Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Избор на нова антивирусна програма

Препоръчан отговор

преди 20 минути, icotonev написа:

Ами използвайте вградената антивирусна Windows Defender ...но добавете задължително Windows Hardening Configurator на Andy Ful

Ма той няма и вариант да не я използва, ако не е сложил друга. Дефендър дълго време изключен не стои. Напомня, напомня и накрая като погледнеш, той вече пуснат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

А недей..!" Врее " версията е огън...!

Вие използвате една от най-добрите ....Коя версия използвате и на каква операционна система ..? Каква е причината ..за това ваше решение..? Не разбирам какво имате впредвит....но не вкарвай

В много случаи няма разлика в качеството между безплатен и платен вариант. А вторият просто предлага повече възможности, които може и да не са ти нужни.

Публикувани изображения

Понеже темата е препоръчителна,да помоля @BVLon да представи алтернатива на всички "изтрещели" антивирусни програми-ако има такава.А ако е удобно,да включи  и  безплатни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Proshark написа:

Понеже темата е препоръчителна,да помоля @BVLon да представи алтернатива на всички "изтрещели" антивирусни програми-ако има такава.А ако е удобно,да включи  и  безплатни.

Не съм споменал безплатни, защото платени има в eBay за по 5 паунда на година, което са ви 2-3 кутии цигари. Хайде не ми казвайте че е мега скъпо.

Авира е качествена също. Немското си е немско. Само не избирай оная блоутнатата версия с клиинъри, ъпдейтъри и всичко останало. Макар, че аз лично не съм я тествал, знам че е добра. От години консистентно поддържа високи резултати по множество институции, които я тестват. Безплатна е.

Другите безплатни, които може да си сложите са Касперски и Битдифендър. С никоя от тях няма да сбъркате.

Сега професори тука ще се заизреждат да оплюят и Авира, и другите 2. Как SystemWatcher си мълчал, пък другата бъгава била... ма те всички са един дол дренки. Уязвимост във всяка може да се намери и опесъчена и неопесъчена. Не са се разтърсили, не са я открили. Пазарният дял определя дали някой изобщо ще седне да се занимава да търси.

Също ми харесва и Софос Хоум. Те ся тука вече ще скочат с кой знае какви аргументи.... да си начешат пръстите. Ми харесва ми пък, и не само на мен, ами и на много бизнеси, и вашите Комоди могат пасти да ядат пред нея. Първо че е минималистична, нищо което не ти трябва не е добавено, второ е ефективна, трето е с централно облачно управление. На мама и на гаджето на лаптопа може да я инсталнеш и да им проследиш статуса на сигурност по всяко време. В тубата може да прегледате тестове. Няма стена в нея, не знам дали няма да може да я комбинирате с едно Комодо и да му изключите антивируса. Също е малко тежичка при някой операции, например докато почиства активни вируси. Струва си да я прегледате.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Preventon e също  с енджина на Софос и няма проблеми като сработване с безплатната стена на Комодо.  Сложил съм го за комплектност като за красота - напълно ненужен е и скоро ще го отстраня.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, attj написа:

Preventon e също  с енджина на Софос и няма проблеми като сработване с безплатната стена на Комодо.  Сложил съм го за комплектност като за красота - напълно ненужен е и скоро ще го отстраня.

И защо да ползвам нещо с Енджина на Софос, а не самият Софос?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Comodo си има перфектна стена,те от там тръгнаха-антивируса дойде много по-късно.Тези,които си изредил  бих ги заменил всичките за VoodooShield и няма да съжалявам грам.В същото време бих ги комбинирал с Comodo и резултатът ще е в пъти по-добър....отколкото гол антивирус....

Поздрави и ..безвирусно ссърфиране....

Редактирано от Proshark (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, BVLon написа:

И защо да ползвам нещо с Енджина на Софос, а не самият Софос?

И от него няма нужда стената на Комодо.  Пробвал съм го доста пъти -считам го за посредствен.   За мен водещи и непосредствени са само варанчо, сепчо и кихчо.  И трите имат хубави версии с възможно безплатно ползване у дома.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, attj написа:

И от него няма нужда стената на Комодо.  Пробвал съм го доста пъти -считам го за посредствен.   За мен водещи и непосредствени са само варанчо, сепчо и кихчо.  И трите имат хубави версии с възможно безплатно ползване у дома.

Каква е тая безплатна версия на СЕП за дома? От сайта на Симантек ли идва, или от Замундята? СЕП, както и името и подсказва, изобщо не е продукт за домашният потребител.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, BVLon написа:

Каква е тая безплатна версия на СЕП за дома? От сайта на Симантек ли идва, или от Замундята?

Тази бих ти я препоръчал -Symantec Endpoint Protection,клиентската версия...условно безплатна...да видиш след 5-я ден товарене на система....не дай боже да вдигнеш левъла над 5....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека и аз да си кажа мнението.

Аман от псевдо учили не доучили експерти използващи обиди в форум.

Най- добрата защита срещу шпиониране е:

Windows 7 Pro или Ultimate / Без Ъпдейти / със HM Works.

Платен е и показва входящия и изходящият интернет трафик.

Това е от мен.

Без посещения на Парно и Зелки с Арени.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Proshark написа:

Тази бих ти я препоръчал -Symantec Endpoint Protection,клиентската версия...условно безплатна...да видиш след 5-я ден товарене на система....не дай боже да вдигнеш левъла над 5....

Ти няма какво да ми я препоръчваш на мен, аз работя с нея от години, инсталирам я, поддържам я... Едно време ходих и сертификат за нейното управление да взимам. Мога да стана от сън и да ти нарисувам UI-a. Ама и той, важно е да се отбележи, че не е произведение на изкуството. СЕП е гъвкава,може да бъде лека, може да бъде тежка, може да е тиха, може и всяка минута да ти писука. Като неуправляван клиент, единственото и предимство пред Нортън, е че по торентите регулярно я качват. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, BVLon написа:

Ти няма какво да ми я препоръчваш на мен, аз работя с нея от години, инсталирам я, поддържам я... Едно време ходих и сертификат за нейното управление да взимам. Мога да стана от сън и да ти нарисувам UI-a. Ама и той, важно е да се отбележи, че не е произведение на изкуството. СЕП е гъвкава,може да бъде лека, може да бъде тежка, може да е тиха, може и всяка минута да ти писука. Като неуправляван клиент, единственото и предимство пред Нортън, е че по торентите регулярно я качват. 

Нортон не е равностоен на клиентския Сепчо. Непрепоръчително е да се теглят  от торенти -легално е от доста непиратски сайтове, например от този  https://www.comss.ru/page.php?id=569

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, bdenkov написа:

Моля, да се придържаме към добрия тон..Не съм видял в тази тема някой да използва обиди...Даже вие обиждате в момента .....Така че следя темата изкъсо и няма да допусна в този раздел обиди към който и да е пишещ в него...!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, BVLon написа:

Ти няма какво да ми я препоръчваш на мен

преди 17 минути, BVLon написа:

СЕП, както и името и подсказва, изобщо не е продукт за домашният потребител.

А сега направи аналогия с CIS....-не е за всеки....това не ни дава право да я оплюем,нали!?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, attj написа:

Нортон не е равностоен на клиентския Сепчо. Непрепоръчително е да се теглят  от торенти -легално е от доста непиратски сайтове, например от този  https://www.comss.ru/page.php?id=569

Едни и същи са. Следя бизнес структурата на Симантек от много години, даже и Английския им персонал до голяма част го познавам. Миналата година, наградите на АВТест.орг бяха на 10 крачки от нас, на една яхта (Sunborn Yacht Hotel). Близо е и до Ексел изложбеният център, където регулярно се провеждат конференции по сигурност. 

Симантек беше бреме за Нортън, акциите им постоянно падаха и падаха. Нортън изнасяше на гърба си  цялата компания и повечето иновации и патенти принадлежат на домашната дивизия. След като Нортън се отдели и стана независима компания, акциите им скочиха многократно, а тези на Броудком падат главоломно.

. Бизнес серията на Симантек винаги беше абсолютно Фиаско. Веритас бекъп решенията кой ли не ги купи и продаде през годините - Симантек плати 1.3 млрд ако помня добре, грам не ги разработи и ги продаде за много, много по-малко.  Ендпоинт протекшъна винаги вървеше светлинни години назад от Нортън. В един момент ги изравниха и това не беше много отдавна. Двете с Нортън са едно към едно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, bdenkov написа:

Нека и аз да си кажа мнението.

Най- добрата защита срещу шпиониране е:

Windows 7 Pro или Ultimate / Без Ъпдейти / със HM Works.

Платен е и показва входящия и изходящият интернет трафик.

Това е от мен.

Без посещения на Парно и Зелки с Арени.

bdenkov  ако си въобразявате,че в този подфорум ще се търпят копи/пейст и неуважителен език жестоко се лъжете. Това не ви е политиката да разтягате локуми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, BVLon написа:

Авира е качествена също. Немското си е немско. Само не избирай оная блоутнатата версия с клиинъри, ъпдейтъри и всичко останало. Макар, че аз лично не съм я тествал, знам че е добра. От години консистентно поддържа високи резултати по множество институции, които я тестват. Безплатна е.

Другите безплатни, които може да си сложите са Касперски и Битдифендър. С никоя от тях няма да сбъркате.

Сега професори тука ще се заизреждат да оплюят и Авира, и другите 2. Как SystemWatcher си мълчал, пък другата бъгава била... ма те всички са един дол дренки. Уязвимост във всяка може да се намери и опесъчена и неопесъчена. Не са се разтърсили, не са я открили. Пазарният дял определя дали някой изобщо ще седне да се занимава да търси.

Също ми харесва и Софос Хоум. Те ся тука вече ще скочат с кой знае какви аргументи.... да си начешат пръстите. Ми харесва ми пък, и не само на мен, ами и на много бизнеси, и вашите Комоди могат пасти да ядат пред нея. Първо че е минималистична, нищо което не ти трябва не е добавено, второ е ефективна, трето е с централно облачно управление. На мама и на гаджето на лаптопа може да я инсталнеш и да им проследиш статуса на сигурност по всяко време. В тубата може да прегледате тестове. Няма стена в нея, не знам дали няма да може да я комбинирате с едно Комодо и да му изключите антивируса. Също е малко тежичка при някой операции, например докато почиства активни вируси. Струва си да я прегледате.

Avira от години е зле. Има едни качествени дефиниции и евристики и нищо повече. Повечето функции като ProActiv са не достатъчно ефективни. И това го казвам, като доста голям фен на програмата особено в силните и години. След затриването на форума им (където бях и основен помощник) и минаха на Answers и започнаха да я правят bloatware и към момента не мога да я препоръчам. Можете да проверите и какви са настроенията относно нея и в WildersSecurity и предполагам в MalwareTips. Останала е да кара на стара слава. Поне разбрах от кухнята, че се подготвя достоен заместник на програмата. Дано да я вкарат в пътя. И този Pre-Scan като намери зараза, който се включваше беше доста досаден. Поне да бяха дали възможност да се изключва в настройките.

Kaspersky и Bitdefender са ок, но безплатните са орязани. И тук малко си противоречите..хем казвате, защо да се накачулят хората със сто програми за защита, хем в MalwareTips казвате (относно темата с пробива на SONAR-а), че е важна мулти-пластовата защита. Ха сега де...хем тъй, хем иначе. Та, да се върнем на Kaspersky и Bitdefender. Добър избор ако до тях има поне нещо от сорта на OSArmor, VoodooShield или дори SecureAPlus.

Иначе никой никъде не е казал, че COMODO е единствената възможна програма за защита. Просто до момента казвахме, че не е чак толкова зле колкото се опитвате да го представите. Ама хич дори. А кой ще яде пасте ще се види един ден. То и WD + Hard Configurator е ок + (може би AppCheck или KART) и т.н. Варианти има бол. Навремето имаше по-голям избор май...имаше доста китайски играчи...Kingsoft, Tencent, Baidu, 360TS и още доста подобни. Наскоро пуснаха и Wise Anti-Malware за без пари. От тези с подобния интерфейс само Glary Malware Hunter все още е платена май. Появиха се и добри играчи като Wise VectorX и Huorong Internet Security.

Sophos е добра. Особено интегрирането на HitmanPro.Alert (май се казваше Intercept X). FortiClient също като чист антивирус не е лоша (особено web filter-a), но ще и трябва подпомагане и на нея.

преди 6 часа, BVLon написа:

И какво точно му е на TP-Link? Да не би да има непачната уязвимост? Аз лично ползвам Archer C7 и съм повече от доволен. Обновяваха си firmware-a често...вече спряха, но е и стар модел. Но пък винаги може да се сложи dd-wrt или open-wrt. Двубандов, клас AC...единственото лошо е, че е еднопроцесорен (за разлика от C9 да речем). Вече настройките вътре си ги има...забрана на отдалечено администриране, спиране при нужда на UpNp, смяна на стандартната парола (admin/admin), пускане на криптирането и филтрирането по MAC адреси (малко досадно докато се въведат адресите на всички домашни устройство, но се ядва), има си стена, забрана на ping и прочие. Единствено Advanced настройките на стената (не Basic настройките) е добре да се изключат (защитите от различните FLOOD атаки) ако се теглят торенти, защото прекъсва мрежата (мислейки го за атака). То повечето атаки за рутери идват пред скриптове при сърфиране. Достатъчно е да се разполага с някоя добре настроена добавка като uBlock Origin, NoScript, uMatrix и прочие и този вектор се свежда до минимум. Така че каква 2006-та, каква 2020-та?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, B-boy/StyLe/ написа:

Avira от години е зле. Има едни качествени дефиниции и евристики и нищо повече. Повечето функции като ProActiv са не достатъчно ефективни. И това го казвам, като доста голям фен на програмата особено в силните и години. След затриването на форума им (където бях и основен помощник) и минаха на Answers и започнаха да я правят bloatware и към момента не мога да я препоръчам. Можете да проверите и какви са настроенията относно нея и в WildersSecurity и предполагам в MalwareTips. Останала е да кара на стара слава. Поне разбрах от кухнята, че се подготвя достоен заместник на програмата. Дано да я вкарат в пътя. И този Pre-Scan като намери зараза, който се включваше беше доста досаден. Поне да бяха дали възможност да се изключва в настройките.

Kaspersky и Bitdefender са ок, но безплатните са орязани. И тук малко си противоречите..хем казвате, защо да се накачулят хората със сто програми за защита, хем в MalwareTips казвате (относно темата с пробива на SONAR-а), че е важна мулти-пластовата защита. Ха сега де...хем тъй, хем иначе. Та, да се върнем на Kaspersky и Bitdefender. Добър избор ако до тях има поне нещо от сорта на OSArmor, VoodooShield или дори SecureAPlus.

Иначе никой никъде не е казал, че COMODO е единствената възможна програма за защита. Просто до момента казвахме, че не е чак толкова зле колкото се опитвате да го представите. Ама хич дори. А кой ще яде пасте ще се види един ден. То и WD + Hard Configurator е ок + (може би AppCheck или KART) и т.н. Варианти има бол. Навремето имаше по-голям избор май...имаше доста китайски играчи...Kingsoft, Tencent, Baidu, 360TS и още доста подобни. Наскоро пуснаха и Wise Anti-Malware за без пари. От тези с подобния интерфейс само Glary Malware Hunter все още е платена май. Появиха се и добри играчи като Wise VectorX и Huorong Internet Security.

Sophos е добра. Особено интегрирането на HitmanPro.Alert (май се казваше Intercept X). FortiClient също като чист антивирус не е лоша (особено web filter-a), но ще и трябва подпомагане и на нея.

И какво точно му е на TP-Link? Да не би да има непачната уязвимост? Аз лично ползвам Archer C7 и съм повече от доволен. Обновяваха си firmware-a често...вече спряха, но е и стар модел. Но пък винаги може да се сложи dd-wrt или open-wrt. Двубандов, клас AC...единственото лошо е, че е еднопроцесорен (за разлика от C9 да речем). Вече настройките вътре си ги има...забрана на отдалечено администриране, спиране при нужда на UpNp, смяна на стандартната парола (admin/admin), пускане на криптирането и филтрирането по MAC адреси (малко досадно докато се въведат адресите на всички домашни устройство, но се ядва), има си стена, забрана на ping и прочие. Единствено Advanced настройките на стената (не Basic настройките) е добре да се изключат (защитите от различните FLOOD атаки) ако се теглят торенти, защото прекъсва мрежата (мислейки го за атака). То повечето атаки за рутери идват пред скриптове при сърфиране. Достатъчно е да се разполага с някоя добре настроена добавка като uBlock Origin, NoScript, uMatrix и прочие и този вектор се свежда до минимум. Така че каква 2006-та, каква 2020-та?

Мулти-пластова защита съм казал и съм пояснил - архивиране. А не още 100 програми. TP-Link наскоро ми се случи някой да си купи екстендър. Не можеше да си пусне VPN, веднага прекъсваше връзката. После разбрахме, че става въпрос за MIM атака. Нищо ново. Рутерите им имат много, много съмнителна история. Потърсете онлайн, защото този спор вече става много дълъг и започвам да губя интерес.

Единственото което искам да попитам е, какво толкова имате на вашият компютър, че да продължавате да плюете по утвърдени лидери,  промотирайки в същото време треторазрядни програми с постоянно-намаляваща потребителска база? Препоръчвате Касперски и Битдифендър да бъдат съчетани с допълнителни инструменти... Много добре, ама буквално целият уеб е изпълнен с положителни коментари за Касперски, печелили са десетки награди, а Комодо съкън да не го напишеш в Гугъл... че нищо красиво няма да излезе. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, BVLon написа:

Мулти-пластова защита съм казал и съм пояснил - архивиране. А не още 100 програми. TP-Link наскоро ми се случи някой да си купи екстендър. Не можеше да си пусне VPN, веднага прекъсваше връзката. После разбрахме, че става въпрос за MIM атака. Нищо ново. Рутерите им имат много, много съмнителна история. Потърсете онлайн, защото този спор вече става много дълъг и започвам да губя интерес.

Няма какво да търся. Отново на вас ви се е случило и значи край...отписваме ги. Ми аз пък съм нямал проблеми с тях. Като имам тогава ще се присъединя към това ваше мнение. Може да е било за конкретен модел или да сте имали неправилна конфигурация. Защо все търсите вината другаде? И не...C7 е далеч от 20 лева. Струваше 220 лв, но го набарах на промоция на 160 лв. Нито загрява, нито прекъсва, нито имам проблеми със сигнала. Дори не съм го рестартирал от месеци.

Аз отдавна загубих интерес. Оставям ви да си тествате щом ви е интересно. Аз вече съм се наиграл за последните 15-тина години.

преди 8 минути, BVLon написа:

Единственото което искам да попитам е, какво толкова имате на вашият компютър, че да продължавате да плюете по утвърдени лидери,  промотирайки в същото време треторазрядни програми с постоянно-намаляваща потребителска база? Препоръчвате Касперски и Битдифендър да бъдат съчетани с допълнителни инструменти... Много добре, ама буквално целият уеб е изпълнен с положителни коментари за Касперски, печелили са десетки награди, а Комодо съкън да не го напишеш в Гугъл... че нищо красиво няма да излезе. 

