Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Предварително се извинявам ако темата не е за тук. Имам проблем с Avast - инсталирах я преди време и не знам защо реших да добавя парола на програмата (която както се подразбира забравих) и нямах достъп да изтрия цялата програма, за да я инсталирам наново, защото при деинсталация ми иска кода, който аз забравих. Влязох в самия форум на Аваст антивирус и видях, че има как като от самия компютър след като се изтегли софтуера за деинсталиране може да се премахне с безопасен режим. До тук добре, но идва проблема, че Уиндоуса ми иска паролата, която си е на самия компютър и като я въведа ми излиза като грешна. Смених я на два пъти и пак опитах и то без резултат. Въпросът ми е - има ли как да изтрия този софтуер на Аваст (очевидно е прецакан) или трябва да отида в сервиз за преинсталация? Ще се радвам ако някой може да ми помогне!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще гадая понеже никога не съм слагал парола - поискай да смениш паролата ако позволява разбира се...

сложи нещо познато което ще помниш !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, mr.5r0ff написа:

ще гадая понеже никога не съм слагал парола - поискай да смениш паролата ако позволява разбира се...

сложи нещо познато което ще помниш !

не ми дава да я сменя, тъй като иска да въведа старата, за да го направя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май няма да стане, настройките ми са заключени, а интерфейсът няма нищо общо с тези, които са показани и в линка и на скрийншота

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

предполагах че е аваст фрии ...

или пробвайте поправяне на приложението

ако и това не помогне - изтриване принудително ръчно под сейв мод

и почистване регистрите след това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, mr.5r0ff написа:

ако и това не помогне - изтриване принудително ръчно под сейв мод

На сейв мод ми иска парола която знам и въвеждам, защото компютъра ми е с парола, но ми я отчита като грешна. Именно затова питам има ли как да се изтрие по друг начин 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Gabby Rumenowa написа:

Не ми е такъв интерфейса на програмата 

Кое не е така? Шаренкото?
Не е указана нито версия на Windows, нито версия на Avast.
Също не стана ясно последно проблем с паролата на потребил в Windows има ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, DarkEdge написа:

Не е указана нито версия на Windows, нито версия на Avast.

правилно ! и аз се надявах да каже ,ама ...

преди 18 минути, Gabby Rumenowa написа:

защото компютъра ми е с парола

има разлика между парола на уина  и на аваст ... кое от двете ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвахте ли в Avast да въведете ползваната в Windows парола? Пробвахте ли други пароли - дори 123, 1234 ..? Все пак вие сте я слагали, може да е avast, може да е AV, може да е марка на машината и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

if you are unable to remember your password, you can regain access to password-protected areas of Avast by removing the aswResp.dat file.

https://support.avast.com/en-gb/article/Remove-Antivirus-password

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...