Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! 

Опитвам се да си пусна джойстика от хбокс 1 към компютър.  Използвам usb кабел, свървам го с него към компютъра издава сигнал като на закачено устройство всичко 6.  Отварям Steam давам на контролери и ми пише че не съм закачил никакъв контролер към компютъра. Пускам Device Manager и го виждам xbox one peripheral кликам на него пише че устройството работи както трябва има driver- има всичко. 

Връщам се в Steam пак пише че няма закачено устройство. Погледнах в google дали няма някакъв driver за x-box джойстик но навсякъде  пише че windows 10 би трябвало да  разпознае джойстика и аз нищо повече освен да го свържа не трябва да правя. 

Между steam който пише че няма никакъв джойстик и device manager който пише че джойстика е пуснат и всичко е 6, как мога да разбера къде е истината? 

Какво да направя за да може джойстика да тръгне? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта предназначена ли е да се играе с джойстик?

Има някои игри дето могат да се играят с клавиатура и мишка само а не могат с джойстици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, grizly написа:

Играта предназначена ли е да се играе с джойстик?

Има някои игри дето могат да се играят с клавиатура и мишка само а не могат с джойстици.

Честно казано дори не съм пускал игра, според мойте приятели steam(платформата за игри) работи с джойстици и мога да  видя в settings от къде се нагласят те, но когато отида там ми пише че няма джойстик закачен към компютъра.  Съмнява ме да тръгне джойстика на някоя игра при положение че цялата платформа ми пише че няма закачен джойстик. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, DarkEdge написа:

Моя джойстик е от старите и не става за wireless, но си мисля че с Micro usb кабел пак трябва да работи или бъркам? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, dj_ee3 написа:

Моя джойстик

Ами, за да няма такива недоразумения се споделя марка и ТОЧЕН модел, а не да пишем излишни неща...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...