Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Деинсталиране на приложения

Препоръчан отговор

Има в къщи един стар таблет Prestigo Multipad Wize 3037 3G   или  C. С Android 4.4.2. Понеже е мн стар и с малко памет е задръстен и реших да почистя. Но как се деинсталират приложения на това устройство? Като задържам и ги приплъзгвам към горния край ми се появява надпис премахване. Това ли е начина? Или ще изтрие само иконата така? Извинявам се, ако въпроса е глупав, но др андроидски устройства, който съм ползвала досега имаха др начин на деинсталиране и не знам как точно да процедирам при този таблет. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване