Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Избор на нова антивирусна програма

Препоръчан отговор

360-тката не ми я хвалете, щот като си пуснах, на стария лаптоп, да прави фул скан, добре, ама като му дадох custom сканиране, он ревна и каза "не стаа пич, трее свърши другото сканиране". Изнамерих от някъде Symantec Endpoint protection и е супер. 

Редактирано от Евгени Симеонов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 8.06.2016 г. в 13:13, Евгени Симеонов написа:

360-тката не ми я хвалете, щот като си пуснах, на стария лаптоп, да прави фул скан, добре, ама като му дадох custom сканиране, он ревна и каза "не стаа пич, трее свърши другото сканиране". Изнамерих от някъде Symantec Endpoint protection и е супер. 

С години ползвам SEP 12 и  360 TS - Сепчо е по-лаком за системни ресурси.   Кихчо е по-лек като за домашни системи.   Спрях да се интересувам от другите програми - защото тези смятам за най-подходящи за мен.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Ивайло Иванофф написа:

SEP - не е ли за бизнес защита вместо домашна? Или се бъркам?

Да.  Обаче клиентската версия допуска възможно безплатно ползване като за у дома.   Подробностите са в съответната тема за програмата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...
на 7.06.2016 г. в 12:43, Петроff написа:

avast free + Malwarebytes Anti-Malware + Malwarebytes Anti-Exploit + comodo firewall + BitdefenderAntiRansomware +MCShield (заради многото флашки на всички  у нас)

браузъра - ublock origin + bluhell firewall +WOT

това е при мен ! :):wink12:

MCShield  имунизира ли флашките и машината както Panda USB Vaccine ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, gibson58 написа:

мисля че не (някой по разбиращ от мене може да ме поправи)

но не позволява бацил от флаша да прескочи в компа :wink12: (скенера на програмката трябва да е на "защитен" )

към  браузарът съм добавил и friGate ! 

Underwater

" В Пентагона да не работиш? :cool: "

- хич да не е към ДАНС :shock11:

Редактирано от Петроff (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, gibson58 написа:

По-добре, спри autorun функцията, на самият Уиндоус. Почти всяка читава антивирусна, има опция да сканира флашки /не винаги е включена/, при поставянето им. Може да имунизираш тази флашка, дето я пъхаш наляво-надясно. :D То като презерватива, предпазва от изненади.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, S0S написа:

А можете ли да ми кажете как се спира тази функция? Благодаря!

С кой Уиндоус си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам едно тулче споделено от Гарвана в другия форум за спирането на Autorun -а старичко но, както всички стари неща върши перфектна работа. За,което му благодаря.

2016-07-18_19h59_56.jpg

2016-07-18_19h50_29.jpg

autorunsettings.zip

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей те! 

Бихте ли ми казали Windows 10 има ли нужда да се инсталира към него и антивирусна програма за допълнителна сигурност и ако да бихте ли ми препоръчали хубава антивирусна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Georgi Zhekov написа:

Здравей те! 

Бихте ли ми казали Windows 10 има ли нужда да се инсталира към него и антивирусна програма за допълнителна сигурност и ако да бихте ли ми препоръчали хубава антивирусна.

Безплатна или платена? Тук не става дума, за кракнати програми. Тези неща ги забрави. Всеки Уиндоус, има нужда от антивирусна. Още повече, ако си рисков потребител и сваляш от торенти или се вреш в 'тъмни' сайтове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, nikssi написа:

Като фейсбук например. ;) 

То това е опасно :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Julius Decimus не че нещо но девета позиция не е ли антишпионска програма, която може да се ползва в комбинация с антивирусна?!

Аз за сега ползвам 360 тотал секюрити и съм доволен, а малварето го пускам от време на време да сканира, но не намира абсолютно нищо :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, plamen74 написа:

Julius Decimus не че нещо но девета позиция не е ли антишпионска програма, която може да се ползва в комбинация с антивирусна?!

Аз за сега ползвам 360 тотал секюрити и съм доволен, а малварето го пускам от време на време да сканира, но не намира абсолютно нищо :D

Тъй вярно. 

Щом си с 360-то може да му добавиш и този Firewall - https://www.glasswire.com. Добре работят поне при мен.

Между другото ако някой го интересува - Ad Aware , ZoneAlarm и 360 Total Security може да се инсталират и на Windows Server.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване