници" .

Е ти не искаш, ама като се пробваш да им правиш безплатна реклама и на тези кожодери, аз се чувствам длъжен да предопредя невинните читатели да не се ловят на тази въдица.
Като човек живеещ от 1991г. в Белгия ми е ясно, че е измама жестока това което предлагат.
Умните българи първо научават един език и после си намират работа сами, защото нищо не им пречи да го направят. А тези който упорито отказват да научат поне италиански, еми бачкат при робски условия и се чудят  после що и пари не са им дали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...