Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Привет ! Усилено изучавам JavaScript. Преди това минах през CSS 3 и HTML 5 с цел да започна работа като Front End Dev. Въпроса ми е дали знаете сайт или нещо подобно от където мога да си сваля упражнения и задачи по JS. : )

Благодаря предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търси книгите на Стоян Стефанов, Пол Уилтон и Дейвид Фленеган. Те са са безсмъртни и  за начинаещи. Писани са на английски и се срещат в превод на руски. Безплатни са само на село и в Белгия, но това го знаеш.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай да подкараш Angular 9 на IE 6 - от това по-сериозно упражнение не се сещам :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

freecodecamp е доста добро сайтче със задачки и проектчета. Доста практически насочено с голямо къмюнити. Преди него можеш да започнеш и с codeacademy , което е доста бегинер фриендли и запознаващо със езика който искаш да учиш. Wc3school, също не е лошо, лично на мен не ми допада, но показва някакви основи. Естествено тия сайтове едва ли ще ти помогнат да изучиш езика, за да започнеш да вадиш пари, но биха били едно много добро начало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...