Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Избор на нова антивирусна програма

Препоръчан отговор

преди 15 минути, Богатир написа:

nikssi  е вече 10 години в този форум и е един от потребителите, които са много напред в Темите за вируси и антивируси. Не обсъждайте, без да знаете.

Сигурен съм, че не знаете дори и 10 процента от това, което знае потребителя nikssi

добре не знаех поне да беше си запазил коментара и да напише друго ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, adersa написа:

12123 мнения..... за толкова коментари дето си написал да не знаеш за антивирусния отдел значи нищо не знаеш .Затова всички праскате теми където ви падне .

Щом ти казваш значи е така. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 27.02.2016 г. at 15:25, asen9307 написа:

В момента ползвам AVG Internet security доволен съм ама ми се иска нещо друго.Коя ще ми препоръчате:Kaspersky,BitDefender,Avira,Avast,Nod32

Щом сте доволни защо ще я сменяте? Личния опит с дадена програма е по-добър от всяка препоръка, която ще намерите в дадена тема. Колкото програми има, толкова и мнения ще чуете за тях.

Отделно подобни теми отдавна са доказали своята безсмисленост. Настава излишно напрежение и мерене коя е по-по-най. Не сте използвали и търсачката, която изобилства от множество теми по този въпрос и затова мисля тази да я затворя.

Няма най-добра програма. Повечето имат и силни моменти и спадове в представянето си в дадени тестове (а самите тестове колко са субективни няма да коментирам). Има и някои, които запазват относително постоянство, но перфектна програма няма. Потребителя трябва винаги да е нащрек.

Хора, не се карайте за глупости. Неделя вечер е все пак! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Интересува ме коя е най-добрата антивирусна защита за лаптоп Lenovo G510. С WIndows 7 съм и използвам в момента Advanced System Care и iObit Malware Figther. Какво да добавя към тях, за да стане наистина добра защитата или те са достатъчни и дали са достатъчно добри, искам да знам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, SouRCe написа:

Здравейте!

Интересува ме коя е най-добрата антивирусна защита за лаптоп Lenovo G510. С WIndows 7 съм и използвам в момента Advanced System Care и iObit Malware Figther. Какво да добавя към тях, за да стане наистина добра защитата или те са достатъчни и дали са достатъчно добри, искам да знам?

Всъщност е добра идея да деинсталираш тези две програми. 
За антивирусна има много теми даже скоро мисля, че се обсъждаше една тема. Ако успея да я намеря ще публикувам линк.

Ето първата тема: 

Ето втората тема:

Ето третата тема:

Ако ги прочетеш и трите, мисля, че ще се ориентираш към антивирусен софтуер.

Успех.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, mir4a написа:

Най-добрата антивирусна е ЗКУ.

Да, ама неможеш винаги да знаеш дали еди-кой си файл е заразен или не. Така, че това е да "дрънкаш колко да не заспиш". Хубавите антивирусни са платените. Иначе можеш да пробваш 360 total security.И да, разкарай тези две, които си сложил, тъй като са та*ак работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрата "анти-малуер" защита се казва .... гардероб. Изключваш лаптопа и го прибираш в гардероба.

Следващата по качество е

преди 1 час, mir4a написа:

Най-добрата антивирусна е ЗКУ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък да питам нещо. Тука модератори няма ли? Тия теми всичките се припокриват. Оня ден търсих темата на Комодо и я открих две три страници назад!

Цитат

2.4 Форумът е снабден с търсачка, намираща се над прозорците с темите. Употребата й е задължителна с цел избягване на дублиращи се теми. Коментарите към такива теми ще бъдат премествани към вече съществуващите или изтривани.

Да уточня,че не критикувам тебе въпреки,че те цитирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колебая се м/у тези антивирусни да сложа

1. NOD32 Antivirus

2. Avira Free Antivirus

3. Kaspersky Antivirus

4. Norton Security

Редактирано от Ивайло Иванофф (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи вече тези въпроси се въртят по 50 пъти на 1 месец. Има си теми, има си търсачки използвайте ги. 

Редактирано от Stoyannnov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Ивайло Иванофф написа:

1. NOD32 Antivirus

2. Avira Free Antivirus

3. Kaspersky Antivirus

4. Norton Security

Avira ти е безплатна, другите са платени. Ако все пак решиш да си плащаш всяка година, препоръчва Касперски. Тя е тежка, но е страхотна. Та мой съвет е да я активираш за 1 месец и да видиш как ще се държи. Internet Security e по-скъпа, но има повече модули за защита.

Редактирано от Евгени Симеонов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@

Stoyannnov

Ползвах търсачка, сравнявах ги, кво ли не правих и не можах да реша. За това пуснах тема

@

Евгени Симеонов

От тези 4 антивирусни които съм изброил ми предлагаш Avira безплатната версия ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Ивайло Иванофф написа:

@

Stoyannnov

Ползвах търсачка, сравнявах ги, кво ли не правих и не можах да реша. За това пуснах тема

@

Евгени Симеонов

От тези 4 антивирусни които съм изброил ми предлагаш Avira безплатната версия ?

Не, просто казвам, че е безплатна. Ако си готов да даваш пари, ти препоръчвам Касперки. Но както писах по-горе, свали си 30 дневната безплатна версия и виж как ще се държи на машината. Иначе за безплатно бих пробвал 360 Total security. Има в себе си енджина на Авира и Бит Дефендър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.comss.ru/page.php?id=2619

Безплатния Касперски

https://www.goldenfrog.com/vyprvpn

Инсталираш този VPN trial избираш Русия и я активираш.После можеш го махнеш.

Антивирусната трябва е оригинална и тази е по-добра от Авира,освен ако ще плащаш за другите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Ивайло Иванофф написа:

1. NOD32 Antivirus

2. Avira Free Antivirus

3. Kaspersky Antivirus

4. Norton Security

Всеки си има някакви предпочитания,та надали ще получиш еднозначен отговор.А и както каза Stoyannnov темата е предъвквана неведнъж.Изчетох всички разяснения,относно антивирусните,всеки ползва по нещо и е що годе доволен.Накрая ги подкарах на принципа проба-грешка.Махнах нод-а,защото ми блокираше абв пощата.Авирата ми се видя много променена за 2-те години,през които не съм я ползвала.Касперски ми дойде тежка.Комодото е много досадна,все пита и иска разрешенията ми за нещо.Последно опитах с 360 тотал секюрити.Тя взе да тегли едни обновления в 21.00 часа.В 23.30 още ги теглеше,приспа ми се и я делнах:).Сега пак съм с нод,не ми тежи,обновява се редовно,на български е.А и от 10 години сериозен вирус не са ми ловили(чист късмет).В случай,че се спреш на есет имам закупен лиценз за 3 компютъра,а го ползвам само на един.Пиши ми лс ако ти върши работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

modedit: Преместих постовете в съответната тема.

Цитат

2.4 Форумът е снабден с търсачка, намираща се над прозорците с темите. Употребата й е задължителна с цел избягване на дублиращи се теми. Коментарите към такива теми ще бъдат премествани към вече съществуващите или изтривани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, Ивайло Иванофф написа:

Не давам пари за антивирусна

Това ако се отнася за мен е станало недоразумение.Давам го лиценза,не го продавам.

преди 18 часа, _Alex&Vanko_ написа:

Кой още ползва поща в АБВ?

Аз,ежедневно.Не е ли актуална вече абв-то?Ползвам служебно дох-а.С този имейл съм регната в ePay.bg от доста години.Свикнала съм там да ми идват писма за ток,телефон.Не че нямам регистрации в други пощи...отклоних се от темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване