Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Избор на нова антивирусна програма

Препоръчан отговор

Добре мерси ,ще хвърля едно око на темата. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тя темата е доста голяма. Тъй че по-лесно е да питаш, когато има нещо. Но все пак, хвърли две очи, не само едно. :D Комодо ми е любима безплатна антивирусна. Стига да и свикнеш  и да я изтърпиш първите няколко дни.

Направи и сканиране по рейтинг. Има я тази опция. А в настройките избери, Проактив режима.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих я на Про-актив режима сега сканира по рейтинг. Това ли са най-важните настройки ,които трябва да направя? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чак най-важни не. Виж в темата и пише там. Че тук малко оспамваме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре мерси много. И се извинявай ,че причиних спам наистина :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Здравейте трябва ми антивурисна която е за гейминг не товари системни ресурси и не влияе ако може по никакъв начин на играта.
Какво трябва да има :

1.Заема малко/много малко ресурси.

2.Добра защита срещу вируси/троянци/спайъер и миниори който крадът ресурси от компа.

3.Да може да си я обновявам когато аз искам.

4.Да има просто меню.

Ако може да не е Avast. Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Devastation написа:

Здравейте трябва ми антивурисна която е за гейминг не товари системни ресурси и не влияе ако може по никакъв начин на играта.
Какво трябва да има :

2.Добра защита срещу вируси/троянци/спайъер и миниори който крадът ресурси от компа.

4.Да има просто меню.

Няма по-добра и безплатна от  360 TS   https://www.360totalsecurity.com/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, attj написа:

Няма по-добра и безплатна от  360 TS   https://www.360totalsecurity.com/

А това прочете ли?

преди 1 час, Devastation написа:

Какво трябва да има :

Не само ще влияе ами с фалшивите и аларми ще я изтрие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, attj написа:

Нека да пробва....

Викаш "На чужд гръб и сто тояги са малко...."  и чак пък лека и хайде стига писа смешки. Ако пусне и другите енжини и настава луд купон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах 360 и що годе изглежда добре благодаря ви...  :-D 

Редактирано от Devastation
добрр грешка промених го на добре. (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Devastation написа:

Всяка кадърно написна AV програма, ще ти свърши работа. Имат игрален режим, всичките. И няма да усетиш, влиание върху системата, по време на игра. Друг е въпроса, дали искаш да пипат разните методи, с които се подкарват игрите, по нашите географски ширини. :D Защото повечете програми, ще ти пречат. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Symantec EP 12 остана при мен само на служебния с Win 7, домашния компютър и три лаптопа отдавна са с  360 TS.  В режим безопасен с всички влючени енджини на XP, Vista  и Win 8.1 - нямaме констатации за проблеми. С  Win 7 и 10  не сме пробвали с 360 TS...  Само на мен ли ми се струва, че безплатната китайско-румънско-немска програма вече е изпреварила с разлика  небезплатните програми на руския и американския гранд!?   Споделете  становища.

Редактирано от attj (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 2.04.2016 г. at 19:53, ghostBG86 написа:

Всяка кадърно написна AV програма, ще ти свърши работа. Имат игрален режим, всичките. И няма да усетиш, влиание върху системата, по време на игра. Друг е въпроса, дали искаш да пипат разните методи, с които се подкарват игрите, по нашите географски ширини. :D Защото повечете програми, ще ти пречат. ;)

Китайците отново са доказали, че са интелигенти.. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 4.03.2016 г. at 22:21, ♫ Stefany ♫ написа:

Всеки си има някакви предпочитания,та надали ще получиш еднозначен отговор.А и както каза Stoyannnov темата е предъвквана неведнъж.Изчетох всички разяснения,относно антивирусните,всеки ползва по нещо и е що годе доволен.Накрая ги подкарах на принципа проба-грешка.Махнах нод-а,защото ми блокираше абв пощата.Авирата ми се видя много променена за 2-те години,през които не съм я ползвала.Касперски ми дойде тежка.Комодото е много досадна,все пита и иска разрешенията ми за нещо.Последно опитах с 360 тотал секюрити.Тя взе да тегли едни обновления в 21.00 часа.В 23.30 още ги теглеше,приспа ми се и я делнах:).Сега пак съм с нод,не ми тежи,обновява се редовно,на български е.А и от 10 години сериозен вирус не са ми ловили(чист късмет).В случай,че се спреш на есет имам закупен лиценз за 3 компютъра,а го ползвам само на един.Пиши ми лс ако ти върши работа.

здр   може ли един  ключ  за  ЕСЕТА      благодаря ти 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stoyan Dimitrov_353369 написа:

здр   може ли един  ключ  за  ЕСЕТА      благодаря ти 

Има специална тема в която можете да поискате ключ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що, capnemo написа:

Току що, capnemo написа:

извенявам се  няма да се повтори

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В другата тема виждам,че си искал за Kaspersky Stoyan Dimitrov_353369,последно коя си избра?Пиши ми коя версия на есет ще ползваш,това е от значение.Ако имам ще ти дам.На лично ,че оспамихме тук.И аз се извинявам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 31.03.2016 г. at 21:25, Devastation написа:

Какво трябва да има :

4.Да има просто меню.

Ако случайно с "китайката" не сте се спогодили, пробвайте ЕСЕТ, но е платена или Авира - без пари. И двете може спокойно да ги оставите с настройки по дефолт. И двете имат гейминг режим. С 1гб рам играех без проблем ФИФА 05 (не, че иска ресурси...) и ЕСЕТ7, поставена нормален режим. ЕСЕТ 9 малко ми понатежаваше - пробвано на Уин 7 Ултимейт и Екс Пи. Но това беше преди година и нещо. Може да са оптимизирали последната версия. Ако не сте зад рутер ви препоръчвам Смарт Секюрити. И разбира се, предполагам, че не става дума игри с крак. Тогава няма много сми от антивирусна, тъй като сте поели риска да се заразите, а дали е фалшива или не някоя аларма - едва ли може да сте сигурен.

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми, Нортън-а си е Нортън, принципно. Лично аз бих избрал Нортън. Авира не му изостава мисля чак толкова в детекцията, но Нортъна може би води с едни гърди, предоставя повече контрол и има поведенчески модул, добра облачна поддръжка и други ценни неща, като Norton Safe  и тъ нъ.... А защо версия 2014? Препоръчвам ви последната версия.

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що, Методи Дамянов написа:

Ми, Нортън-а си е Нортън, принципно. Лично аз бих избрал Нортън. Авира не му изостава, но Нортъна предоставя повече контрол и има поведенчески модул, добра облачна поддръжка и други ценни неща, като Norton Safe  и тъ нъ.... А защо версия 2014? Препоръчвам ви последната версия.

Щото последната версия е Norton Security а аз искам само Antivirus

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, тя стената не ви досажда... Вие си знаете, но принципно ключовата технология на програмата е значително по-оптимизирана. Това значи и по-голямо ниво на защита, по принцип...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Методи Дамянов написа:

Е, тя стената не ви досажда... Вие си знаете, но принципно ключовата технология на програмата е значително по-оптимизирана. Това значи и по-голямо ниво на защита, по принцип...

Тогава да сложа Norton Security? Ключ от къде мога да взема ако Вие знаете?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване