Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте имам едно зпитване отнсно ip камерите или по точно начинът им на записване. Става въпрос за хале което искам да наблюдавам. На обекта има интернет. Проблемът е, че не искам NVR да бъде там а вкъщи. Знам, че подобна настойка е възможна, но не съм сигурен как. Някой ако може да помогне ще съм благодарен. Търисх инфо в интерент, но точно за този въпрос не намерих решение. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам какво е

преди 45 минути, k120 написа:

подобна настойка

и не виждам проблем. Вкъщи - вкъщи, пускаш компа и записваш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е - как да накарам камерите от халето да записват на НВР който се намира на 5-6 км от тях

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.05.2020 г. в 19:22, Vht7 написа:

Проблемът е - как да накарам камерите от халето да записват на НВР който се намира на 5-6 км от тях

Имайки в предвид, че това са мрежови устройства....напълно възможна схема.... с известни забележки. Естествено, ако публичните IP адреси и на двете места са статични. Всичко се свежда до задаване на статични LAN IP адреси на устройствата (и съответните портове), както и правилното конфигуриране на пренасочванията (Port mapping/Virtual server`s) в двата гранични рутера/стени.

Проблема е, че скоростта на internet връзките (от съответните ISP), трябва да е достатъчна за подобен голям трафик. Ето тук има описан подобен сценарий

на 22.05.2020 г. в 19:39, JKirilov написа:

Като ги свържеш посредством интернет.

Поредната ти глупост, без никакво полезно инфо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, street racer написа:

Имайки в предвид, че това са мрежови устройства....напълно възможна схема.... с известни забележки. Естествено, ако публичните IP адреси и на двете места са статични. Всичко се свежда до задаване на статични LAN IP адреси на устройствата (и съответните портове), както и правилното конфигуриране на пренасочванията (Port mapping/Virtual server`s) в двата гранични рутера/стени.

Проблема е, че скоростта на internet връзките (от съответните ISP), трябва да е достатъчна за подобен голям трафик. Ето тук има описан подобен сценарий

Поредната ти глупост, без никакво полезно инфо!

Благодаря !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, k120 написа:

Благодаря !

Моля. Между другото, ако имаш пряка видимост между двата "обекта", можеш да ги свържеш безжично в един LAN сегмент. 6-10 км не са проблем за съвременните CPE-та....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...