Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Събирам предложения за бърсалка в гореуказания ценови диапазон.
Мнения за HUAWEI Y6 2019/Y7 2019 и XIAOMI REDMI 8 DS 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шиоми! Техничар си и можеш да оцениш ползата от 4GB RAM срещу 2GB, както и батерия 5000 mAh срещу 3020 mAh. Да не говорим, че е и с двойно повече ядра на процесора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Тебелните показатели са ясни. Интерес е мнене на ползващите ги. Щот обикновено совите не са това, което са.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да погледнеш и Huawei Y6s модела е сравнително нов, приличен дисплей и батерия, има ревю от 359gsm може да го погледнеш. Има опция за 2% отстъпка при покупка от Citytel ще видиш как от ревюто. 

https://www.359gsm.com/huawei-y6s-hubav-i-evtin/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласувам за Huawei Y7 2019. От година съм си го харесал, и съм си казал, че ще си го взема, ако Самсунекът се скапе.

Да, ама последният не ще ... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Записвам се да следя ...

И аз съм за Xiaomi.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз в момента съм с този модел Y7 2019. За FB, youtube, поща, месинджър става. Държи се доста добре. Батерията държи по ден и половина, но и аз го държа на 4G постоянно. 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Две години ползвам (нон стоп) по-стария HUAWEI Y6 2017 и нямам забележки.

За XIAOMI нямам наблюдения.

Гласувам за Huawei Y7 2019. От година съм си го харесал, и съм си казал, че ще си го взема, ако Самсунекът се скапе.

Да, ама последният не ще ...

Ми шибни го в земята!

Пп. Като гледам - ще изчакам HUAWEI Y6 2020.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, DarkEdge написа:

Да не вземеш пак да се засягаш, но такава тема е подходяща евентуално за някой тийн. За тази сума няма нужда да търсиш мнения по форумите. Отиваш на място и преценяваш сам. Аз лично обаче не бих взел Шоуми. Ако това ти помага...:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Jorge написа:

За тази сума няма нужда да търсиш мнения по форумите.

Всеки гледа от неговата си камбанария! Та какво й е на сумата? Не е 2-3к? Това е преценено за отделяне за комуникатор, за тоя ценови диапазон се пита. Техника е - питам. Казано е - не питай старило, питай патило.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, DarkEdge написа:

Всеки гледа от неговата си камбанария! Та какво й е на сумата? Не е 2-3к? Това е преценено за отделяне за комуникатор, за тоя ценови диапазон се пита. Техника е - питам. Казано е - не питай старило, питай патило.

Въпросът ти е глупав(относно сумата), а за останалото - точно патило питаш. Старило още не съм. За разлика от някои други индивиди. Бъди здрав! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Jorge написа:

Въпросът ти е глупав(относно сумата),

Глупав си ти, щом си позволяваш да коментираш сумите. Не ти бъркам в джоба, за да се опитваш да го правиш ти!
Или приемаш сумата като аксиома, или НЕ коментираш в темата. 
Благодаря, че се отби...

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, jhoro написа:

Ми шибни го в земята!

Шибнах го (без да искам). Изкриви се, ама продължава да работи :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти го оставяш, той теб - тцъ. 😂

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не, в никакъв случай не искам да го оставям. Това ми е вторият Samsung с Android, и не съм имал никакви оплаквания и от двата. И с удоволствие пак бих си взел от тази марка.

Но от Черния петък 2018-а си бях един евтин Honor 7A, за служебни разговори. Телефончето много приятно ме изненада - приличен IPS дисплей, чевръсто работи, батерията държи много. Затова евентуално разглеждам и Huawei/Honor като марка, достойна да ме привлече за клиент.

А XIaomi не бих си взел. Въпреки, че ги хвалят много. От последния Черен петък един приятел отнесе един Redmi Note 7. Даде ми да си поиграя, колкото да му инсталирам софтуер и да разбутам настройките. Ами, не ми допадна, някакси му е дървен интерфейсът. И не знам в България кой ги сервизира. Ако решиш да купуваш такъв - гледай да е от сериозен търговец, с гаранция и документи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, DarkEdge написа:

Или приемаш сумата като аксиома, или НЕ коментираш в темата. 

Още по-тъпо изписване, но май за съжаление и не очаквах друго. Ами...няма да се отбивам повече. Извинявам се, че се опитах да помогна. И то като ''патило''. Изчакай мнения от...от ползватели...ха-ха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Jorge написа:

ха-ха.

Достоен финал. Май точно както се очаква от теб. Благодаря, че се разкара..ха-ха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малее вие за 250 лева ще се избиете. Не ми се мисли ако бяха 2500 :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво значеие има сумата? А и защо тя трябва да е предмет на обсъждане?
В колко теми за конфигуриране на компютър/избор на лаптоп се обсъжда зададеният бюджет?
Не коментиращите ще плащат коментираното устройство (каквото и да е то)!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Емил Костов написа:

Малее вие за 250 лева ще се избиете. Не ми се мисли ако бяха 2500 :lol6:

Лошото е, че не слушат. ''Ти му викаш куме Иване, а он търчи за 'я да те хване''. Ей за такива глупендери народа отдавна е измислил тези ''красиви'' поговорки.:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, DarkEdge написа:

И какво значеие има сумата? А и защо тя трябва да е предмет на обсъждане?
В колко теми за конфигуриране на компютър/избор на лаптоп се обсъжда зададеният бюджет?
Не коментиращите ще плащат коментираното устройство (каквото и да е то)!

Така си се надъхал, че и от шега не разбираш.;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Така си се надъхал, че и от шега не разбираш.;)

Емо, не съм се надъхал, а леко ми прелива от простащина и некоректност.

преди 4 минути, Jorge написа:

Лошото е, че не слушат.

И к'во да те слушам? Ти ли ще плащаш масрафа? Не, нали? Тогава, аре улеу с коментарите си!
Глупендерско и нагло е твоето поведение в темата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, DarkEdge написа:

И к'во да те слушам? Ти ли ще плащаш масрафа? Не, нали? Тогава, аре улеу с коментарите си!
Глупендерско и нагло е твоето поведение в темата!

Не, ти просто не приемаш мнение, което е по-правилно от твоето. А такива мнения тук са доста. Обиждаш се за неща, за които никой не е имал предвид да те обиди. Включително и аз. Но явно имаш някакви комплекси. Разбирам те, но все пак не реагираш правилно. Ако трябва да ти разяснявам причините да не питаш за ''тази сума'' => не си въобще за тези раздели. И в момента се държиш детински(незряло). Ако и сега не ме разбереш ти пращам утре едни 200 кинта само и само да затриеш тази тема.

Лека нощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...