Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

qnkov

Търся програма за записване на екрана?

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте. Търся някой безплатен и добър скрийн рекордер, с който мога да правя видео файлове по 1-2 часа. 

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, qnkov написа:

Здравейте. Търся някой безплатен и добър скрийн рекордер, с който мога да правя видео файлове по 1-2 часа. 

SimpleScreenRecorder ама трябва да може компютърът да носи на натоварване. Моят не успява цял екран да записва 1080р.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам този.

https://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-Screen-Video-Recorder.htm

Може да се задава коя част от екрана да записва или да направи само снимка.Не съм записвал повече от 10мин. видео.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, qnkov написа:

OBS Studio - https://obsproject.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първата въобще не записва звука. Нищо не се чува. Втората ми налагва яко и всичко бози в клипа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На каква машина записваш ?

От микрофона ли ще е звука, от звука на компютъра или и от двете ? Аз ползвам BB FlashBack Pro, но не очаквай кой знае какво качество, особено на компютър със слаби параметри. Може да записва и уеб камерата като допълнение към материала.

НЕ е безплатна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На ейсъра от подписа ми. По принцип ползвам на gforce_то видео рекордера на асусус лаптопа и прави супер клипове, но на ейсър тия опции са ми затворени. Може би защото е прекалено стар. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш, можеш да пробваш и това. Безплатна, малка но с големи възможности:

https://screen-recorder-pro-2.en.softonic.com/

Успех и ако си я пробвал, драсни 4-5 думи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...