Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Малее вие за 250 лева ще се избиете. Не ми се мисли ако бяха 2500 6:

За 2500 … изобщо не се мисли (говори). Предпочитам, на 2-3 години да давам по 200-250, отколкото един път - 2500.
Дето ще ми върши същата работа.
Не коментиращите ще плащат коментираното устройство (каквото и да е то)!

Всъщност - помислих, че идеята на „майстора” е такава. Ти даваш 250, той добавя горницата!
Ама като няма топки …
Пп. Думам му „майсторе”, че не му знам името! Ама като му гледам майсторлъка …

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търси си втора ръка айфон или S-класа гнусмас, та да са доволни и щастливи всички "баш майстори" и "разбирачи".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Jorge написа:

Ако и сега не ме разбереш ти пращам утре едни 200 кинта само и само да затриеш тази тема.

Пак гледаш да минеш тънко! DarkEdge  е отделил 240, с твоите стават 440. Пак не стигат за нов апарат, „среден клас“ - дето са около хилядарка.

преди 3 часа, Joss Bomon написа:

Търси си втора ръка айфон ...

Типичен пример за „селски бек“ с претенЗии!!! Как се робува на марки и клишета!

Защо трябва да е iPhone - като за макс. половината сума, ще вземеш идентична функционалност?
Колкото до second hand - още утре мога да получа два безплатно. Просто хората си купиха нови, а старите ги държат за резерв.
Мога, ама не искам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Март 2014 след много четене и разглеждане се престраших и си поръчах Redmi Note 1w от тогава до днес малко над 40 апарата от марката минаха през ръцете ми, първите с цел продажба.

Първия си го пазя и още работи.

Имам и доста техни смарт джаджи. 

В момента имам redmi note 5 и redmi 7 и двата са с 4gb ram/64gb rom. работят без грешка. Петицата е на 2 и половина години и батерията почна да пада бързо, изкарва деня,но към 18.00 часа е под 30%. Следващия пак ще е Xiaomi.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, jhoro написа:

Пак гледаш да минеш тънко! DarkEdge  е отделил 240, с твоите стават 440. Пак не стигат за нов апарат, „среден клас“ - дето са около хилядарка.

Защо трябва да е iPhone - като за макс. половината сума, ще вземеш идентична функционалност?
Колкото до second hand - още утре мога да получа два безплатно. Просто хората си купиха нови, а старите ги държат за резерв.
Мога, ама не искам!

Не мога да разбера нито бай Кольо, нито Джхоро. А и Павката. Написах мнение за сумата на хендито и ме обвинихте, че гледам на хората в портфейлите. Няма такова нещо. Опитах се да пиша градивно, но срещнах стена от неразбиране. Какви Айфони, какваи Ес класи? Защо сте толкова ограничени? И озлобени. Какви марки, какви клишета? Вие един друг не си разбирате написаното. И защо натяквате вашата философия? ''Защо трябва да е iPhone - като за макс. половината сума, ще вземеш идентична функционалност?'' А дали написаното е валидно и достоверно. Аз примерно не мисля така, но не го натяквам. А най-смешното е как някой хвалипръцко се дуе като балон пълен с хелий, че ще си вземе хендита втора употреба без заплащане, но понеже е ларж няма да го направи. Двама трима + автора съсипахте темата от нищото. И естествено ще се окаже друг виновен. Пичове...жалки сте. Дано някога го осъзнаете! Но вероятно ще е късно или по-скоро никога няма да се случи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Jorge написа:

Не мога да разбера нито бай Кольо, нито Джхоро. А и Павката. Написах мнение за сумата на хендито и ме обвинихте, че гледам на хората в портфейлите. Няма такова нещо. Опитах се да пиша градивно, но срещнах стена от неразбиране. Какви Айфони, какваи Ес класи? Защо сте толкова ограничени? И озлобени. Какви марки, какви клишета? Вие един друг не си разбирате написаното. И защо натяквате вашата философия? ''Защо трябва да е iPhone - като за макс. половината сума, ще вземеш идентична функционалност?'' А дали написаното е валидно и достоверно. Аз примерно не мисля така, но не го натяквам. А най-смешното е как някой хвалипръцко се дуе като балон пълен с хелий, че ще си вземе хендита втора употреба без заплащане, но понеже е ларж няма да го направи. Двама трима + автора съсипахте темата от нищото. И естествено ще се окаже друг виновен. Пичове...жалки сте. Дано някога го осъзнаете! Но вероятно ще е късно или по-скоро никога няма да се случи. 

Абе избихме се при 2500 лева както виждаш ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Емил Костов написа:

Абе избихме се при 2500 лева както виждаш ;)

Емо, да ти пиша честно, жал ми е за хората. Имам чувството, че нямат връзка с реалността. Лоша работа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Разплака ме!
Емо, да ти пиша честно, жал ми е за хората. Имам чувството, че нямат връзка с реалността. Лоша работа. 
Каква връзка - не съм излизал от там!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, jhoro написа:

Да беше прочел целия пост и да беше усетил иронията, за да не избързваш с квалификациите!

на 21.05.2020 г. в 13:36, Joss Bomon написа:

Търси си втора ръка айфон или S-класа гнусмас, та да са доволни и щастливи всички "баш майстори" и "разбирачи".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да беше баба мъжка - щеше да бъде … дядо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, DarkEdge написа:

Със здраве да си го ползваш!

Пп. Единствения „минус“ е, че няма NFC функция.
Слота за картата памет отделно ли е от двата слота за SIM-картите? Тоест - можеш едновременно да ползваш трите неща?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, 2 nano sim + 1 micro SD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...