Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,някой има ли спомен за  азиатски филм с нинджи където един носеше през цялото време огромен дървен кръст от който накрая извади и сглоби ръчно въртяща се картечница (Антонио) се казваше във филма героя нещо като поп беше,а брат му беше нинджа в бяло и все ги трепеше по едни тревисти високи хълмове 

интересува ме заглавието на английски ако някой се сеща на БГ беше     Шампион сред пламъци      но не ми излиза с такова словосъчетание на англииски превод явно друго е пишело имах го на VHS някога в доброто старо време

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че филмът е азиатски, защото аз лично не познавам много азиатци с името "Антонио"? Сещам се за Enter the Ninja / Нинджата идва (1981)

Ако все пак си сигурен, че филмът е азиатски може да разгледаш списъка от филми, може случайно да попаднеш на твоя. https://www.pastemagazine.com/movies/the-100-best-martial-arts-movies-of-all-time/#32-the-raid-redemption

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста е объркано. Уж нинджи пък карате. Шинтоисти и будисти пък кръст и поп. Отделно не съм виждал нинджа с картечница. За името вече споменаха...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не си ме разбрал братът на този дето носи кръста е нинджа има точно 3 битки на тези хълмове с други 3ма които са нинджи а всички други сцени са карате

този въпросния който носи кръста с картечницата се казваше Антонио не се бие изобщо целта му мисля беше да стигне до някаде

среща един който му помага тръгва с него и го защитава каратист

няма известни имена азиатски е филма

с тях тръгва и жена след един бой в бар 

филма е от едновремешните каратеки на последната сцена убиват жената убиват и този с кръста който изтрепа много с картечницата от идващите които ги нападнаха и остава приятелят му който го пазеше и отмъщава за тях

бях срещал в някой от форумите точно за този филм но беше мн отдавна просто знаех че съм го гледал и не обърнах повече внимание

преди 3 часа, tepmu написа:

Сигурен ли си, че филмът е азиатски, защото аз лично не познавам много азиатци с името "Антонио"? Сещам се за Enter the Ninja / Нинджата идва (1981)

Ако все пак си сигурен, че филмът е азиатски може да разгледаш списъка от филми, може случайно да попаднеш на твоя. https://www.pastemagazine.com/movies/the-100-best-martial-arts-movies-of-all-time/#32-the-raid-redemption

Да сигурен съм за филма а този Антонио не е китаец

не е този филм който си ми предложил и от списъка го няма но е такъв стил къщи декори все китайски

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявам се правиш разлика между Азиатски филм и сниман в Азия, това са две доста различни неща. Примерно "The Expendables 2" е сниман в България, но не е български. Ако си го гледал с оригинално аудио или се е чувало, помниш ли на какъв език са говорили - смисъл някои от азиатските, английски или друг европейски език. Това много по-добре ще те ориентира какъв е филмът.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В един от родните тракери започнаха доста често да качват филми от "времето на VHS". Качват какви ли не чудесии, може да се сетят за твоя филм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, tepmu написа:

Надявам се правиш разлика между Азиатски филм и сниман в Азия, това са две доста различни неща. Примерно "The Expendables 2" е сниман в България, но не е български. Ако си го гледал с оригинално аудио или се е чувало, помниш ли на какъв език са говорили - смисъл някои от азиатските, английски или друг европейски език. Това много по-добре ще те ориентира какъв е филмът.

изцяло беше на бг аудио няма как да кажа това

филма е както старите каратеки на Джеки Чан не мисля че е просто сниман в Азиа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от доста време ровя за тези филми за които съм писал има голяма вероятност да са дори преди 1980та

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета намерих първият филм за който питах  казва се

Black Belt Jones (Clouse 1974г) затова толкова трудно бил е доста преди1980-90

https://www.amazon.com/Black-Belt-Jones-Jim-Kelly/dp/B006S8R1CS

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...