Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, решил съм да осъвременя един компютър и ми трябва само кутия.

Спрял съм се на тези - Zalman Case ATX - ZM-S3 или Deepcool Matrexx 30. Да знам има разлика в цената, но държа да има добър кабелен мениджмънт.

Кажете мнението си за двете, ако някой ги има ще се радвам да прочета и вашето.

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, arestant написа:

Всъщност това ми е дъното - Asus P8H61-M LX3 Plus R2.0, така че би трябвало да стане.

Иначе благодаря за предложенията, но питам главно за двата модела които съм посочил по-горе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това дъно е на години, мисли какво би се сложило в тази кутия след него.

Също така не е ясно дали има видео карта и каква, охладителя с каква височина е и колко на брой и вид дискове ще се помещават - кабелен мениджмънт ако няма много дискове няма много кабели или поне нищо което да не може да се реши с няколко превръзки тук там. Надали ще го правиш за изложба също. Обясни по-добре идеята си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, plamen_petrov_80 написа:

Това дъно е на години, мисли какво би се сложило в тази кутия след него.

Също така не е ясно дали има видео карта и каква, охладителя с каква височина е и колко на брой и вид дискове ще се помещават - кабелен мениджмънт ако няма много дискове няма много кабели или поне нищо което да не може да се реши с няколко превръзки тук там. Надали ще го правиш за изложба също. Обясни по-добре идеята си.

Ами имам един компютър който лежи и мисля да го ползвам за студиото си. Реално няма да се ползва за игри а по-скоро за интернет и леки графични програми.

Целта ми е да има изчистен дизайн и засега най ми допада Zalman S3 като кутия която би могла добре да скрие кабелитe и да добие вид.

Та характеристиките са: I5 2400, gtx 950, 2x4gb ram, 240gb ssd

Също мисля да му сложа охладител на процесора - DeepCool Ice Edge Mini FS DP-MCH2-IEMFS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Евнтуално за перспектива мисли най-вече да става охладител на процесора 165см.Залмана е тесничък. Твоят охладител ще стане в него все пак да уточня.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, nix55 написа:

...
Целта ми е да има изчистен дизайн и засега най ми допада Zalman S3 като кутия
...

Moже да замърсиш дизайна на Zalman S3. "Aквариумът" може да разчупиш, ако прежалиш 14лв и му добавиш контролер за RGB+W светодиодна лента.

spacer.png

2 в 1.
Кутията става нощна лампа с богати възможности: димиране на светлина, палитри, а още дискотека, буквално следи микрофона на телефона или звука на плейъра.

Ако прежалиш други 2.5лв, добавяш този контролер към дежурното захранване.

spacer.png

Дистанционно ще палиш или ще гасиш компютъра от телефона през wi-fi, без да ти пука за Wake-on-LAN, wake-on-bios.

успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...