Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

EMSIDI

Проблем с вмъкване на специални символи в Word

Препоръчан отговор

преди 1 час, tepmu написа:

кое е смешното?

Щом толкова се напъваш - те това е смешното:

преди 5 часа, tepmu написа:

Щом и това не е помогнало, остава да пробваш и с изтеглянето и инсталирането от официалния сайт.

Да вземе да си преинсталира и Windows, a?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, EMSIDI написа:

Здравейте! Напоследък все по-често ми се налага да ползвам програмите от офис пакета у дома и до сега все някак се справях, но вече взе да ме дразни на пръв поглед дребен проблем. Става въпрос за елементарната опция вмъкване на символи. Отивам си на Вмъкване->Символ-> Още символи, превъртам намирам символа, щраквам двукратно върху него и нищо в документа. Поиграх си доста, всички други опции - смяна на шрифт, подмножество, специални знаци си работят коректно. Странното е, че ако ръчно въведа код на знак, тогава знака е активен. Примерно, ако напиша уникод 0023 - се активира знак #.  
Моля за съвет, стартиране на поправка на приложението на Офиса ли да направя или някаква настройка ми се изплъзва. С  Microsoft Office 2016 съм.

Предварително благодаря на отзовалите се!

Опитай с изтриване на Normal.dot файла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро! 

преди 9 часа, DarkEdge написа:

Control Panel>Eases of Access Center>Make the mouse easier to use>махни отметката на Activate a window by hovering over it with the mouse>[Apply]>[OK]

Така стана, всичко си е, както трябва вече! Бравооо @DarkEdge! Благодаря! :)

Благодаря и на всички включили се и опитали да помогнат! Приятни почивни дни! :emoji_natur-70:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, DarkEdge написа:

Щом толкова се напъваш - те това е смешното:

Да вземе да си преинсталира и Windows, a?

Ще те преинсталирам аз хубаво, лекенце такова. Дано поне си някакъв пубер, та да ти е простено, че ако си по-голям е жалка картинка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Я си озапти високомерието и тона!
А и мисля няма нужда да се обяснява кое к'во що. Нагоре/назад си пише!

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, DarkEdge написа:

Я си озапти високомерието и тона!
А и мисля няма нужда да се обяснява кое к'во що. Нагоре/назад си пише!

Недей, ще ме уплашиш. Разбирам, че този сайт ти е смисълът на живота, но ти казах не ме занимавай с глупостите ти. Като нямаш логични аргументи, ще подминаваш въпросите, така е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щот си горд и нагъл да те попитам - дай линкове към 2 поста, в които си помогнал на някого.А не само да лаеш месечината.
А по отношение на това дали да или да не отговоря на някого, че и чак досаждащ на лични, си остава мое право!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами доста жалка картинка си, тези 2 поста от какъв зор да ти ги давам на теб, кой си ти? Дали съм помогнал на 2-ма, 3-ма 5-ма или колкото са там, какво значение има? Постовете, които съм писал са били правилни, дали в конкретния случай това е решил дадения проблем, е друга тема. Мненията ги има, може сам ги намериш и все пак не 2, ами 5 ще ти дам ако ми дадеш логичен отговор на въпроса ми. Ако се притесняваш да е публично, може и на ЛС няма да го публикувам. Гледам, че завиваш по тая крива, аз на колко човека съм помогнал, ти на колко - ще ти кажа никога не съм отричал, че си помагал на потребителите, други неща ме дразнят в теб.

Колкото до отговорът, естествено, че не си длъжен, но като се правиш на тарикат, бъди такъв докрай, а не когато не ти хареса въпроса да се правиш, че не си го видял или че е под нивото ти да ми отговориш. Колкото до ЛС съм ти пратил едно-единствено, не съм ти спамил или нещо подобно, просто там пише "прочетено", т.е исках да съм сигурен, че си го видял, макар че беше ясно, тъй като спиш в сайта. Така, както го пишеш излиза, че ти пиша по 5 пъти на ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, tepmu написа:

Ами доста жалка картинка си, тези 2 поста от какъв зор да ти ги давам на теб, кой си ти?

Не сте прав, но никак не сте прав.

Изчакайте да ви уталожи гневът, поне месец. Препрочетете се и се извинете на DarkEdge.

Да упрекнеш поведението на някого, КОЙТО ПОМАГА, е некрасиво, обидно и се нарича Черна неблагодарност.

Недейте така, моля ви. Всички имаме мигове на слабост.

Не е проблем да паднеш. Не е проблем и ако нямаш сили да станеш. Срамно е да не искаш да се изправиш.

Давам пример. Ето, искрено се извинявам, че се намесих помежду ви. Простете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, tepmu написа:

Колкото до отговоръта

Въпрос на желание е. А аз нямам никакво желание да си контактувам с теб! За съжаление в темите се налага. Макар и там да не е задължително.

Постовете, които съм писал са били правилни, дали в конкретния случай това е решил дадения проблем, е друга тема.

Да, правилно е и да изгори дадена сграда и да я построиш отново...
Ако спреш да се занимаваш (дребнава заядливост) с мен и започнеш да пишеш конкретно полезни постове и да не подскачаш като ощипана булка при забележка, изобо няма и да ти обръщам внимание, че си във форума.
Какво знам и какво ти си мислиш, че знаеш, са доста различни неща.
Аз знам какво не знам, но явно ти и това не знаеш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тъй като спиш в сайта.

Написано в 22:49 от човек, който не спи в сайта...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Iztre6tel написа:

Не сте прав, но никак не сте прав.

Изчакайте да ви уталожи гневът, поне месец. Препрочетете се и се извинете на DarkEdge.

Да упрекнеш поведението на някого, КОЙТО ПОМАГА, е некрасиво, обидно и се нарича Черна неблагодарност.

Недейте така, моля ви. Всички имаме мигове на слабост.

Не е проблем да паднеш. Не е проблем и ако нямаш сили да станеш. Срамно е да не искаш да се изправиш.

Давам пример. Ето, искрено се извинявам, че се намесих помежду ви. Простете!

Кога съм упрекнал него или някой друг, че е помагал? Както сам съм писал в мнението ми преди твоето, не го отричам. Аз нямам нищо против да се намесваш, така че няма за какво да се извиняваш, имам против когато е без да знаеш цялата история.

Когато писах на автора да си нулира настройките или да си преинсталира програмата от официалния сайт, според теб не съм ли се опитал да помогна?

Защо мислиш, че съм паднал или че ме е срам да стана? Просто си имам мнение и го отстоявам.

преди 9 часа, DarkEdge написа:

Въпрос на желание е. А аз нямам никакво желание да си контактувам с теб! За съжаление в темите се налага. Макар и там да не е задължително.

Да, правилно е и да изгори дадена сграда и да я построиш отново...
Ако спреш да се занимаваш (дребнава заядливост) с мен и започнеш да пишеш конкретно полезни постове и да не подскачаш като ощипана булка при забележка, изобо няма и да ти обръщам внимание, че си във форума.
Какво знам и какво ти си мислиш, че знаеш, са доста различни неща.
Аз знам какво не знам, но явно ти и това не знаеш!

Защо си мислиш, че аз имам желание да го правя? Аз пиша в някакви теми и ти почваш с различни реакции и мнения по мой адрес, точно това е "дребнавата заядливост", за които сам говориш. След, което като те попитам нещо да се доизясним ти спираш да отговаряш и така до следващия път.

Ето ще те попитам отново в тази тема ако желае и @Iztre6tel да изкаже мнение.

В тази тема

@DarkEdge помогна на потребител, на който му излизаше син екран. До тук всичко е наред, нищо лошо не намирам в това, даже се радвах, че потребителят си е оправил проблема. След това се подразних на:

на 15.05.2020 г. в 20:31, DarkEdge написа:

:offtopic_s:

Ами, само "цапат" ОС и ФС.😎

това е за dump-овете. Идеята му тук е, че dump-овете не са за красота и трябва да се четат.

след което, беше реагирал на едно мое мнение с насмешка и отново го попитах кое е смешното и обясних защо съм предложил това, да покажа, че имаше някаква логика - тъй като въпросния син екран се появява от драйвери, проблеми в паметта и анти-вирусната. Той ми отговори:

на 15.05.2020 г. в 20:59, DarkEdge написа:

И всички тия обяснения след свършена работа,  в стил наранена чест, са лееко несериозни.

Следствие на реакцията и тези два коментара, аз го попитах нещо логично поне за мен. Защо след като е прочел dump-овете и е видял, че проблемът е от анти-вирусната, първо му предложи да си провери драйверите с Driver Verifier, вместо веднага да му каже, да си деинсталира анти-вирусната?

на 15.05.2020 г. в 17:35, DarkEdge написа:

Чети и следвай:

До ден днешен не получих отговор, на лесен въпрос, който може се отговори в едно изречение, на който не трябва да търсиш някаква информация или да пишеш съчинения. Всеки може да си направи изводите, защо не ми отговаря, дали е защото не заслужавам или не иска да контактува с мен или нещо друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, tepmu написа:

Когато писах на автора да си нулира настройките или да си преинсталира програмата от официалния сайт, според теб не съм ли се опитал да помогна?

Абсо;лютно безмислено действие, при положение, че проблемът не е в програмата, а в операционната систтема. Щеше да я преинсталира и щеше да е пак там!
А ако го беше направила, после трябваше да се рови да прави отново настройки .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, DarkEdge написа:

Абсо;лютно безмислено действие, при положение, че проблемът не е в програмата, а в операционната систтема. Щеше да я преинсталира и щеше да е пак там!
А ако го беше направила, после трябваше да се рови да прави отново настройки .

Първо това не се отнасяше за теб, за човек, който не иска да си пише с мен, продължаваш и в крайна сметка пишеш за всичко останало, но не и за въпроса, който ти бях задал, евала. Толкова голямо нежелание досега не бях виждал.
Тогава си мислех, че проблемът е в програмата, за това съм ги предложил тези неща. Какво искаш да кажеш, че съм знаел, че проблемът е в настройките на ОС и съм предложил да си преинсталира Office пакета ли...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, tepmu написа:

Какво искаш да кажеш, че съм знаел, че проблемът е в настройките на ОС и съм предложил да си преинсталира Office пакета ли...

Ами, като не знаеш - трай си! Никой няма да те обвини, че не си писал. Не е нужно да се пише във всяка тема! Ако не си чувал - има една приказка за среброто и златото.
В саъщата ситуация изпадна и в темата за безжичната мрежова свързаност!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, DarkEdge написа:

Ами, като не знаеш - трай си! Никой няма да те обвини, че не си писал. Не е нужно да се пише във всяка тема! Ако не си чувал - има една приказка за среброто и златото.
В саъщата ситуация изпадна и в темата за безжичната мрежова свързаност!

Отново ръсиш глупост след глупост и какво се очаква да си мълча ли? Сега пък минахме, че съм спамер и пиша да си намирам работа, нещата, които предлагам са правилни, това че в дадената ситуация не са помогнали е въпрос на конкретика. Нямам магическа пръчка да знам от къде идва проблемът, някои неща могат да имат много причинители. Кога съм писал във всяка тема, ти в ред ли си, я поразгледай темите и разделите и виж в колко съм писал и в колко не съм писал и пак си помисли, дали пиша навсякъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...