Явно сте си редактирали коментара и сте добавили неща, но е добре да не слагате думи в устата ми, които не съм изрекъл (написал). Никъде не съм плюл по Kaspersky и Bitdefender. Баси...аз дори съм дал снимка, че го ползвам редом до Comodo на предишната страница от Task Manager-a.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, B-boy/StyLe/ написа:

Няма какво да търся. Отново на вас ви се е случило и значи край...отписваме ги. Ми аз пък съм нямал проблеми с тях. Като имам тогава ще се присъединя към това ваше мнение. Може да е било за конкретен модел или да сте имали неправилна конфигурация. Защо все търсите вината другаде? И не...C7 е далеч от 20 лева. Струваше 220 лв, но го набарах на промоция на 160 лв. Нито загрява, нито прекъсва, нито имам проблеми със сигнала. Дори не съм го рестартирал от месеци.

Аз отдавна загубих интерес. Оставям ви да си тествате щом ви е интересно. Аз вече съм се наиграл за последните 15-тина години.

Вие прочели ли сте коментарите за прехваленото ви дотук Комодо? Групата се състои от няколко дивизии, и за нея, както и за въпросният софтуер никой, нищо добро не казва.

https://www.trustpilot.com/review/www.comodo.com

само един от много източници където го плюят. Много от тях са статии. Намерете си ги, аз нямам енергия да ви ги копирам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, BVLon написа:

Вие прочели ли сте коментарите за прехваленото ви дотук Комодо. Групата се състои от няколко дивизии, и за нея, както и за въпросният софтуер никой, нищо добро не казва.

Да виждате да ми пука? Аз ще го кажа за не знам кой ли път. Ползвам това, което ми харесва без да се влияя от чужди мнения и ще го ползвам до момента в който ми върши работа. Както казах избор има бол. А и честно казано ако не беше хобито, мога да карам и с доста по-семпла конфигурация и пак да имам сравнително висока ефективност на защитата. Просто би била една идея по-неудобна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, B-boy/StyLe/ написа:

Да виждате да ми пука. Аз се го кажа за не знам кой ли път. Ползвам това, което ми харесва без да се влияя от чужди мнения и ще го ползвам до момента в който ми върши работа. Както казах избор има бол. А и честно казано ако не беше хобито, мога да карам и с доста по-семпла конфигурация и пак да имам сравнително висока ефективност на защитата. Просто би била една идея по-неудобна.

Ама аз не съм ви звъннал по телефона да ви кажа да деинсталирате Комодо. Предоставил съм своите коментари и за жалост съвпадат с коментарите по целият уеб. А вие ако желаете, и Ultimate Defender си сложете. Малко фалшива, ама може и да става 😀

hqdefault.jpg

ultimatedefender.jpg

Казах вече че ще го пре-тествам след някой друг билд, може да изкажа и друго мнение. Не желая да дискутирам Комодо повече дотогава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми аз не виждам да съм се заразил...а и да съм се не мисля, че вие сте човека, който може да даде оценка на състоянието на системата ми...

А това с фалшивите антивирусни си го запазете за себе си, защото вие може да познавате интерефейса на Norton на сън, но аз съм се борил с тези неща сигурно преди да научите що е това RogueRemover. И да работил съм с екипа на Malwarebytes от ниво Malware Hunter до Expert.

Още ще се излагате ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, B-boy/StyLe/ написа:

Ми аз не виждам да съм се заразил...а и да съм се не мисля, че вие сте човека, който може да даде оценка на състоянието на системата ми...

А това с фалшивите антивирусни си го запазете за себе си, защото вие може да познавате интерефейса на Norton на сън, но аз съм се борил с тези неща сигурно преди да научите що е това RogueRemover. И да работил съм с екипа на Malwarebytes от ниво Malware Hunter до Expert.

Още ще се излагате ли?

Оценка не съм ви дал, не ми давайте и вие. Запазете си я за някой, който ви я е поискал и ще я оцени, и прекратете спорът.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване