Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 час, Anne написа:

...
останат без тях а вие не можете да си виждате внучетата!  Това е истинската Европа - лицемерна еврогейска джендърска простотия!

Полът е нещо, което не можеш да го промениш! Намесата в природата се връща!

Отврат ми е да общувам със сбъркани като вас!

Според теб Белгиеца е джендър? Интересна картина се получава. Джендър в Dacia, паркирана под сателитни антени. Извинявай, но щом е така предпочитам в Берковица, отколкото в Белгия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен никой нормален човек не се стреми към Европа вече, освен сбърканите или твърде наивните. Отдавна не сме в 90 - те , има много българи по цял свят, които живеят в различните държави и пишат от първа ръка в българските форуми как е в "белите държави", в "цивилизования свят". Само предателите и наивниците описват западът както някакво райско кътче, останалите българи са погнусени и отвратени от западът и лицемерието му. И предпочитат да живеят тук, в бедност, но поне да опазят децата си от западналите малоумщини.

Чета във друг форум (ако позволите да кажа : БГ МАММА), там има раздел с теми за българите, живеещи в различните континенти и държави. Интересно ми е да чета такива теми, тъй като не мога да пътувам. И какво открих - в така прехвалената Норвегия се оказа, че децата не учат много, имат малко материал и малко знания на практика,  там кръвосмешението и алкохолизмът са чести явления и се възприемат като нещо нормално, а в една американска тема има една форумка, малко по - голяма от мен, абсолютна сбърканячка - заминала преди 15 години с мъжа си и малката им дъщеря, там си родили второ детенце, пак момиченце, жената беше запалена по всичко американско - кухня, облекло, начин на живот, все повече използваше английски думи и изрази, написани на български............Най ме втрещи, когато написа, че малката им дъщеря  се прибрала един ден от детската градина и заявила, че е от днес нататък е веган. И айде - цялото семейство станало веганско, даже и котките и кучетата им. Не се шегувам, тази жена се беше фанатично запалила да търси вегански кучешки и котешки храни. После същата тази дъщеря, вече в началното училище, се прибрала и заявила, че е флуидна - и айде, майката търси фанатично всичко на тема ЛГБТ, води малката си дъщеря по паради............. Самата жена не е наред, целите и ръце са в татуировки, говори за мир, любов, разнообразие, дъгички.............. Спрях да чета темата, дойде ми в повече как тази жена, вместо като родител, се държи като член на секта и угажда на малко дете за всичко.................. И колко ентусиазирана беше, когато получи американско гражданство, вълнуваше се за предишните президентски избори в САЩ, все едно цял живот е била американка. Мъжът и от разносвач на пици станал някакъв там шеф на отдел............. А в тая тема там нас, истинските българи как ни осмиват, подиграват и обсъждат със злобно самодоволство, не е истина.

Пък в арабските теми да не казвам какво е................Българки, омъжени за араби, превъзнасят новите си родини до небесата, разменят си рецепти за тамошни храни, почитат тамошните култури, и се държат така, сякаш арабските държави са демократични и дъщерите им ще водят едва ли не светски живот..........

Само в европейските са горе - долу нормални. Не искат ГМО, не приемат джендър идеологията, но не искат да се развеждат, нито да бягат в България, всекидневно треперят за децата си............

Та, на фона на всичката тая прелест, в България сме си добре. Зарежете дупките по пътищата, важното е, че тук още не сме изперкали така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Anne написа:

...
в европейските са горе - долу нормални. Не искат ГМО, не приемат джендър идеологията, но не искат да се развеждат, нито да бягат в България, всекидневно треперят за децата си............

Та, на фона на всичката тая прелест, в България сме си добре. Зарежете дупките по пътищата, важното е, че тук още не сме изперкали така.

Благодаря за разясненията. Нямам участие в БГмама и тук ми предостатъчно. Но пъзела взе да ми се нарежда относно нашия форумен европеец. Допускам, че депресията по българското е виновна за това личностно себеизявяване. В началото цъфна като русата Магда, после като Гъзмото, смени на Ясновидеца и един ден снима в парка някаква гола фолк-певица.  Лепна си я  за аватар и оттогава много често започна използване на думата джендър. А  то какво било. Станал флуиден. Показвал е снимки, но не личи татуировки по тях. Той е от поколението носил плакати на братята на 24 май, но ето в какво го превърна западния образ на живот. Хвали се, че е женен, но яде печени ГМО пилета от арабските будки, та леко успокояващо, че не се е омотал в мрежите на сънгейзерството.

Да, също съгласен, засега горе-долу нормален. Приятен ден и повече слънце!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.05.2020 г. в 23:46, Anne написа:

Сега пък ни и забраняват да празнуваме 24 май

Аз ще го пропусна тази година, но не защото е забранено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Bubbles написа:

Абе бате гъркиня ли точно? Пък и гърците нас толко много ни обичат...

Кой да ми каже по онова комунистическо време че ни били мразели ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаело се е още в училище. Преди 89-та. Сигурно си бягал от часовете тогава...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 48 минути, Белгиеца написа:

Кой да ми каже по онова комунистическо време че ни били мразели ?

Много неща си ни разказвал като приказка, но никога не си ни казвал какво сте правили с гъркинята в кревата.

Ако и това направиш, ама както образно описваш всичко, хем ще вдигнеш рейтинга на форума, хем и твоя ще се вдигне. (не говоря за рейтинга ти, в гащите)

Ти си на ход.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ncl написа:

Сигурно си бягал от часовете тогава...

Аз бях цар на медицинските бележки от поликлиниките. Та може и да съм пропуснал бая информации.
В казармата обаче капитанът ме караше да преписвам някакви секретни сведения за вражеската гръцка натовска армия, па аз като по-глупав не съм ги броил гъркините като вражески настроени към мене.
Тя нашата азбука нали от гръцката е копирана, особено главните букви.

преди 4 часа, Колев60 написа:

Много неща си ни разказвал като приказка, но никога не си ни казвал какво сте правили с гъркинята в кревата.

Синчето си е навило на пръста да поправи неуспехът на татко си и да си намери той докторица. За да знае как да си гледа децата и с какво да ги лекува, пък и да си има много клиенти пациенти да им прибира по 30€ за по 10 - 15 минути консултация.
Как да ти разказвам кво сме таковали, като ме плашиш постоянно че белгийката щяла да ме изгони ?
Ами ако някой нашенец пациент на гъркинята ѝ покаже после кво съм писал тука, тя ще ме намрази бе.
Знаеш ли какъв е готин климата у северна Гърция през зимата, а ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Назовалият се Белгиец не е лошав, пичове. Просто си е такъв. Не можеш да се сърдиш на петела, че не лае или на кучето – че не кукурига.

Русите имат поговорка, че ако си прост е до гроб. Един вид, ако си пиян, може и да изтрезнееш, но ако си прост, ще е така докато си жив.

Дарбите не се купуват в магазина. Писано е: Прост човек бъбрица пада.

Проблемът е, че на простият - умните му изглеждат прости. Не спорете с такива. Народът ги е определил – добро тесто, но малко месено. Вари го, печи го, все на джигер мирише.

Джоко Росич преди 30 лета каза: Който го няма, можем и без него.

Така де.

Всяка популация дава десетина процента обратни и криви. Изпедерастяват се, и това си е. Някои неща за нас ще си останат велика тайна.

Честит 24 май! Отивам да празнувам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Iztre6tel написа:

Проблемът е, че на простият - умните му изглеждат прости.

Абе гледам че белгийците не са хукнали масово да се заселват при умните мизерници на Балканите.
Докато 2 милиона бг граждани са избягали от умните в родинта честващи националистични празници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Белгиеца написа:

Докато 2 милиона бг граждани са избягали от умните в родинта честващи националистични празници.

Точно това казвам, много правилно сте ме разбрал.  Въпрос на ценностна система.

От 200 години на планетата тече люта сепарация, на консуматори и свободни.

Най-лесно се управляват консуматорите. Има един набор от вещества и предмети, с които ги гъделичкаш. И ПАРИ!

Напечатай им пари! И те ще слушат, дори на есперанто. Д-р Заменхов създава ИЗКУСТВЕН език, за бърза проста комуникация. Особено пасва на консуматорите. Всичко е направено за тях. Кио естас тио? Тио естас цитроно. Лапат лимони от саксии. Лапат бройлери.

През 50 те години са се увивали в креп найлон. Шушляци. Изкуствени торове. ГМО тикви от по 15 кила. Бебета в епруветки. Жилища по калъп. Уж различни, а едни и същи в Япония, Щатите и Малдивите. Молдова, Кюрдистан, Зимбабве и Уганда, всичко се унифицира, да е готово за ерата на Водолея.

Няма липса на ясли. Няма глад. Болните и старите ги евтаназираме, така де, защо да се мъчат.

Свободните все повече ще намаляват. И предстои да бъдат гонени. Няма държава, няма армия, няма защита.

Има само Нов Ред. Райх - рай на земята.

Подготвя се Пътят на антихриста.

Лудо ли ви звучи?

Знам. Така и трябва.

2 милиона били избегали в богатия свет. И какво? На концерт на Азис присъстват в пъти повече от симфоничен концерт. Цели 18 милиона от народа на превеликия Йохан Волфганг фон Гьоте гласуваха за Хитлер. Те не са прости, те са склонни към евтина консумация. Докато се имат свободни, те робуват на материята.  Национал социалисти. Манджа да има. Папо. Парици.

Правилно сте ме разбрал. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Iztre6tel написа:

2 милиона били избегали в богатия свет. И какво?

Еми 99% от тези 2 милиона до 1989г с чужденка не си бяха лягали, защото са били умни патриоти милеещи за родното си село.
А аз като по-глупав и движещ повечето сред чуждестранни студенти и студентки, си гушках разни душички чуждоземки. 
След завършването на гимназията не си спомням да съм участвал в честване на 24 май никъде.
Защото ми е било пределно ясно, че това е манипулация на управляващите, които всячески се стремяха да ни промиват мозъците да им работиме за по 200 - 250 лв на месец.
Колко ли трябва да е умствено изостанал някой селянин, та да им вярва на националистите да си кротува на село и да не ходи да си живее живота в бяла държава.
Това да робуваш на едни 30 букви и да мизерстваш заради тях, щото нямаш акъл да се сетиш къде животът е сладък, си е признак на свещена тъпотия.
А аз се бях сетил къде има лесно папане още на 16 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за ко беше тоя рев? Имаше си всичко и награди и тържества и речи... А сетих се още една тема дето белгийската мида да си ръси бисерите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко мина. И аз по своему празнувах. Сега се подготвям за 02.06.

Та, никой не може да нареди по какъв начин да се проведе вид празник, стига да се спазва вид дистанция и хигиена.

Когато човек спазва вид закони, то нещата стават. Всяко неуважение на вид закон - не води до хубаво.

Човек или има култура или не. Културния човек знае какво не противоречи на закона. Той постъпва по съвест, а не по вид право.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При нас, в Берковица, нямаше нищо. Абсолютно нищо.

Рева ми е, че всичко става изкуствено. Пеене по интернет, няма масови прояви, дистанции, които водят до увреда в психиката и страх от другите хора.............

ГЕРБ са престъпници и предатели и нямам никакво намерение да спазвам техните закони. Те са мутри, облечени във власт. Нямам намерение да ги слушам,  нито да изпълнявам. Те не работят за България.

Не вярвам във тази история с коронавируса на 100%.

По - скоро вярвам, че западът най - сетне иска да наложи своя "нов прекрасен свят". Е, аз не желая да съм част от този сбъркан свят, където хората вярват за абсолютно всичко на властта, нямат критично мислене, готови са доброволно да си жертват здравето и живота, ваксинирайки се,  не желая да живея във свят, в който всичко става изкуствено - пеенето по интернет, ученето по интернет...............

Аз си искам старото и нормално отбелязване на празника. Искам хората да се съберем на площада или в залата на читалището, искам си тържествените речи на живо, пеенето на песни, рецитирането на стихове, краткките сценки, танците и химна изпълнени на живо.

Аз съм отвратена как се използват страховете на хората за най - тъмни цели...............:vomit:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Anne написа:

ГЕРБ са престъпници и предатели и нямам никакво намерение да спазвам техните закони. Те са мутри, облечени във власт. Нямам намерение да ги слушам,  нито да изпълнявам. Те не работят за България.

Германците ви го натресоха Боко рапона.
Ама на баба Меркел малко ѝ остана, като си отиде и вашия мутроид ще го сменят с някой друг по-млад на по-бял кон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Anne написа:

ученето по интернет...............

А това е добра идея :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе, добра идея, няма що - да се съсипва зрението на децата и да се превръщат в асоциални същества.:angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Anne написа:

Рева ми е, че всичко става изкуствено. Пеене по интернет, няма масови прояви, дистанции, които водят до увреда в психиката и страх от другите хора.............

Ще го кажа по този начин.

Повечето хора са инвалиди по отношение на своята психология. За разлика от физиологическата инвалидност, то мероприятията са за масите, а не индивидите, т.е. инвалидите по физиологични признаци са зависими от своите придружители.

Всеки индивидуалист си има кръг от хора и по един или друг начин празнува.

По моя сводка, ще има вид празнуване на 02.06 организирано от определени хора. Аз съм поканен и ще празнувам по мой си начин, а и ще видя до колко са организирани някои. Успоредно с това ще си свърша и вид неотложни дела в София.

Не знам на кой е авторско това, но: Действа се спрямо обстановката в динамично време. Най-малко вече имам лични данни, какво е положението в София.

По моему: На 01.06 ще празнувам деня на детето в София, на другия ден, денят на Ботев и на всички паднали за свободата на България. На 03.06 - реанимация от погълнатия алкохол. На 04.06 - би следвало да взема един документ и на 05.06 - отново на свобода.

Очертава се тежка седмица, но както е лафа: Може да сме пияници, но не сме без празници, и някак си пиенето е по-хубаво когато е за празник, а не за погребение.

Целта, за да не се провеждат масови мероприятия е да се намали риска за заразяване. Това обаче не означава, че локално не може да се провеждат вид мероприятия, стига да се спазва вид дистанция и не се позволява струпване на много хора на едно място.

Нищо не пречи 10, 12 човека да се съберете и празнувате, стига да си имате доверие и най-вече да не сте на по-малко от 1.5 метра помежду си. Отстоянието от група до група по мое мнение трябва да е десет метра. Прехода между една до друга група трябва да е след дезинфекция на ръцете и устната кухина - За ръцете първак - спиртна напитка над 60 градуса, а за устата 50 градусова ракия. :) После спокойно може да си казвате наздраве с бира и други увеселителни напитки. :) 

Най-засегнатите са заклетите трезвеници и вегани. :) На тях по внушение им е понижена психиката, а така също и физиологическия имунитет. Въпросните е желателно да си стоят по домовете и се пазят, а за на вън - с предпазни средства. Всички с хронични заболявания - риска им е известен вече и те си решават дали ще го пробват този ко-беше=19 или не. Въпрос на избор е дали искаш да живееш или не. Тези които спазват въпросните санитарни норми и дистанция помежду тях и непознати - всичко ОК. Всеки сам решава до колко ще изложи семейството си на опасност.

п.п. Ще завърша с клише: Кажи с какви хора се събираш, и ще ти кажа какъв си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Anne написа:

Да бе, добра идея, няма що - да се съсипва зрението на децата и да се превръщат в асоциални същества.:angry:

Те пък щото като играт на таблету и компютри им са много здрави учите, пък и вече е 21 век цялата информация е на клик разстояние а дали са асоциални си зависи от характера а не толкова дали се гъчкат в училише

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.05.2020 г. в 10:49, Anne написа:

Те не работят за България

А, то па ти щото са изсчупи от бачкане, направо са крекърши милата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...