Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Еми безплатна не ми се плаща за антивирусна :) така че от тези който е избройл колегата коя е най читава и безплатна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Georgi Zhekov написа:

Еми безплатна не ми се плаща за антивирусна :) така че от тези който е избройл колегата коя е най читава и безплатна

Няма идеална антивирусна. Зависи и от ползвателя, къде влиза, какво тегли..От тези, които е изброил колегата - слагайте 360 Total Security Essential

+ Malwarebytes Anti-malware като допълнителен скенер, и ublock origin в браузъра...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Така,от изброените всички имат безплатни версии.. Предлагам ти да пробваш 360 Total Security Essential,да не омажеш нещо с Тотал-а.Има теми за повечето изброени антивирусни-хвърли им едно око и си направи избор.

Опа,сега видях че колегата ти е предложил същото..

+1

Редактирано от NIKISHARK (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Georgi Zhekov написа:

Безплатните са компромис. Тях трябва да комбинираш, с допълнетелна програма като criptoprevent. Лично аз бих давал пари, за платена легална версия. Все пак цена около 30 лв на година, за NOD32, Касперски, Панда, Битдефендър, не ми се виждат чак толкова много. :D

Иначе от изброените всички имат безплатни версии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, AntiAlGor написа:

Безплатните са компромис. Тях трябва да комбинираш, с допълнетелна програма като criptoprevent. Лично аз бих давал пари, за платена легална версия. Все пак цена около 30 лв на година, за NOD32, Касперски, Панда, Битдефендър, не ми се виждат чак толкова много. :D

Иначе от изброените всички имат безплатни версии.

Само да добавя, че между безплатна и не-платена има малка разлика. Понамирват се услуги (като домашен интернет - например) към които дават безплатен лиценз за иначе платен АВ софтуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 6 минути, jhoro написа:

Само да добавя, че между безплатна и не-платена има малка разлика. Понамирват се услуги (като домашен интернет - например) към които дават безплатен лиценз за иначе платен АВ софтуер.

То и промоции има, на самите разработчици.

Редактирано от AntiAlGor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, jhoro написа:

При това с доста сериозен период за ползване...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Koя беше програмата ,която следи за "добавки" ,когато се инсталира софтуер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, gibson58 написа:

Koя беше програмата ,която следи за "добавки" ,когато се инсталира софтуер?

Unchecky

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.07.2016 г. в 21:39, AntiAlGor написа:

Безплатните са компромис. Тях трябва да комбинираш, с допълнетелна програма като criptoprevent.

И платената я комбинираме!:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми възможно най-леката антивирусна за Windows 10. Не ме интересува как защитава, какво има, какви функции и т.н. Искам само да спре да работи Windows Defender, че адски много пише по хардиска баш когато не трябва. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, VipKokata написа:

Препоръчайте ми възможно най-леката антивирусна за Windows 10. Не ме интересува как защитава, какво има, какви функции и т.н. Искам само да спре да работи Windows Defender, че адски много пише по хардиска баш когато не трябва. 

Не е препоръчително,но ти си знаеш

http://www.tenforums.com/tutorials/5918-windows-defender-turn-off-windows-10-a.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, VipKokata написа:

Добре де, според Кико използваш друга регистрация под името Julius Decimus, а на предната страница си изброил няколко варианта. Защо питаш тогава? Инак - не се занимавай с глупости(отговор на въпроса ти).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, VipKokata написа:

http://www.comss.ru/download/Panda+Internet+Security+6month.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, XECUTIONER написа:

Добре де, според Кико използваш друга регистрация под името Julius Decimus, а на предната страница си изброил няколко варианта. Защо питаш тогава? Инак - не се занимавай с глупости(отговор на въпроса ти).

Къде го прочети това мнение на Кико ? Аз престанах да бъда активен в този форум, пък камоли нова регистрация да си правя тук. Питай някой модератор/администратор моето IP какво е и какво е IP-то на този Julius Decimus

Хах, сега да не излезе, че сам си харесвам постовете ? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, XECUTIONER написа:

Брей, какви работи. Със сигурност си в грешка.

преди 2 минути, VipKokata написа:

Къде го прочети това мнение на Кико ? Аз престанах да бъда активен в този форум, пък камоли нова регистрация да си правя тук. Питай някой модератор/администратор моето IP какво е и какво е IP-то на този Julius Decimus

Хах, сега да не излезе, че сам си харесвам постовете ? :D

:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ти предлагам есет тя също не товари ресурси и е много добра.. според мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Julius Decimus написа:

Брей, какви работи. Със сигурност си в грешка.

:D

Възможно е. Ей от тази тема явно съм се подвел - https://www.kaldata.com/forums/topic/254678-трябва-ми-съвет-за-видео-карта/#comment-3407303.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги,по темата ако може...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, XECUTIONER написа:

Ти не мразеше ли Кико? Ся му верваш!:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Ти не мразеше ли Кико? Ся му верваш!:D

О, не. Никого не мразя. Такива силни чувства и то към хора, които не познавам няма как да изпитам. Но определено не му вярвам за някои неща.;)

Ники ''акулата'' - извини ме! Спирам офтопика сега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде стига с офтопика! Тук сме не да се мразим, а да споделяме мнения и опит с антивирусните програми. Придържайте се към темата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Използвам Kaspersky Free.

С какво бихте ми препоръчали да го комбинирам за условно оптимална защита?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...